The Sims 5 i inne ciekawostki

Nowości, przecieki i ciekawostki z gry The Sims 5
Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

The Sims 5 i inne ciekawostki

Post autor: SimDels » środa 25 kwie 2018, 12:08

W tym temacie pojawią się różnego rodzaju ciekawostki, nowinki także dotyczące potencjalnej odsłony The Sims 5 i od tego zaczniemy temat;

Wydaje się że The Sims 5 jako jeden ze sztandarowych produktów EA wbrew powstanie choć pojawiają się głosy, że niekoniecznie.
Jaka będzie i jaka powinna być ta gra Waszym zdaniem i dlaczego wydaje się, że raczej powstanie pomimo wątpliwości, które sam wydawca wyraził już w dniu premiery Ts4 ?

Spekulacje o The Sims 5 są obecne praktycznie od czasu premiery The Sims 4. Początkowo gra zawiodła środowisko fanów serii sporymi brakami przy premierze jak brak piwnic czy małych dzieci dlatego tym bardziej wszelkie informacje i ciekawostki o The Sims 5 były chętnie wyszukiwane w sieci.
Ostatnio w sieci pojawiła się informacja o tym, że EA zatrudnia na większa skale nowych pracowników spominając w ogłoszeniach nazwe "The Sims".
O ile dla The Sims 4 prawdopodobnie pojawią się jeszcze dodatki takie jak Pogoda/4 Pory Roku czy też studia o tyle duża zmiana kadrowa może zwiastowac początek prac nad The Sims 5
Niby przypadkiem w sieci pojawiła się także plotka o tym, że The Sims 5 napewno nie będzie jednak taka dezinformacja naturalnie może służyć EA do podtrzymania zainteresowania fanów czwartą odsłoną gry i kolejnymi dodatkami dla niej.

Obrazek
(news4c.com)

Poprzednia duża zmiana kadrowa czyli słynne już zwolnienie ekipy studia Maxis obiegło sieć szerokim echem i zaowocowało sporym ulepszeniem The Sims 4 ; okazało się, że jednak wbrew wcześniejszym zapowiedziom możliwe sa małe dzieci (które doszły wraz z jedną z aktualizacji) oraz dołożono nieco wcześniej piwnice i jedno piętro w trybie budowlanym.
Naturalnie juz przy premierze The Sims 4 ogłoszono ,że The Sims 5 nie powstanie jeśli Ts4 nie odniesie sukcesu jednak teraz kiedy wiadomo, że The Sims 4 odnosi nawet niezłe wyniki sprzedaży ,wypuszcza się do sieci info ponownie o tym, że jest źle i ,że Ts5 nie powstanie... Być może jest to działanie marketingowe choć czas pokaże.
Podobnie działa ukryta najpewniej celowo informacja na temat kolejnych rzeczy; do gry aplikuje się nieptrzebny nikomu "trybik" w formie nowego obrazka z niezapowiadanego jeszcze dodatku po to by gracze na serwisach informacyjnych spekulowali o odkrytym znalezisku i tym samym podsycali apetyt na kolejną rzecz. Możliwe, że twórcy gry wiedzą doskonale, że pewne informacje budza odwrotne skojarzenia i tym samym jeśli zapewnią, że coś nie powstanie to gracze tym chętniej będa próbowali znaleźć info o tym, że dana rzecz jednak powstanie... ?

Warto spojrzeć na notowania EA w poprzednim roku.
Amerykański gigant ma się dobrze ; pomimo fatalnych opinii w różnych sferach jego dochody wzrosły także odnośnie The Sims 4 a mimo to dowiadujemy się, że jest źle i że TS5 nie powstanie. Przypadek ?

Jak podał serwis "News4c" nowa odsłona gry powstanie w 2020 roku i wydaje się to faktycznie prawdopodobne bo dla Czwórki teoretycznie powinny jeszcze powstać odpowiedniki najważniejszych dodatków znanych nam z poprzednich odsłon gry.

W tym temacie będą się pojawiać nowości ,zapowiedzi i... spekulacje co do potencjalnej premiery The Sims 5.

A Wy jakie macie oczekiwania co do The Sims 5 (o ile ta odsłona rzeczywiście powstanie) ?
Czy wolelibyście by Ts5 była grą rozbudowaną , realistyczną graficznie i wymagająca dobrych komputerów Pc czy może grą prostą przeznaczona także na mniejsze urządzenia ?

