Brak ojca.

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
olivsphere
Roznosiciel kawy
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 04 lut 2024, 14:00

Brak ojca.

Post autor: olivsphere » niedziela 04 lut 2024, 14:05

Cześć, przeszukałam internet ale nie znalazłam odpowiedzi. Grałam inną simową rodziną podczas gdy simka z innej rodziny zaszła w ciąże i nie wiem dlaczego nie wyświetla się w drzewie genealogicznym kto jest ojcem. Czy jest możliwość sprawdzenia kto tym ojcem jest? Czy to jakiś błąd? :a_argue:
Załączniki
cats.jpg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3511
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 04 lut 2024, 16:33

To oznacza, że twoja Simka zaszła w ciążę z randomowym Simem, którego gra już nie widzi. Jest na to sposób - w ustawieniach Mc commandera można ustalić, kto jest czyim ojcem, a nawet to ustawić. No, ale tobie nie chodzi o ustawienie czegoś, tylko ustalenie faktów :) Myślę, że jedynie tym wspomnianym narzędziem możesz to ustalić. Musisz sama sprawdzić w zakładkach mc commandera. Jest tego mnóstwo, i szczerze przyznam, że nie mam siły tego sprawdzać - trochę sama poszperaj. Pamiętaj że menu mc commandera wyświetlane jest (różne) w różnych miejscach. Gdy klikniesz na SImie, gdy klikniesz na komputer oraz na skrzynce pocztowej, a także na wolnym miejscu na ziemi. Nie pamiętam już które jak się wywołuje - niektóre menu są widoczne od razu - np po najechaniu na Sima, a inne wyświetlane jest z wciśniętym klawiszem sfift np shift plus skrzynka pocztowa.

Mc command center i jego podmoduł woohoo pobierzesz tu:

https://deaderpool-mccc.com/downloads.html

Awatar użytkownika
olivsphere
Roznosiciel kawy
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 04 lut 2024, 14:00

Post autor: olivsphere » niedziela 25 lut 2024, 09:39

Ooo super dziękuję, muszę sprawdzić z mc commanderem :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”