Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Re: Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Post autor: Fredra » środa 20 lut 2019, 19:13

Jeszcze nie analizowałam super dokładnie ale pierwsze wrażenie jest pozytywne.
Wygląda na to, że dotniemy tajemnicza zarazę z kosmosu? Wydaje mi się, że Pakiet Rozgrywki będzie nosił nazwę StrangeVill czyli Dziwnowo :)
premiera 26 lutego czuli za mniej niż tydzień ^^
Myślę że będzie okolica będzie miała coś z selvadorady, to krążenie po laboratorium bardzo kojarzy mi się ze zwiedzaniem grobowców. Na pewno dostaniemy karierę wojskowego i nową umiejętność walki
Zwiastun:

Komiks:
https://www.ea.com/games/the-sims/the-s ... mic/part-1
Kilka zrzutów:
Zrzut ekranu (78).png
Zrzut ekranu (75).png
Zrzut ekranu (74).png
Zrzut ekranu (73).png
Zrzut ekranu (72).png
Zrzut ekranu (71).png
Zrzut ekranu (69).png
Zrzut ekranu (57).png
Zrzut ekranu (68).png
Zrzut ekranu (63).png
Zrzut ekranu (62).png
Zrzut ekranu (61).png
Zrzut ekranu (60).png
Zrzut ekranu (79).png
Ostatnio zmieniony środa 20 lut 2019, 19:25 przez Fredra, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » środa 20 lut 2019, 19:21

:a_grin2: Przed chwilą wrzuciłam te same fotki.

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » środa 20 lut 2019, 19:40

Faktycznie xD
Przebijam o zbiory z DotSim! :D
https://sims.arhn.eu/2019/02/20/zdjecia ... ie-i-jajo/
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i opis w języku angielskim na razie (zaraz będe tłumaczyć na kolanie jak zawsze ^^):

The Sims™ 4 StrangerVille
Start your investigation and solve the mystery of a desert town that holds a deep, dark secret in The Sims™ 4 StrangerVille.* In this ominous town, Sims are acting strange for unknown reasons. Is there a conspiracy? Will this seemingly odd force possess your Sim? Uncover the story of the secret lab where Sims will encounter strange plants and interact with peculiar devices. Can you solve the mystery?

KEY FEATURES:

A Different World – Explore StrangerVille, a rural desert town shrouded in secrecy. Encounter weird weather, creepy townies, dangerous plants, odd collectibles, and more.
Unravel the Story – Immerse your Sim in unique and mysterious events. Unmarked vans appear in neighborhoods, government agents use secret listening devices, and scanners are key in detecting the unusual.
Crack the Code – Have your Sims investigate using their Military training, searching for clues to solve a mystery that lies within the secret lab.
Suit Up Your Sim – Get Sims in the mystery-solving mood by gearing them up in desert-inspired clothing and military fatigues, or prepare them for the end with conspiracy-themed clothes, secret agent attire, and a hazmat suit.

Tłumaczenie z kolana ^^:
The Sims - Dziwnowo

Zacznij dochodzenie i rozwiąż tajemnicę pustynnego miasteczka, które skrywa głęboko mroczny sekret. W tym sennym miasteczku Simowie zachowują się dziwnie z nieznanego powodu. Czy to spisek? Czy ta pozornie dziwna siła posiądzie twojego Sima? Odkryj historię sekretnego laboratorium gzie Simowie napotkają dziwne rośliny i "szczególne" urządzenia. Czy jesteś w stanie rozwiązać tę tajemnicę?

*Inny świat - Badaj Dziwnowo, wiejskie/polne, pustynne miasteczko spowite tajemnicą. Spotkaj/doświadcz dziwnej pogody, strasznych(znów w kontekście "dziwny") mieszkańców, niebezpieczne rośliny, dziwne kolekcje i więcej

*Rozwikłaj Historię - Doświadcz swojego Sima wyjątkowymi zagadkowymi wydarzeniami. Nieoznaczone vany pojawiające się w okolicy, agenci rządowi używający sekretnych urządzeń podsłuchowych i skanery są kluczem do odkrycia nietypowego (sory, ten akapit wyszedł wyjątkowo niezdarnie)

*Złam Kod - Niech twój Sim użyje swojego Militarnego treningu żeby znaleźć wskazówki i rozwiązać tajemnicę stojąca za sekretnym laboratorium