Możecie tu także wklejać swoje znaleziska odnośnie The Sims 5 i pisac jakie są Wasze oczekiwania odnośnie nowych simsów :)
Poniżej zupełnie fikcyjna wesoła twórczosć pewnego użytkoiwnika YT. Przy obecnej technologii gra z taka grafika oczywiście jest możliwa ale czy realna w praktyce przy stopniu skomplikowania samej gry ? (czyli, że - jaki komp miałby to uciągnać ? )

Ostatnio zmieniony niedziela 07 paź 2018, 22:43 przez SimDels, łącznie zmieniany 3 razy.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
MychQQQ
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 15
Rejestracja: środa 11 kwie 2018, 21:26
Origin ID: MychQQQ

Post autor: MychQQQ » wtorek 01 maja 2018, 00:41

Haha pamiętam jak znajoma podrzuciła mi właśnie ten trailer taka podekscytowana, że to z Sims 5, nie chciała uwierzyć, że to ściema, no prawie się ze mną pokłóciła :03-face-with-tears-of-joy: :03-face-with-tears-of-joy: :03-face-with-tears-of-joy:

Jestem na 99% przekonana, że Sims 5 wyjdzie i być może będzie to już ostatnia część, nie wydaje mi się by chcieli zakończyć serii na 4, choćby dlatego, że ma spore braki, które teraz trzeba jakoś naprawić i najlepiej to zrobić w nowej odsłonie. W Sims 5 powinno się znaleźć wszystko to, czego nie ma w 4.

Dodam jeszcze, że jestem niemal na 100% pewna, że w tym roku doczekamy się Pór Roku i zostaną zapowiedziane na targach, które są w czerwcu :a_grin2: Ja tak mam, że moje przepuszczenia zwykle się sprawdzają, dlatego siedzę jak na szpilkach i nie mogę się już doczekać tegorocznych targów by tylko potwierdzić moje przeczucia :66-grinning-face-one-large-one-small-eye:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 01 maja 2018, 13:19

Ja jednak mam spore wątpliwości. EA jest firmą nastawioną przede wszystkim na szybki i DUZY zysk. Zasady zaś w biznesie brzmią jak- najmniejsze koszty przy niezłym zysku.
Problem z simsami jest taki, że nie jest to produkt, ktory raz zrobisz i mozesz juz o nim zapomniec , co nahwyzej dokładając do niego następne cegiełki w postaci akcesorii i dodatków.
Ta gra jest za bardzo skomplikowana i dokladanie do niej cegiełek skutkuje psuciem się produkty bazowego.
Czytaj - cały czas trzeba płacić za pracę dobremu zespołowi programistów , ktorzy będą nieustannie pracować by ta podstawa gry była na chodzie. Tego problemu nie maja firmy wypuszczajace przygodówki typu Wiedźmin, Dokladaja tylko nastepne dodatki ktore nie psuja im tego co juz wyprodukowali.
O ile w Trojce jakoś sie to jeszcze EA opłacało, bo graczy było 2 razy wiecej niz przy Czwórce teraz juz nie ma tak lekko. Kalkulacja jest czy nastepna gra tego typu , ktora BĘDZIE sie psuc bo tego typu gry beda sie psuc zawsze przy dokladaniu cegiełek w postaci dodatków będzie miała wystarczającą ilość wiernych graczy, ktorzy będą kupowali nastepne pakiety? Juz na dzis tych kupujących dodatki jest proporcjonalnie duzo mniej niz ich było w Trójce.
Bo cos za cos - chciano zrobić gre prostza , ktora nie bedzie tak sie psuc jak Trójkam i wyeliminowano z niej duzo tresci -co oczywiscie zaskutkowało negatywną reakcje graczy i zaprzestaniem kupowania dalszych pakietów. Więc tu w pewnym sensie nastąpiła porażka rynkowa dla EA
Zrobienie gry marzeń wyczekiwanej przez wielbicieli simsów w ogóle nie wchodzi w grę, Raz taki produkt bedzie wymagal naprawde dobrego komputera - czyli o odbiorcy masowym EA może zapomnieć. Dwa tak skomplikowana gra bedzie nawalać na 100% w duzo wiekszym stopniu nawet niz Trojka. Czytaj zespol programistów dyzurny pracuje 24 na dobe po wypuszczaniu dodatkow zeby gra dzialala. Tak jak musiano wszystkie mebelki poprawic po dodatku psy i koty, a i tak przy okazji tego poprawiania spieprzonoe niektore stoły i blaty.
Dla firmy coś takiego jest po prostu nieoplacalne,
Moja prognoza
Dalszy rozwój uproszczonej gry na telefony - tak. Każdy palant ktory te g...kupi dzisiaj utwierdza firme ze to wlasnie nalezy robić i tym samym zniecheca EA do produkcji czegos bardziej skomplikowanego
Czy będzie więc Sims 5? Według mnie raczej nie. A jesli nawet będzie - to cos w rodzaju Sims4 i na pewno nie bedzie to gra marzen,
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 16 sie 2018, 21:30

