Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3516
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Re: Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Post autor: Alibali » czwartek 02 maja 2019, 19:39

Powiem tyle, że zaskoczona nie jestem, jak i pewnie wszyscy, bo spodziewaliśmy się chyba tego prędzej czy później. Mam nadzieję tylko, że później - bo nie mam zamiaru kupować komputera - rakiety, aby odpalić kolejne the sims... A skręciłabym się, nie mogąc uruchomić tej nowej odsłony! Wystarczy jednak, że kupiłam nowego kompa pod trójkę, i udoskonalałam lapka, by mi czwórka jako tako poszła...
Nie wiem, czym nas zaskoczą w piątce... Na pewno nie otwartym światem, skoro dobrze im poszło z zamkniętym w czwórce... Może będzie więcej "realnych" animacji - np możliwość otwierania okna, fajne animacje samochodowe, bardziej rozwinięte interakcje społeczne (więcej dramy w relacjach rodzinnych). A może po prostu nowa przestrzeń życiowa - w sensie podboju kosmosu, zakładania kolonii czy coś... Ja ciągle czekam na możliwość tworzenia własnych epok tak, by w wiktoriańskim świecie nie biegali mi w tle NPCe we współczesnych ciuchach i np irokezami na łepetynach.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3366
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 02 maja 2019, 20:15

No to by było coś np wybór spośród 4 epok i choćby znów jedną Wierzbowa wioseczka na starcie ale w 4 trochę różnych odsłonach oczywiście bez ograniczeń w trybie budowlanym ale pewnie na to nie wpadna. Też mam nadzieję że to będą chociaz 3 lata tak by więcej nas miało lepsze sprzęty bo przy tym co się dzieje w świecie gier to raczej wymagania wzrosną.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3516
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 13 maja 2019, 13:27

Ela powątpiewała w prawdziwość animacji związanych z lataniem. Można je obejrzeć na video. Co prawda jest to Sims-Mobile - aleć zawsze Sims :)

https://sims.arhn.eu/2019/05/12/swietne ... -artystki/


https://sims.arhn.eu/wp-content/uploads ... miotle.png

Sądzę, że jest to jakiś ślad naprowadzający na nowy content w TS4... Stawiam na coś a la Harry Potter, do tej pory nie było tego w TS, więc może połączą uniwerek z tym tematem. Będzie dwa w jednym? Co myślicie?

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » poniedziałek 13 maja 2019, 14:36

Jeśli chodzi o Piątkę, to ja poczekam na konkrety. Na pewno nie kupię w ciemno podstawki. Ma być bardziej ludzko, głębsze więzy, lepiej zrobione nastrójniki, pragnienia sensowne i chemia. Inaczej niech mnie cmokną. :)

Co do dodatku, to poproszę prawdziwy uniwerek i ewentualnie pakiecik z czarownicami. Wampiry były fajne więc i magowie migą być ciekawi. Ale uńiwersytet ma byc normalny, bo bajery mogą zmniejszyć opcje typowo szkolne (wydziały, nauka, prace zaliczeniowe, interakcje ze studentami i profesorami, a także psoty, grupy studenckie, opinie i inne pierdoły). Boże, jaki uniwerek był świetny w Dwójce (a w Trójce ponoć jeszcze lepszy!).
Obrazek

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3366
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 13 maja 2019, 22:12

Może zaryzykuja jeszcze trzeci pak rozgrywki na zasadzie przygodówki jak w "Amazonii" czy Strangeville ,szkoła pottera i cała ta magia (oby nie latające czarownice jako jedynie tło zamiast odrzutowców na niebie :O ) Obstawiałbym pak rozgrywki ewentualnie dodatek o szkole (coprawda pora juz bardziej na dodatek skoro pak rozgrywki dopiero był więc... może..? ;) )
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 14 maja 2019, 23:00