*Odziej Simów - Tu cały nudny akapit o tym że stroje militarne, agentów, skafandry i motyw pustynny :P
Ostatnio zmieniony środa 20 lut 2019, 20:04 przez Fredra, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » środa 20 lut 2019, 19:48

Z tego co się dowiedziałam to będzie można rozpocząć śledztwo i rozwiązać zagadkę miasta na pustyni, jakiś mroczny sekret :09-winking-face:. Na terenie miasta będzie można znaleźć jakieś tajne laboratorium z dziwnymi roslinami i urządzeniami. Będzie pełno jakiś tajemniczych wydarzeń. Można będzie korzystać ze szkolenia wojskowego, by potem szukać wskazówek, aby rozwiązać tajemnicę, która znajduje się w tym tajnym laboratorium.


xxx.png



No nie wiem, jak na razie mam mieszane uczucia co do tego pakietu. Obawiam się, że po pierwszym rozwiązaniu tajemnicy, zabawa kolejnymi simami straci sens i zrobi się po prostu nudna.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 20 lut 2019, 21:47

Zeby nie było nudne chyba zastosuja te recepte ze swiatyni i Dziwnowo bedzie sie zmieniac za kzda wizytą - no przegieli na moje . Wpakowali pzygodowke juz tym razem typową do simsów.
Tez mam mieszane uczucia.
Inna sprawa ze przygodowki sie nie bugują bo mają niezmienny scenariusz i moze to jest powod.
Kupic kupie z samej ciekawosci. Mnie akurat w przeciwienstwie do młodzierzy nie zaboli zbytnio ten wydatek ale tez mam mieszane uczucia. Jesli taka ma byc odpowiedz na zarzuty graczy, ze Czworka jest nudniejsza niz poprzednie odslony z powodu spłycenia gry, to ja nie wiem jak to sie skonczy. Zamiast istot nadprzyrodzonych, pakietu romantycznego czy studiów - przygodówka..
Symulacja zycia jaką miały byc simsy ma sie nijak do tego.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » środa 20 lut 2019, 22:16

Napisze coś co pisałam już na fejsbuczku.
Nie jestem całkowicie przekonana do pakietu bo niewiele wnosi to do takiej całkiem codziennej rozgrywki. To raczej event na raz - dwa razy ale...
Myślę, że to doskonała podkładka pod coś co już większość z nas w grze posiada. Mam na myśli dodatek Witaj w Pracy i kosmitów.
W chwili obecnej kosmici w grze sa trochę bez sensu, nie mają swojego miejsca ani historii. Kiedy otrzymaliśmy pakiet związany z wampirami dostały one swoje własne otoczenie i multum tematycznych przedmiotów.
A obcy? Zostali wrzuceni do dodatku nie mam pojęcia po co, chyba jedynie dla podniesienia sprzedaży i rekompensaty braku jakichkolwiek nadnaturalnych postaci w grze (przypominam, że nie mieliśmy wtedy nawet duchów). Nowy pakiet rozgrywki poza podaniem nam jednorazowej przygody bardzo zgrabnie odświeża kontent z witaj w pracy. Baza wojskowa cudownie współgra z kariera szalonego naukowca, podobnie jak sekretne laboratorium i nowe kosmiczne obiekty. Dziwna zaraza. Do tego miasteczko w klimacie konspiracji i nasze ukrywające się ufoludki.
I jasne, można się czepić, że jeśli nie masz dodatku to nie wyciągniesz pełnych możliwości z pakietu ale ja jako wierny (naiwniak) fan, który ma pełną kolekcję czuję się na swój sposób nagrodzona. Kosmici nie są moją ulubioną rasą, ba! Nie lubię ich, ale może teraz, z odpowiednim tłem będa bardziej interesujący.
To pierwszy zwiastun, ciągle nie znamy pełnej historii, bardzo oszczędnie zaprezentowali nowe przedmioty. W zasadzie wcale. Na jednym ss z dotsim widać wnętrze baru i ten klimat baaardzo mi odpowiada. Coś pomiędzy falloutem a współczesnym teksasem. Będą z tego piękne industriale ♥
I kręcą mnie wojskowi ^^ przydadzą mi się
I ta burza na koniec zwiastuna, chce więcej epickiej pogody w mojej grze. Ciągle liczę, że kiedyś dostaniemy daleką północ z zorzą polarną