Nowości nowinki, darmowe obiekty pojawiły się w ostatniej lipcowej aktualce a wszystko nawiązuje do kultury Karaibskiej. W aktualce wiatrak na sufit, nowa broda dla faceta, fryzury, ubranka ,mebelki a nawet drzwi. Jeszcze dokłądnie nie obadałem ,wrzuce to co znalazłem teraz w sieci:

Obrazek

Poniżej film i przetłumaczone nieporadnym translatorem objaśnienie ze strony SimsCommunity;

"Kolorowe wzory! W przypadku Create-A-Sim istnieje dobra mieszanka podstawowych przedmiotów i bardziej wyszukanych ubrań, a wszystkie one używają wzorów, aby były wyjątkowe. Obiekty mają wiele zabawnych projektów i naprawdę piękną tapetę. Dodaliśmy również dwa nowe typy obiektów - drzwi przesuwne i wentylator."



"Co zainspirowało zespół do stworzenia tej aktualizacji i skąd czerpałeś inspirację?
Chcieliśmy czegoś, co dałoby ludziom smak życia na wyspie w sposób, którego tak naprawdę jeszcze nie odkryliśmy. Inspirowaliśmy się sposobem, w jaki kultury i tradycje mogą spotkać się na Karaibach w piękny sposób. Szczególnie w przypadku męskiego garnituru fajnie było pomyśleć o tym, co sprawi, że dany garnitur będzie unikalny na cieplejsze dni, łącząc to z kolorami i wzorami, które uzupełniają inne ubrania w aktualizacji (...) Jak udekorowałbyś dom inspirowany stylem karaibskim?
Zbudowałem wiele okien i szklanych drzwi, aby połączyć dom z przyrodą, mam nadzieję, z widokiem na ocean. Dodałem też trochę zieleni!
Mamy nadzieję, że zainspirowała Cię karaibska aktualizacja i intuicja Cheyenne zza kulis! Teraz twoja kolej na kreatywność i nadaj swoim Simom trochę wyspiarskiego stylu.r

Źródło: http://simscommunity.info/2018/08/16/th ... he-sims-4/
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 16 sie 2018, 21:56

Mebelki super dodane! Drzwi tez swietne ! Koszulka meska nowe bardzo mi sie podobala, fryzurki ladne - pierwszy raz dostalismy za darmo naprawde fajne rzeczy! Tapeta nowa znakomita!
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » sobota 18 sie 2018, 14:09

Jej, pobieżnie zerknęłam na ten filmik i mebelki naprawdę mnie zachwyciły i teraz mam dylemat czy odpalać trójeczkę, czy najpierw aktualkę z czwórki :D Tapeta piękna :D
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 10 wrz 2018, 22:39

Możliwe, że pojawiła się pierwsza jaskółka odnośnie The Sims 5 Jeśli wierzyć newsowi z SimsCommunity to EA zdradza poszukiwanie pracowników na funkcje:
Producent wykonawczy / gra GM
Inżynier oprogramowania gry
Inżynier oprogramowania (tymczasowy)
Modelarz postaci

Ciekawe czy to oznacza początek prac. Jesli do tego pojawią się w najbliższym czasie zapewnienia, że sims5 nie będzie to ...naturalnie będzie wiadomo, że cos jest na rzeczy ;) ALe może przesadzam, jak myślicie? Dla mnie to nie musi oznaczac prac akurat nad simsami ale z drugiej strony to chyba w znanej polityce maxis/EA jakby najwyższa pora by coś się zadziało choć sims4 jeszcze przez ok 3 lata ma być rozwojowe (może w przybliżeniu te 3 lata to zakłądany czas prac nad sims5 jesli jednak o to chodzi).
Edit: Pierwszy screen zdaje sie nie pozostawiac wątpliwości;
Załączniki
Bez_tytułu_2a.jpg
Bez_tytułu_2.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 05 paź 2018, 20:54