Nie zrobia Uniwerku w zyciu bo u nich najslabiej z interakcjami i napisanymi programami dla NPC - co jedna proba to klapa. Wystarcczy zobaczyc ze do dzis nie naprawili i pracownikow do Instytutu samemu trzeba dodawać, a w Stuio filmowym albo aktorzy sie nie zjawiaja albo charakteryzatorzy po dluzszym graniu wymieraja . Gra sie buntuje przy generowaniu simow potrzebnych do rozgrywki. Kariera stylisty zbugowana i byl fajny nimer bo sie jednej babce znudzilo ze cale miasto lata ubrane jak jej sim wiec zlikwidowala to - efekt cale miasto lata w bieliznie. Ni cholery tego nie mogla odkrecic . Bug zgloszony - czy naprawia nie wiadomo kiedy bo tego jest wiecej,
Urzadzenie podsluchowe na co 2 NPC simie u kogos i wysyla blyski swiatla - opcja zwariowala i gra dodala to gówno prawie do kazdego nowego wygenerowanego sima u tego gracza. Modow gosc nie uzywa XD
Pracownicy do restauracji u paru osob przestali przychodzic - chyba za dlugo grala w jednym sejfie i generowanie simow sie zbugowalo.
No tego sie nie da tak rozwiazac jak z pracownikami Instytutu - czyli samemu zatrudnic roznych NPC w nim.
A w Instytucie wciaz rosliny nie rosną ani sie nie zmieniaja. Zmienili w grze i teraz rosliny zrosna tylko wtedy jesli sim nocuje w chacie - inaczej stoja bez zmian. No a w Instytucie nikt nie nocuje
W karierze dedektywa wciaz gra nie generuje prawidlowo "kryminalistów " do aresztowania, a jesli nawet to nie wysyla ich tam gdzie powinna - pojawia sie i natycmiast sie oddalaja w bardziej ciekawe dla nich miejsca :cat_mwaha: Gra nie potrafi ich "przytrzymac" na tej parceli gdzie maja byc.
Facet od jogi zamiast sterczec gdzie powininien gada z masazystami . Masazysci trenuja na biezni albo sa w basenie .
Czytaj EA nie umie dobrze sterowac NPC simami.
No jak takich prostych rzeczy nie umieja zrobic poprawnie to jak beda sterowac wykladowcami , simami NPC w akademikach i tak dalej. Nawet glupi kot ma problem gdy ma podejsc do pana aby dac sie poglaskac - sim stoi i czeka a do kota dociera po 3 minutach dopiero ze cos od niego chcą XD Czyli tak samo byloby w akademiku. Sim chce do kogos zagadac a ten zaeaguje po 5 minutach. Zaden NPC student nie skonczy jesc i wszedzie sie beda walaly talerze z niedojedzonym jedzeniem. Tylko komputery beda oblegane . Ci NPC studenci zemra z brudu i glodu. Wykladowcy nie beda przychodzic na wyklady - a jesli nawet to przestana wykladac i pojda pod najblizszy komputer.
Nie - napewno nie bedzie Uniwerku!
Pozbyli sie pracownikow ktorzy umieli robic te interakcje w Trojce a ci nowi pieprza czego sie dotkną
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3516
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 15 maja 2019, 12:28

Dokładnie tak jak mówisz, Elu. Zdziwiło mnie, że gdy mój Sim podjął karierę naukowca - zastał laboratorium puste! Sam do pracy chodził :( Ale jakoś po drodze znudził mi się i grałam potem inną rodziną, i dlatego nie zorientowałam się, że to jakiś błąd gry. Denerwuje mnie też jak właśnie sim ma pogłaskać kota lub psa, to długo się kręci i on, i zwierzę, zanim ustawią się we właściwej pozycji. Mycie naczyń w zlewie w w-c, zamiast w kuchni, bo bliżej (co im tak się podoba to mycie w toalecie?), ale najbardziej mnie denerwuje lokaj, który najczęściej nic nie robi tylko ogląda tv lub gra na kompie! Jeden mój lokaj nawet do wanny wlazł i tak się kąpał radośnie, że aż fotkę strzeliłam, żeby wam pokazać obiboka :a-angry3:

kąpiel.jpg


A inny lokaj (pani) -zmarł na mojej działce!
Nagrobek zostawiłam, bo ciekawa byłam czy duch będzie tę parcelę nawiedzał :P

Elu, nie patrzyłabym tak czarno na uniwerek - bo to - jak by nie patrzeć - złote jajo jest, czy też złota kura :P i EA z tego nie zrezygnuje. NA PEWNO to zrobią - tylko pytanie - KIEDY? Chciałabym magię taką jak w trójce - tzn warzenie eliksirów, czary, pojedynki czarowników etc... Może moją bratową namówiłabym znowu na grę, bo ona była tym zafascynowana w trójce :P