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 20 lut 2019, 22:40

Dziwnowo było w dwójeczce, i z tego co pamiętam nic tam szczególnego nie było. jakiś rozbity kosmiczny pojazd , dom naukowca z wysoką wieżą i pętający się kosmici(choć może sie mylę, bo to dawno było). Jeżeli teraz to będzie jednorazowa zagadka do odgadnięcia, to po przejściu wszystkich elementów, stanie się nudne. Jedynie rzeczy, które dojdą mogą być ciekawe.
Na razie nie jestem tym podekscytowana, chyba poczekam na zestaw!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 20 lut 2019, 23:06

Też nie jestem podekscytowana, a po przeczytaniu tekstu Fredrusi o tym, że kręcą ją wojskowi - uśmiechnęłam się pod wąsem (w domyśle)... Mogę ci Fredru odstąpić własnego, ciut nie generała :) Mocno niestety steranego... No i wiesz - wraz z gwiazdkami i belkami na pagonach nie przybywa wigoru i.... ekhem ekhem :P

Grywam sobie dla równowagi ducha w grę przeglądarkową, w której codziennie jestem atakowana reklamą właśnie czegoś takiego, podobnego do tego, co nam tu EA zaserwowała. Zagadki, dziwni ludzie, klimat mrocznego laboratorium... Nigdy nie obejrzałam Matrixa - nie mam takowej potrzeby. I jakoś klimaty zdezelowanego otoczenia nie przypadły mi do gustu. Ta czerwona ziemia i dość mroczny klimat nie przemawiają do mnie, i nawet nie wiem, czy będzie można wykorzystać otoczenie do zwykłej rozgrywki. Bo mając Forgotten - ani razu tam nie zagrałam! Zajrzałam tylko z ciekawości do Vlada... Jednak sporo doszło z tym dodatkiem - choćby organy do moich katedr :) I dodatek ten warto kupić właśnie ze względu na to choćby, że rozszerza kontent. Pomijając już tych wojskowych - graczy na pewno zaintrygują nowe możliwości. I już widzę naszą Delsinę budującą miasto Majów. Bo do tego wydaje mi się - jest ta okolica wymarzona. O ile da się Majów jakoś połączyć z tymi wrakami na pustyni :)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 21 lut 2019, 15:08

:D Nie wiem na ile przyda się do Majów, i czy wiatraki tudzież amerykańskie kamieniczki tła będą wszechobecne ,zobaczymy ale ogólnie mi sie pomysł na takie otoczenie podoba ,jeno jakoś w trailerze nie widze gdzie te niby 11/12 parcel do zabudowania (lub zabudowanych do edycji) jest. Az dziwne bo myslałem, że będzie ich z 5 jedynie, miasto na trailerze wydaje sie jakies alutkie no ale zobaczymy. Fredru ma racje, że to będzie miało sens z dodatkiem witaj w pracy i kosmitami tymbardziej, że sporo fajnych naukowych sprzętów tez z tym pracowym pakiem doszło no i kariera (może szalonego w praktyce>) naukowca co tu pasuje a może nawet sie troche powieli. Roslinki chyba będa zaczepiać simów za kulosę i zarażać głupotą :D bynajmniekj tak wynika z trailera i obrazków na simscommunity czy oficjałce.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » czwartek 21 lut 2019, 20:49

Helo helo, mamy pierwszy rzut na mapę:
Obrazek
ikona mapy
Obrazek
jedna z parceli, ta z samolotem. Zwróćcie uwagę, że da się nim poruszać, jest obiektem
Obrazek
i kolejne opisy:

łopatologiczne tłumaczenie:

Witajcie w StrangerVille - "Jedyną rzeczą dziwniejsza niz ludzie sa rośliny!". StrangerVille jest cichym, małym miasteczkiem z dziwnym problemem. Mieszkańcy sa bardzo przyjaźni ale w nocy sprawy przybierają ciekawszy obrót. Jeśli chcesz dowiedzieć sie więcej możesz podpytać wojskowych odpoczywających w lokalnym barze, naukowców pracujących w bibliotece a takze ten Zwariowany stragan na pewno ma (?? dziwadełka? Tej końcówki nie całkiem rozumiem ale kończy się na parku przyczep)

Witajcie w StrangerVill - pozornie noemalny świat spowity tajemnicą. Obserwuj jak zmienia się świat wraz z tym jak dokopujesz się coraz głębiej i głebiej w zagadkę. Rozwiązanie jest sekretem tego świata, zakochaj się w jego uroku.