Czy powstanie TS5 - na pewno tak. Nie zabija się kury znoszącej złote jaja. Jeśli nawet złote nie są, a przynoszą realny zysk, to będzie się w to inwestować. Popatrzcie choćby na "reaktywację" kultowych filmów - usłyszałam dziś, że powstaje kolejny film z Rocky Balboa... Czy Stallone będzie tam okładał przeciwnika na wózku inwalidzkim - tego nie wiem. Ale powstaje. Reaktywowała się ABBA - myślałam, że padnę jak to usłyszałam. Po przeszło 30 latach zapewnień, że nigdy w życiu...
W tle jest KASA... Kasa... Kasa...
Czego bym oczekiwała po TS5? - otwartego świata, suwaka wzrostu, narzędzia rekoloru - w połączeniu z dotychczasowym trybem budowania i tworzenia w CAS. Może ciekawych animacji - otwierania okien, wsiadania do samolotu, samochodu... A może świata, który podporządkowany byłby konkretnemu stylowi lub epoce. Wiem wiem...Ja ciągle z tym wiktorianizmem :(

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 28 lut 2019, 20:16

Obrazek
Foto ze strony gadgetadvisor.com

Przypadkiem trafiłem dzis na info o The Sims 5.
To raczej tylko spekulacje (nie wiem na ile potwierdzone) choć ciekawe odnośnie tego, że nowa odsłona gry czyli The Sims 5 jest planowana tylko na multi i całkowicie uzależniona od sieci co nie wszystkim (i mi równiez niezbyt) się spodoba.

Zdaniem portalu "Gry Online" polityka EA zdradza, że najpewniej nowa odsłona The Sims może być przeznaczona jedynie na multiplayer czyli uzależniona zupełnie od sieci więc i pełna mikropłatności. Zdaniem autora tektu pod linkiem, "elektronicy" mogą się do tego posunąć znając ich dotychczasową politykę.
Więcej w samym artykule na wspomnianym portalu.

Taki model pozwoliłby na wzajemne odwiedzanie się przez graczy w jednej lokacji i byc może interakcje rodem z Second Life ale z pewnością zaleje nas płatny kontent na każdym kroku i być może skończy się nam era samodzielnej i niepodzielnej zabawy w planowanie otoczenia itd chyba , że każdy mógłby odwiedzac na zasadzie dowolności serwery innych trochę jak w ostatnim simcity.
Zastanówmy się jakie korzyści odniosłoby wtedy EA - przy The Sims 4 wiekszość lub bynajmniej połowe graczy zniechęcono do korzystania z cc i modów (straszenie koniecznościa wyjmowania tego z gry przy każdej aktualizacji itd. oraz samodzielne wyłanczanie modów przez grę choć ocztywiście czasem zdarza się upsucie zapisu gry przez dany mod - acz rzadziej niz sporadycznie jak wiemy).
W trybie multi mody mogą być niemożliwe lub trudne do stosowania, nie wiadomo jaki sens miałyby także tzw dodatki cc.Zdaniem portalu może być trakże problem z manipulacja czasem co nie powinno dziwić bo przestrzen wszystkich graczy byłaby niejako wspólna.
Przedewszystkim stworzy to jednak nowe możliwości co do pobierania opłat dla EA,może np także za tymczasowe korzystanie z zawartości dodatków lub wogóle z gry (praktycznie takie abonamenty są juz opcjonalnie wprowadzone jak dobrze pamiętam czyli grasz tyle czasu za ile płaciśz choć gry na stałe nie posiadasz).
To wszystko zmieniłoby model rozgrywki a raczej sposób zabawy grą trochę na plus ale być może bardziej na minus.
Po wydaniu ostatniego pakietu rozgrywki do The Sims 4 myśle też, że może przewidywane będą cześciej takie rozgrywki na zasadzie odkrywania zagadek itd co wydaje się miec przy multi większy sens niż swobodna sanboksowa zabawa.
Może (szukając mimo wszystko plusów) będa większe parcele i da sie budowac jakieś większe rzeczy wspólnymi siłami na wielu kompach jednocześnie trochę jak w minecraft choc osobiście nie spoidziewałbym się az takich rewolucji.