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » środa 15 maja 2019, 17:09

:a_grin3: Takie tam sobie spekulacje...
Pewnie to fake news, ale zawsze fajnie pomarzyć :a_sad:

https://simscommunity.info/2019/05/15/p ... sion-pack/

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » środa 15 maja 2019, 19:19

Szczerze powiedziawszy mam nadzieję, że to fake. Na moje nieszczęście najpewniej informacja okaże się prawdziwa.
Wiem, że wiele spośród nas ucieszy się na Tropiki jednak ja jestem zimnolubna przez co moi Simowie także. Nie kręci mnie lazurowa woda i białe plaże. Zamiast tego dałabym się pokroić za prawdziwą, daleką północ z zorzami, jodłowymi lasami, zimnymi potokami i krótkim ale intensywnym latem ♥
To dobry czas na przecieki, na początku czerwca jest EA PLAY, najwyższy czas zacząć podgrzewać atmosferę. Obstawiam się, że do imprezy w Kalifornii dostaniemy jeszcze garść wycieków a tydzień po evencie dodatek. Z ostatnim było dokładnie tak samo.

Pewnie i tak będę się jarać, bo to coś nowego w grze ale... tropiki już mamy w Selvdoradzie, chce coś nowego-nowego!

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » czwartek 16 maja 2019, 07:31

Ja z utęsknieniem czekam na dodatek ze studiami, ale taki wakacyjno-morsko-plażowy też byłby fajny.
Pożyjemy zobaczymy :66-grinning-face-one-large-one-small-eye:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3516
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 16 maja 2019, 11:50

Gdzieś już widziałam inne (podobne) informacje dotyczące właśnie prawdopodobnej tematyki kolejnego dodatku, ale że po Selwadoradzie wydało mi się to ewidentnym fejkiem, to nawet nie zaprzątnęłam sobie tym głowy. Wydało mi się nieprawdopodobne, by chcieli dublować temat.
Ale w tamtej notatce (naprawdę nie wiem już gdzie znalezionej) była mowa o pływaniu w morzu i syrenach. Brzmiało to naprawdę nieprawdopodobnie. Ale po głębszym zastanowieniu... Mamy przecież zamknięte światy, w których sim żyć nie może, i nie może wykonywać interakcji związanych z danym światem w innym miejscu. Tak jest z Selwadoradą, ze Strangewille, z Ucieczką w plener... Być może ten świat, o którym mowa w tym "wycieku" - do takich będzie należał. I tylko w nim będzie możliwe pływanie, a w wodzie będą te cholerne syreny. Pamiętajmy, że grę tę produkują pod rozdział wiekowy zaczynający się od 12 w większości państw :(
Nigdy się nie dorobiłam w trójce żadnej syreny, i interesuje mnie to zerowo (zawłaszczyłam sobie Eli powiedzonko). Ale cóż - my swoje, a EA swoje.
Patrząc na tę holenderską stronę, zobaczycie cenę - 39,99 euro. Czyli ponad stówę przeliczając na nasze. Drogo...
https://www.gamesync.nl/sims-4-tropisch ... kopen.html

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » czwartek 16 maja 2019, 14:44

@kreatora Elu, ale co im to przeszkadza? Zrobią dodatek i ludzie kupią z pocałowaniem, bo studia to kanon. Tak jak pogoda czy zwierzaki, studia były chyba zawsze (nie wiem jak w Jedynce) i po prostu muszą je wypuścić. A co do możliwości rozwiązania pewnych problemów... Mogą postawić otoczenie studenckie na innym silniku, ulepszonym, dokąd Simowie by się teleportował i nie mieli przez jakiś czas związku z głównym światem. Poza tym na studiach Sim przebywa relatywnie krótko, więc nie powinno być problemu z ewentualnymi wymierającymi Simami, jak to ma miejsce np. w placówkach typu szpital czy laboratorium.

@Alibali Alu, dlatego ja nie mam lokaja ani zwierzaków. :D Fakt, skopali Czwórkę pod tym względem, ale przez ten czas mocno soę też rozwinęli a możliwość patchowania sprawia, że można wiele rzeczy ponaprawiać (marzenia ściętej głowy!). Z drugiej strony wprowadzili nieźle działającą reputację, więc coś ruszyło (chyba musieli rzebudować wtedy grę, to był ten wielki patch, po którym prorokowano, że wywali mody niczym pluskwa milenijna nasz poczciwe pecety pod koniec wieku XX-go). Co do magii to chętnie, ale bez łączenia jej ze studiami.

