Tablica codzienna

Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie :19-slightly-smiling-face:
Awatar użytkownika
pepe
Asystent

Re: Tablica codzienna

Post autor: pepe » środa 01 sie 2018, 23:19

Zupełnie z innej beczki, ale taki gif z deszczem robiłam na pierwszym roku studiów :08-smiling-face-open-mouth-closed-eyes: To mi przypomniało, że zostały dwa miesiące do nowego roku akademickiego! Czas szybko zleci, trzeba korzystać. Pozdrowienia dla wszystkich studenciaków :a_drink:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels

Post autor: SimDels » piątek 03 sie 2018, 14:22

Powodzonka zatem juz teraz dla Ciebie i wszystkich ewentualnych obecnych i nieobecnych tu studenciaków :)
Załączniki
bobi.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Gosik
Bloger

Post autor: Gosik » piątek 03 sie 2018, 14:54

Pozdrawiam z mocno słonecznych włoch (38 stopni w cieniu) Moja dość długa nieobecność była spowodowana przeprowadzka na rodzinne strona. Jednak Polska to nie jest kraj dla mnie, przedewszystkim za zimno :a_uuu: :cat_ghost: (wszyscy z pracy zdychają bo za ciepło a ja siedzę i nic mi nie jest :03-face-with-tears-of-joy: )
Ale jak u Was dalej gorąco to życzę deszczyku i kilku stopni w dół :09-winking-face:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak

Post autor: SimDels » piątek 03 sie 2018, 22:57

Uff puff dlamnie dużo te 38 st ale to kwestia przyzwyczajenia. Teraz będziesz mieszkać na stałe lub na dłużej w Polsce czy we Włoszech ?
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Katel
Roznosiciel kawy
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » poniedziałek 06 sie 2018, 13:31

Dzieńdoberek :) Jak o temperaturach mowa to u mnie dzisiaj cudowne 24 stopnie :D
A tak przy okazji małe pytanko, tak z ciekawości... W jakiej okolicy najczęściej budujecie domki? Bo ja tak patrzę na Wasze prace i zwykle bardzo podoba mi się otoczenie. Sama to stawiam gdzie popadnie i potem przy fotkowaniu to z tym otoczeniem różnie bywa.
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Gosik
Bloger

Post autor: Gosik » poniedziałek 06 sie 2018, 15:00

Sim Dels, na stałe we Włoszech. Narazie u rodziców póki się nie ogarne i potem idę na swoje.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 06 sie 2018, 15:05

@Katel
Ja stawiam w New Crest a otoczenie sama robie na sasiednich dzialkach - trochę pracochłonne ale mam specjalny sejf tylko do budowania więc jak jest zrobione to jest tam stale. Ale otoczenie najmniej wazne. Najwazniejsza godzina w grze w ktorej jest najlepsze swiatlo na danej parceli. W New Crest dla dzialek po prawej stronie to jesy trochę przed 2 p.m .
Z kolei Oazis to 9 rano ale nie dla wszystkich parcel ta zasada dziala.W zasadzie kazda partia parcel w zalezmosci jak ma ustawiony front ma inna godzinę.
ORIGIN ID Kreatora

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak

Post autor: SimDels » poniedziałek 13 sie 2018, 15:05

Na FB mamy profil forum Simtopia.PL. Jesli posiadacie tam konto, możecie symbolicznie wesprzeć dołaczając do społeczności czy lajkując rzeczy tam zawarte i samą stronkę.
Mile widziana także pomoc gdyby ktoś miał czas i ochotę chociażby co jakiś czas polinkować tam wydarzenia z naszego forum lub wybrane tematy. To profil informacyjny naszego forum i tu przy okazji mam do Was także pytanie tak pro-forma ; czy udzielacie pełnej zgody na wykorzystanie np fotek w temacie z naszymi simami czy z innych tematów także tam (pod linkiem poniżej) by pokazać facebookowiczom to co tu prezentujemy (?). Jeśli tak to zdjątki będa co jakiś czas wędrować na FB podpisane nazwą autora i linkiem do tematu tutaj.

Poniżej link:

Simtopia.Pl (FB)

Oraz testowy baner:
Załączniki
36223182_647445715592895_4416436384244432896_o.jpg
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 14 sie 2018, 13:42

@SimDels
Nie mam konta na FB i nie zamierzam mieć, ale popieram reklamę naszego forum oboma łapkami i oczywiscie wszystkie zdjątka moje mozna wykorzystać. Myśle ze wszyscy nie będą mieć nic przeciwko by ich zdjecia tak wykorzystywać.
ORIGIN ID Kreatora

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica codzienna - coś jakby aktywność...”