Artykuł przytacza tez gre The Sims online, pomysł ,który przetrwał kilka lat i polegał na takiej swobodnej zabawie we wzajemne odwiedzanie lokacji itd. Nie był kontynuowany z powodu licznych oszustw i błędów. Oczywiście działał system abonamentu miesięcznego.
Jak przeczytacie pod linkiem projekt jest nadal amatorsko wskrzeszany pod nazwa .FreeSo


Podejrzewam, że mimo obaw gracze wymuszą na EA tryb simgleplayer tak jak stało się to w przypadku ostatniego SimCity. Może byc też tak, że po premierze gry (pewnie poczekamny jeszczeze 2 lata lub troche dłużej) gra nie będzie po zainstakowaniu działać bo serwery EA się zapchają jak miało to miejsce w przypadku felernej pamiętnej premiery SimCity a właściwie falstartu za który producent gry przeprosił obiecując tryb single (i na szczeście ostateczenie dotrzymując słowa). Inaczej idea The Sims jaką znamy zostałaby na stałe zmieniona (czy rzeczywiście na plus?).

Ale... to tylko artykuł ciekawie spekulujący na który trafiłem przypadkiem przytaczając go jedynie jako ciekawostkę więc czy to dokładnie planuje EA - jeszcze nie wiadomo i byc może jednak okaże się, że nie.

Podobny artyuł w wersji anglojęzycznej znalazłem tu.
A co wy sądzicie? Taki model byłby możliwy waszym zdaniem?
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 28 lut 2019, 21:42

Jak najbardziej, Miszka... Popatrz, czego EA nie może odżałować - płatnego store, które wypuszczane było nonstop - stadami, i które gracze kupowali namiętnie (vide pisząca niniejsze słowa). Gra jako gra - na jeden komputer lub laptop opatrzyła się, a sieć zalewają gry typu właśnie Minecrafta, gdzie gracze wspólnymi siłami pokonują levele i przeżywają misje...
Zagadki są na czasie. Mieliśmy już wstęp do nich w postaci The Sims Historie - Bezludna Wyspa i jakieś tam inne. Nie kupiłam tego więc nie wiem dokładnie.
I całkiem prawdopodobne, że EA pójdzie w tym kierunku, bo dotychczasowa idea rozgrywki niestety - zaczyna się starzeć. Rośnie nowe pokolenie graczy, któremu nie będzie się chciało bawić w budowanie domków. Chyba, że EA da narzędzia do budowania jakichś lochów, podziemnych światów etc...
Alternatywą może być budowanie świata The Sims w przestrzeni kosmicznej ale w zupełnie innym wymiarze niż w trójkowym Skoku w przyszłość.
Ja ciągle mam nadzieję że wypuszczą innego rodzaju nowość - bo tego nie było. Możliwości kreowania dowolnej epoki historycznej. (Cichutko sobie marzę o tych powozach i dorożkach :) )

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 28 lut 2019, 23:56

No to by było coś. W sumie sam pomysł gry The Sims ma niesamowity potencjał, którego chyba jeszcze nie wykorzystano za mocno mimo wszystko. Na miejscu twórców nie żałowałbym tak opcji kreowania, edytowalności itd bo na krótką metę pewnie da sie tak na graczu zarobić (nie możesz wykreować własnego świata to kupisz gotowe w dodatkach jeszcze chętniej) ale na dłuższy dystans to właśnie "potencjał kreatywny" gry (że tak to nazwę) spowodował niesamowity szał i nadal przedłużone dośc spokojne życie gry The Sims 3. No store omijam to była namiastka mikropłatności w sumie tyle, że opcjonalnych nie wymaganych.
Budowanie świat w kosmosie... kurczę, jakby tak EA miało bardziej pomysłową ekipe to zrobiliby z tej gry cos czego nikt by sie nie powstydził ,może paradoksalnie umieszczenie gry na serwerach online pozwoliłoby na powiększenie wszystkiego (tak sobie gdybam mysląc o rozległych światach w niektórych grach online choc te raczej prawie nigdy nie dają możliwości edytowania czegokolwiek poza postacią).
Zróżnicowanie na epoki, genialne. To ja poprosze sims średniowieczne ale nie podobne do faktycznego The Sims Średniowiecze bo tam misje zastąpiły trójkowy sandboks.
Byc może w dalszej przyszłości simsy stana sie czyms jak paltforma do zawierania znajomości (on line) trochę jak chyba second life.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 11 mar 2019, 17:57

