Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Re: Nadchodzi wielkimi krokami - dodatek Cztery Pory Roku

Post autor: Tokusa » czwartek 31 maja 2018, 20:58

^ Ja bym się wstrzymała z "Warte zakupu" do czasu aż dodatek wyjdzie i wtedy się okaże.
Jak dla mnie te niby "najlepsze ze wszystkich pór roku do simsów" wydają się póki co mocno okrojone, ale wyjdzie w praniu.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 31 maja 2018, 21:41

Nie bedzie opalania ale bedzie klimatyzacja w chatach simów gdzie gracz bedzie mógł ustawiac temperature. Simowie bedą moga marznąć teraz lub cierpiec z powodu przegrzania, Dotyczy to zarowno mieszkan jesli zle jest ustawiona klimatyzacja jak i otwarego swiata. Czyli marzną w zimie - przegrzani są podczas upałow. Teraz schłodzić sie bedzie mozna w basenie - nareszcie posiadanie basenu ma sens XD
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... ing-summer
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » piątek 01 cze 2018, 16:36

To znów ja z codzienną dawką informacji
Na zachętę trzy gify, które dostaliśmy od SimGuru
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Trochę więcej o śniegu, pupile będą również zostawiać odciski łapek
https://simsvip.com/2018/06/01/the-sims ... pets-snow/

Obrazek

Przygody rodziny Climate'ów do poczytania
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... tes-part-1

w historyjce możemy się dowiedzieć, że w grze pojawi się:
-kakao
-bara bara w stercie liści
-kalendarz? Wielokrotnie tekst nawiązuje do planowania wydarzeń
Janine zaznacza kilka ważnych dat w kalendarzu:

Przybycie Vlada
Obiad w miejscowej restauracji
Święto Zbiorów
Wielki dzień
Garść ćwierkacza:



-baseny nie będa zamarzać zimą x/ ale podobno mają być nieco bardziej zaskakujące przy niskich temperaturach



-sąsiedzi mają automatycznie dekorować swoje domy

Myślę, że nie będzie tak źle. Jeśli rzeczywiście dopracowali przechodzenie w siebie pór roku, tak dobrze jak obiecują, to gra może wyglądać świetnie. Ciesze się na myśl o dynamicznie zmieniającym się świecie zamiast liści spadających z drzew na pstryknięcie palcami

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » piątek 01 cze 2018, 19:03

Śnieg nie wygląda tragicznie. Jest jakieś minimum głębi, aniołek ładnie łączy się ze śniegiem, podobnie jak tunel. Ślady wyglądają w porządku, jestem tylko ciekawa jak szybko będą znikać...
Mnie w sumie póki co najbardziej smuci brak gradu.
A cieszy to, że sąsiedzi będą dekorować domy. Na duży plus.

Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Post autor: Silvaborealis » niedziela 03 cze 2018, 18:36

Ale chyba będzie można to dekorowanie ustawić, co? Raczej nie chcę żeby u mnie na dzielnicy dekorowali domy, tam same zue simy mieszkają :P

Panel sterowania? porami roku :
screen.png

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » czwartek 07 cze 2018, 19:33

Nowe wiadomości :10-smiling-face-smiling-eyes: :14-face-throwing-a-kiss:



Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Post autor: Silvaborealis » piątek 08 cze 2018, 12:18

Działanie świąt bardzo przypomina mi ustawienia aktywności w klubach. Fajnie że są nowe cechy-nagrody, ciekawe czy aspiracje i cechy charakteru sima też będą jakieś nowe.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 13 cze 2018, 09:26

Maszyna do "robienia" pogody może być ciekawa da sie chyba dzięki temu zrobić ciekawe foty na zawołanie :)

Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 13 cze 2018, 10:07

I jeszcze takie cosik znalazłem przypadkiem, widac ,że śnieg chyba nie będzie wcale tak źle wyglądał przynajmniej ten padający i pod kontem na tym pierwszym obrazku czyli w stronę widza ;)







Łyżwy sądząc po tym mogą być całkiem zabawne, zdaje mi sie że będe tej umeijętności pilnować... żeby jej simy nie umiały bo to będzie zabawne jak tak będa chodzić okrakiem po lodowisku ;)



Źródło: http://simscommunity.info/2018/06/12/th ... heir-gifs/
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 16 cze 2018, 00:23

I filmik z pierwszego gameplaya na który wpadłem dzięku Fredrowi :) Nowe obiekty wyglądaja całkiem fajnie choć dziwne sa te haloweenowe... jakby skądeś nam już znane :83-face-with-monocle: wszystkiego za mocno nie pokazano może to i lepiej bo ciekawosc pozostała większa (pewno celowe i sprytne zagranie ;) ). Najbardziej zaciekawiły mnie lampy naścienne w formie drewnianych beli to będzie chyba bardzo przydatne do budowania wielu rzeczy.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 16 cze 2018, 10:58