Przyjąłem! - Dołacz do całkiem nowej kariery militarnej w której twój sim może zostać "Wielkim Marzałkiem" (nie znam się na stopniach, to się pewnie inaczej tłumaczy u nas). A może obierze ścieżkę "pod przykrywką" aby nie wzbuzac pozorów wśród Simów na świecie. (może nie sa aż tak podejrzliwi *mrugnięcie*)

Sekretne Laboratorium - Mieszkańcy twierdzą, że odkąd tajne laboratorium zostało wybudowane, mieszkańcy... zachowują się dziwnie. Ale jedyny sposób na przekonanie sie o tym to zbadanie tego miejsca! Przemierzaj niższe poziomy laboratorium i przekonajs się co jest ukryte za zasłoną

Oryginał:

Welcome to StrangerVille – “The only thing stranger than the people is the flora!” StrangerVille is a quiet little town with a strange problem. The residence are very friendly, but at night things start to get more interesting. If you want to find out more about this town you can find Military Personnel hanging out at the Local Bar, Scientists researching at the Local Library, and that Curio Shop stand is sure to have some strange odds and ends by the trailer park.

Welcome to StrangerVille – A seemingly normal world shrouded in secrecy. Watch the world change before you as you dig deeper and deeper into the mystery. Unravel its secrets to the world, fall in love with its charm.

Roger That – Join the all new Military Career, where your Sim can become a Grand Marshall. Or maybe take the path of a Covert Operator to keep tabs on suspicious (or maybe, not that suspicious *wink*) Sims in the world.

Leave No Stone Unturned – With the new StrangerVille Mystery Aspiration, your Sims will be in headfirst into the investigation. Can your Sims uncover what is truly behind what is plaguing the town?

Secret Lab – Locals say ever since the Secret Lab got built, the town has been…acting weird. But the only way to find out is to investigate! Traverse the lowest levels of the Secret Lab and see what hides behind the curtain.
_____________________________________________________________
tłumaczenie:
StrangerVille ma unikalny typ pogody nazwany "Dziwną Pogodą", jest inna od wszytkiego co było do tej pory w grze. Potrzeba Pór Roku żeby w pełni doświdczyć.
Łazienkowe obiekty (toalety, wanny, zlewy i pryznice) mają nowy stan, cos na kształt zarośnięcia. (dosłownie: infekcji roślinami). Prawdopodobnie jest to powiązane z ziwactwami w StrangerVille
Notatnik z Witaj w Pracy będzie wykożystany do śledzenia postepów w dochodzeniu

Oryginał:
StrangerVille has its own custom weather type, internally named “StrangeWeather”, that is different from anything currently in the game. You’ll probably still need to have Seasons installed for this weather to have effect.
Bathroom objects (toilets, bathtubs, sinks and showers) have new object states that reference some kind of plant infection. This is probably related to the “strangeness” that occurs in StrangerVille.
The notebook introduced in Get to Work is used to keep track of leads for the investigation.

StrangerVille nie będzie światem wakacyjnym, można w nim zamieszkać na stałe. Ma byc też sposób na powstrzymanie dziwności związanej z tym miejscem jeśli spodoba nam się mapa ale nie zabawa w zombie


-11 w pełni edytowalnych parceli + 1 specjalna
-kariera wojskowego jest w pełni grywalna na zasadzie "pracuj z domu' jak kariera np.: ogrodnika.
-jeśli nie zagłębimy się w zagadkę związaną z nowym miastem, jego dziwność nie będzie nastać a samo miasteczko będzie normalne
-nadal bez samochodów

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 21 lut 2019, 23:31

Wydaje mi się, że ten świat jest dość spory. No i ciekawam, co to za pogodę nam oferują? Dziwne, dziwne... Może rzeczywiście nie będzie żal kasy na ten dodatek. Nic jeszcze nie wiadomo odnośnie ceny?

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » piątek 22 lut 2019, 16:33

Jest jakiś nowy filmik.
Podaję linka:

https://sims.arhn.eu/2019/02/22/zbadali ... -i-faktow/


Jeśli się dubluję to przepraszam :hearts/growing-heart:

Sorki, teraz obejrzałam i wiem że to nic ciekawego :23-face-one-eyebrow-raised:

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » piątek 22 lut 2019, 23:51

Nie całkiem związane z nowym pakietem ale wydaje mi się, że to miła wiadomość
Ludzie dopytywali o możliwość postawienia zdjęcia zamiast wieszania go. Guru odpowiada, że to tylko trik wprowadzony na potrzeby filmu ale nie miał pojęcia, że to tak zaciekawi fanów więc teraz pracują nad możliwością dodania takiej opcji do gry :) (bez konkretów co do pewności i terminu)