Michał - ja się jak najbardziej realnie obawiam, że to wszystko w tej obecnej postaci w końcu urwie się - a zaleją nas Simsy sprzężone z facebookiem, twitterem, jakimś innym dziadostwem czy platformą - i gdzie nie klikniesz - wszędzie będziesz coś musiał odblokowywać - oczywiście za kasę... To by dopiero było Eldorado dla twórców. Takie mam dziwne przeczucie. Tfu tfu tfu - na psa urok!

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » wtorek 10 wrz 2019, 21:02

Takie sobie nieoficjalne fanowskie trailery :09-winking-face:






Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 10 wrz 2019, 21:45

Świetne. Zawsze podziwiam talent i cierpliwośc ludków tworzących takie rendery. Kawał świetnej roboty w obu przypadkach nawet jesli rzeczywistośc nie będzie az tak zaskakująca.
Swoją droga jesli projekt Paralive dojdzie do skutku to będzie to prawdopodobnie krok milowy na drodze do rozwoju gatunku zyciopodobnych symulatorów. Taki rozwój półki w której praktycznie poza sieciową Second Life znane jest tylko The Sims wpłynąłby także na naszą ulubiona serię. Jesli The Sims 5 wyrastałoby w obliczu sensownej konkurencji jak to zwykle bywa w innych gatunkach gier ,to ta odsłona mogłaby być całkiem dopracowana, być może zawierac w podstwie np pogodę czy zwierzaki (jak to przynajmniej z pogodas rzekomo miało byc w TS2). Fajnie jest popatrzeć na takie ovbrazki więc dzięki Kropeś za takie wizualne smakołyki :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » wtorek 07 lip 2020, 13:25

Takie tam przecieki dotyczace 5.
Screenshot_2020-07-07-13-21-28-261_com.facebook.katana.jpg
Screenshot_2020-07-07-13-21-37-919_com.facebook.katana.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 08 lip 2020, 12:36

No i proszę jak Paralives podziałało na wyobraźnię, zakładając, że to przeciek kontrolowany (co się w przeszłości wielokrotnie zdarzało ;) )
Teraz EA powinna wg.pewnego znanego schematu zareagować na doniesienia o konkurencji więc obstawiam, że info nie jest całkiem wydumane, zresztą mikropłatności były zakładane już wcześniej w spekulacjach portali branżowych dla Sims5. W sumie gdyby był to jeden ogromny świat/miasto fantastycznie zrobiony ale bez możliwości edycji jak w czwórce to chyba nadal bardziej będę obstawiać jak dla siebie większa frajde z Paraludków a tak mi się zdaje, że jeśli jeden zapis=jedna rodzina, skupienie na życiu nie na mieście i do tego opcja gry online to chyba przekreśla mozliwość edytowalnośći otoczeń/otoczenia. Mam nadzieje że nie szykuje nam sie gra, która zawiedzie tych co lubia się pobawić w projektowanie czy zwyczajnie nie lubia mieć wszystkiego odgórnie narzuconego (w końcu ucieczką od liniowości są symulatory z m.in The Sims na czele choć Czwórka nieco to zmieniła).
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » czwartek 21 sty 2021, 17:20


Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » wtorek 26 sty 2021, 15:54

I kolejne informacje jakie pojawiły się na Sims Community na temat powstawania The Sims 5


https://simscommunity.info/2021/01/26/m ... he-sims-5/

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » środa 27 sty 2021, 20:41

Od pewnego czasu pojawiają się kolejne spekulacje na temat projektów o najnowszej, powstającej wersji gry The Sims 5. Na stronie Sims Week pojawiła się nowa informacja:


https://simsweek.pl/megapost-najnowsze- ... he-sims-5/

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » czwartek 11 mar 2021, 17:31

Jak myślicie, na czym może polegać rywalizacja w The Sims 5 ? :cat_hmm:

https://simsweek.pl/tryb-rywalizacji-w-the-sims-5/

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 5”