Jakoś o dziwo w necie cicho póki co na temat nowego urządzenia, którym twórcy gry też sie za mocno nie chwalą a zdaje się, że nie było takiego sprzętu w serii The Sims nigdy wcześniej; W dodatku pojawi się dmuchawa do liści (albo rodzaj kosiarki?), pewnie też z nowymi zabawnymi interakcjami. Info z Simholic

Obrazek
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » sobota 16 cze 2018, 16:11

Nagranie Twitchowe obejrzałam tylko do pierwszej godziny. Widać, że ci ludzie w ogóle w simsy nie grają, tylko je tworzą 8'D Nie dość, że simy paskudne, to jeszcze podniecali się i zachwalali jak to wszystko świetnie wyglądało, gdy tak naprawdę całość była albo mocno przeciętna albo brzydka (mówię o cas).
Najbardziej zasmuciło mnie to, że panie dostały 6 nowych fryzór, a panowie JEDNĄ. Niby widać trzy, ale tak na serio to te dwie pozostałe to dokładnie te same fryzury co u pań 8)
Z ciuchami też bieda, ale podobają mi się buty zimowe. Rozgrywki już nie oglądałam, bo tak gadali o niczym, że po prostu miałam dosyć D:

Mimo wszystko dodatek (mimo biedy w CAS'ie, ale umówmy się, w TS4 zawsze jest bieda w CAS'ie) zapowiada się naprawdę fajnie, ale to już patrząc na wszystkie gify i czytając podane nam konkretne informacje.
Bo ta prezentacja pożal-się-boże-niby-streamerów była koszmarna 8'D

Awatar użytkownika
Mattoowy
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 13:22
Origin ID: Mattoowy
Kontakt:

Post autor: Mattoowy » sobota 16 cze 2018, 17:09

Przegląd obiektów i tekstury szklanych dachów jakby ktoś chciał wstępnie oblukać :D
Zdjęcia są złapane na livestream, dlatego obiekty się powtarzają na zdjęciach
build-1.jpg
build-2.jpg
build-3.jpg
glass-5.jpg
Źródło: Sims VIP

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 16 cze 2018, 20:25

No właśnie to mnie zaintrygowało, że szklany dach będzie miec rózne wzorki dzięki wielkie za ten przegląd!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » niedziela 17 cze 2018, 11:36

Poza tym, że upiorności mówią tutaj "no cześć, wpadliśmy w recolorze", to jest ok :P Podobnie jak Delsa, najbardziej interesują mnie szklane dachy <3 Masahiro będzie miała szklarnię!
... BĘDĘ MUSIAŁA ICH PRZEPROWADZIĆ.

Gosik
Bloger
Posty: 73
Rejestracja: piątek 11 maja 2018, 23:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gosik » poniedziałek 18 cze 2018, 11:19

Ta dmuchawa do liści ponoć ma dojść w darmowa aktualizacja (tak jak dachy) gdy klikniemy odchwaszczanie w ogródek SIM wyciągnie taka coś i tym będzie wykonywał ta czynność. Mają też zajść zmiany w ogrodnictwo też w aktualizacja
Ale po tych obiektach już widzę że Fiołki będą miały nowe meble i szklarnie obowiązkowo :01-grinning-face:

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » wtorek 19 cze 2018, 16:23

Dzisiaj podobno będzie duża aktualizacja do Czterech Pór Roku, ta ze szklanymi dachami. Pamiętajmy o wyjęciu z gry folderu Mods :09-winking-face:.
Swoją drogą, ciekawa jestem, co tym razem "tfurcy" popsują w grze, bo bez tego pewnie się nie obejdzie :a_angry2:


https://sims.arhn.eu/2018/06/17/szklane ... -wygladac/
Ostatnio zmieniony wtorek 19 cze 2018, 17:08 przez Kropka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » wtorek 19 cze 2018, 16:42

Jak zwykle o 19, a akurat o tej wychodzę. Smuteg ;-;

Gosik
Bloger
Posty: 73
Rejestracja: piątek 11 maja 2018, 23:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gosik » wtorek 19 cze 2018, 18:41

U mnie się dziś idealnie złożyło, kończę pracę o 19 wrócę do dom, odpalę pobieranie, na spacer z pies i akurat można odstresować dzień w robocie który był wyjątkowo dziwny.

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » wtorek 19 cze 2018, 21:32

Ha, wychodzi na to, że dzisiaj tak czy siak nie pogram, bo krzaczy się MCC w wersji 4.4.0, czyli najnowszej. Trzeba poczekać na update :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”