Powracają tez rodziny znane z poprzednich cześci. Wygląda to tak jakby EA w końcu usłyszało skamlenia fanów na temat braku ciągłości historii i powiązań z innymi odsłonami. Oto znana z chyba drugiej części rodzina Przyjemniaczek, do pobrania w galerii


ukazała się druga cześć komiksu StrangeVille ale szczerze powiedziawszy nie wnosi nic nowego
https://www.ea.com/games/the-sims/the-s ... mic/part-2

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » sobota 23 lut 2019, 08:32

Mnie jakoś tak ten pakiet nie przekonuje. Miałam nadzieję na, nie wiem, czarownice? Coś romansowego?
Bo nie oszukujmy się, pełny dodatek na pewno nie wpełzłby zaraz po gwiazdowaniu (które jeszcze ma bugi), a tutaj liczę na studia.
Znaczy, poczekam z oceną do momentu, aż pakiet ujrzy światło dzienne jako całość, ale na razie to takie, no, nie moja bajka. Preferuję bardziej rodzinną wersję gry i nie sądzę, by mi się to jakoś przydało- ale z drugiej strony Touda w wojsku? Ojezu, przecież to cudowny pomysł. Ale kupować pakiet dla samej kariery?
No. Takie mieszane, trochę byle jakie uczucia mam.

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » sobota 23 lut 2019, 23:32

Kolejna szczypta informacji:
-będzie nowa aspiracja
-będzie nowa cecha
-bezie nowa cecha parceli
-ilość obiektów w katalogu budowania jest porównywalna do pierwszego dodatku/zostań gwiazdą

Awatar użytkownika
M3lcik
Pisarz
Pisarz
Posty: 52
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 17:57
Lokalizacja: MMz
Origin ID: M3lcik

Post autor: M3lcik » niedziela 24 lut 2019, 13:00

Witajcie kochani. Widzę,że nie tylko ja mam mieszane uczucia względem nowego dodatku. Z jednej strony jestem ciekawa tej całej tajemniczej choroby, kosmitów i co tam nam EA zafunduje ale właśnie...czy to mam z drugiej strony sens? Rozwiążemy zagadkę i co dalej? To symulator a nie przygodówka.

Ja cały czas czekam na coś a la 'Nie z tego świata', czarownice, wróżki, wilkołaki..i serce mi się kraje,że EA wypuszcza kolejne bezsensowne dodatki zamiast coś na prawdę ciekawego.

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » niedziela 24 lut 2019, 17:10

Są focie obiektów z gry ALE! Jesli komuś bardzo zależy na uniknięciu spoilerów z tajemnicy wokoło historii nowego miasteczka powinien ostrożnie się z nimi zapoznawać. Jest szansa, że w jakiś sposób mogą podpowiedzieć fabułę zagadki

Przegląd obiektów z CAS
https://simscommunity.info/2019/02/24/t ... -overview/
Przegląd katalogu budowy:
https://simscommunity.info/2019/02/24/t ... -overview/

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » niedziela 24 lut 2019, 17:24

Jest krótki przegląd rzeczy z pakietu StrangerVille nagrany na Youtuba przez Oskę :


Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » niedziela 24 lut 2019, 17:51

Dzięki Ci za ten filmik ♥ zawsze lepiej obejrzeć przedmioty ze wszystkich stron. Jak już pisałam wydaje mi się, że chcę tego pakietu choćby dla samych okien i drzwi ♥ Warto też zwrócić uwagę na samolot, wydaje mi się, że ta największa część jest dostosowana do wysokości ścian więc będzie można popróbować coś w środku dobudować. Może da się o środka wstawić łózko i grac tymi szczątkami jak pełnoprawnym domkiem dla totalnie post apo scenariusza

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » niedziela 24 lut 2019, 19:14

A ja obejrzałam wersję Szynszyli.
Iiii nie zmieniła mi się opinia. Dalej jestem jak taki Vincent Vega, raczej poczekam na jakąś większą promocje na pakiety czy coś.
I boli mnie fakt, że laptopy można użytkować jedynie na biurkach 8|
+ bardzo biedne i nijakie CAS.
Podoba mi się za to okolica, kariera wojskowa i zagadki strangerville, ino jo, nie rzucę w to 20toma euro.

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”