@Kropka tak, tak! Tylko ja poproszę romantyczny pobyt nad morzem. To znaczy, niech wreszcie uporządkują romantyczny bajzel w tej grze. Skoro potrafili ustawić boty tak, aby reagowały na celebrytów, jaki problem, aby zrobić to z pojedynczymi Simami, które mają się "bardziej kochać"? Już na tamtym forum pisałam, że znikoma liczba romantycznych interakcji może zwiastować specjalny dodatek. Wreszcie Simowie zaczną przytulać się w czasie snu, wskakiwać sobie w ramiona na życzenie ich samych lub gracza (a nie tylko po zaręczynach) i robić inne rzeczy, które kiedyś już mieliśmy. Może dodadzą wreszcie welony ślubne!

@Fredra ja też wolę, gdy jest chłodniej i miło by było, gdyby jakaś okolica była jeszcze bardziej zimowa, z drugiej strony już mamy tego sporo. Brakuje mi za to typowo wakacyjnego miejsca, dokąd Simowie mogą pojechać odpocząć, poleżeć na leżakach itd.
Obrazek

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 16 maja 2019, 16:47

A co tam pomarzyc można ale i tak jesli en niby przeciek jest prawdziwy to nie ma tam kariery ratownika czyli czegos na czym najbardziej by mi zalezalo. Bardzo lubiłam te karierę. Na dzis najlepszym dodatkiem dla mnie jest Selvadorada - zawsze tam wracam z kolejnym simem a zaraz potem Wampiry. No po prawdzie to są najbardziej dopracowane dodatki nie licząc bugów w Wampirach. Ale to co mamy ewentualnie dostac to nedza w porównaniu z takim samym dodatkiem z Trojki
-A new beach world based on Spanish/Caribbean islands and Hawaii
-New radio stations – Reggae and calypso
-New harvestables – Pineapple and coconut
-New dance moves – Hula dance
-New objects – Lounge chairs and surfing station
-New skills – Surfing, hula dancing
-New aspirations – Surfer
-New traits – Loves water, hates water
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3516
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 16 maja 2019, 17:26

Elu, ale to jest tylko to, co zapowiedzieli oficjalnie. (tzn przeciekło). A ile jeszcze rzeczy może być w tym dodatku, o których nie wiemy, i trzymają to w wielkiej tajemnicy? Ja tam wolę być mile rozczarowana, niż wszystko wiedzieć od razu.
Fajnie, że byłoby można potańczyć hula, uwielbiam Hawaje i ich mity, legendy i przyrodę. I dwie owe rośliny do uprawy - wyobrażam sobie Vimesa w leżaku, leniwie obserwujące tańczące hula kandydatki do jego względów :) To mógłby być dla ciebie Elu wspaniały dodatek! Byle tylko nie poszli w stronę Disneya...
Swego czasu wspaniała Lili (znana jeszcze pod kilkoma innymi nickami, m in Latoya) stworzyła świat Waikiki do trójki. Miałam też trójkowy świat ze store - Sunlight Tides. Piękny - mówię wam! Niesamowity kolor wody, pełne światło, w którym każda chata prezentowałaby się cudnie, Elu - pomyśl! Gdyby taki dali do czwórki! I tylko boję się rozczarowania w postaci półprawd, półreakcji, półinterakcji (wszystko zaczęte, a jakby niepełne, niedokończone, bo w pośpiechu...)

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » czwartek 16 maja 2019, 17:56

Alibali pisze:
czwartek 16 maja 2019, 17:26
I tylko boję się rozczarowania w postaci półprawd, półreakcji, półinterakcji (wszystko zaczęte, a jakby niepełne, niedokończone, bo w pośpiechu...)
O to to!
Do wydania dodatku czuje, że będę naczelną marudą :D I absolutnie dołączam do #teamAri i większej potrzeby 'czułych' interakcji. Nie tylko między sympatiami ale też więcej ciepła i czułości wewnątrz rodziny. Mieliśmy co prawda Być Rodzicem ale chce więcej! :85-smiling-face-horns:

Nie jestem fanką Przygody w dżungli, otoczenie ładne ale grobowce szybko wydały mi się koszmarnie nudne. Poza tym ile raz można się bawić w Indianę? Jak wszyscy są Indianą to nikt nie jest xD (nie pasuje to do mojego stylu gry :( ). Dziwnowo 2.0 już było o tyle lepsze, że choć "przygoda" nie miała w sobie za grosz tajemnicy (bo wszystko było podane na tacy jeszcze przed premierą) to choć otoczenie jest mieszkalne.

...trochę mogę się ucieszyć na ewentualne syrenki. Jestem syrenką w głębi serca i ciągle mam nadzieję, że któregoś dnia obudzę się ze skrzelami ale wiem, że nie każdy jest fanem postaci nadnaturalnych, zwłaszcza tak specyficznych. I błagam, jeśli znów syreny będą miały nogi pokryte łuską to jestem skłonna sama napisać mod na wyłączenie tego szajsu

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3516
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 16 maja 2019, 18:35

Fredrusiu, a tymczasem, w oczekiwaniu na te romantyczne reakcje wklejam cudną francuską pościelówę (wakacyjną!) - wszak to 28 stopni w cieniu!





Tłumaczenia z francuskiego chyba nie muszę wklejać :) Timbre głosu Jeana Maurice (i Catherine Deneuve w chórkach) sam mówi za siebie :a_tounge:

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » środa 22 maja 2019, 11:16

Dwie szybciutkie sprawy.

1. Jeśli macie kogoś kto jeszcze nie ma simsów a chciałby się zapoznać z gra to do 28 maja podstawka jest za darmo
https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/ ... the-sims-4

2. Twitter znów się bawi w podpowiadajki, zwłaszcza simGuru Lyndsay, która chyb przejęła rolę Kate jako łącznika ze społecznością

Zaczęło się od tego:

Wasze ulubione tłumaczenie na kolanie:
Nie mam pojęcia dlaczego to się znów pojawiło! 23/5/13 odbył się stream zapowiadający Sims 4; 18/6/13 deweloperzy pokazali pierwsze grafiki koncepcyjne; 9/7/13 Najwyraźniej stream został odwołany... #niePrzepowiednia #bałaganHistorii
Dalej


Ok, możemy pobawić się liczbami / zagrać w grę z liczbami. Oto kilka 2, 18, 350. #Powodzenia
No i jak można było przypuszczać zaczęły się spekulacje: że na EA PLAY zapowiedzą dwa dodatki, że za 350 dni zapowiedzą Sims 5 itd.

Przyszło sprostowanie
To było trudne! Zdradzę wam znaczenie 2 (teraz trochę żałuję, że nie byłam bardziej przejrzysta / sprytniejsza). Mam dwie prezentacje nad którymi pracuje jednocześnie i zostało 18 dni do EA PLAY. Nie powiem wam co oznacza 350 ale to nie jest kod / szyfr, to normalna liczba.
Potem już tylko nudy, że nie zdradzi nam treści ani tematu prezentacji ale jeśli chcielibyśmy zostać producentami to powinniśmy być czujni bo będzie wiele takich prezentacji na EA PLAY.
Tak - myślę, że 350 to naprawdę ilość dni jaka pozostała do oficjalnego zapowiedzenia 5 części gry.

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » piątek 24 maja 2019, 01:23

Kilka godzin temu SimGuruLyndsay na Twitterze własnie ujawniła znaczenie liczby 350 (potwierdził to także SimGuruFrost).
Otóż 350 to ilość próbek przedmiotów w The Sims 4, które zostaną dodane w najbliższej aktualizacji. Super sprawa :a_bravo: Jedynie problem w tym, że nowe kolory otrzymają wyłącznie obiekty z gry podstawowej. Myślę jednak, że dla budowlańców bazujących na Base Game to będzie wyjątkowa gratka. Zresztą dla pozostałych graczy również. Pozostaje więc niecierpliwie czekać na aktualizację!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3516
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 24 maja 2019, 10:00

No to super! Czego właśnie brakuje to rekolorów, i to takich, które umożliwiłyby połączenie kolorystyczne tych wszystkich mebelków i dodatków (zasłon, dywanów, i innych elementów wystroju). Bo ja tam się wcale nie palę do piątki. Mnóstwo kasy włożyłam w trójkę, nie zdążyłam się nawet dobrze po trójce rozejrzeć, a tu już czwórka! Niech dadzą trochę oddechu ludziom złapać, i uskładać na nowego kompa - rakietę :(

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » czwartek 30 maja 2019, 12:32

Rozpiska na EA PLAY
Obrazek

Co oznacza, że ewentualne nowości poznamy w następną sobotę około 21:00 (jeśli dobrze liczę)

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”