AKTUALIZACJA: 11/13/2018 - PC 1.47.49.1020 / Mac 1.47.49.1220

Informacje o najnowszych aktualizacjach gry The Sims 4
Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 310
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

AKTUALIZACJA: 11/13/2018 - PC 1.47.49.1020 / Mac 1.47.49.1220

Post autor: Kropka » wtorek 13 lis 2018, 19:33

AKTUALIZACJA


Przygotuj się na Simmerów; podczas gdy moje wprowadzenie może być krótkie, niniejsza aktualizacja będzie dość mocna. Mamy mnóstwo fajnych, darmowych, nowych dodatków dla wszystkich posiadaczy The Sims 4, wraz z mnóstwem poprawek, poprawek i aktualizacji Twojej gry. Czytaj…

NOWE i ULEPSZONE FUNKCJE

Narzędzia terenowe

Narzędzia terenowe. Powiedz to jeszcze raz . Teren. Przybory. Jeszcze raz! NARZĘDZIA TERENOWE!

Oni są tutaj! Możesz teraz budować wzgórza lub kopać rowy na swoim terenie do zawartości twojego serca. Twoje możliwości twórcze zyskały po prostu ogromny impuls, więc buduj! W trybie budowania po prostu przejdź do miejsca, gdzie wcześniej istniały Farby terenu, i kliknij łopatę, aby rozpocząć. Potrzebujesz dodatkowych wskazówek? W grze dostępna jest nowa lekcja trybu budowy na temat manipulacji terenem, która pomaga krok po kroku objaśniać nowe narzędzia.

Aktualizacje Fundacji

Wcześniej każdy budynek na działce musiał mieć tę samą wysokość fundamentu. Dzięki dzisiejszej aktualizacji budynki, które nie są połączone ze sobą, mogą mieć teraz różne wysokości fundamentów, a niektóre z nich mogą nie mieć żadnego fundamentu!

Zaktualizowaliśmy również sposób dostosowania wysokości fundamentu budynku. Po prostu wybierz dowolne pomieszczenie i chwyć nowy widżet, który pojawi się w środku. Przeciągając go w górę lub w dół, okaże się, że jest nie tylko łatwiejszy w użyciu, ale pozwala tworzyć budynki, które wznoszą się na nieosiągalne wcześniej wysokości lub struktury, które są zanurzone w ziemi.

Dodatkowe poziomy piwnicy

Czy dwa poziomy piwnic były o dwa za mało? Masz szczęście; dodaliśmy dwa kolejne! Możesz teraz budować piwnice pod swoim działem na czterech poziomach.

Dodatkowe wysokości w połowie wysokości

Dodaliśmy jeszcze dwie wysokości Half Wall. Jest "Wysoka ściana pół - średnia ściana" i "ściana wysoka - ściana wysoka". Powiedz to trzy razy szybko. Oznacza to, że jeśli tworzysz budynek ze ścianami średnimi lub wysokimi, te nowe półścienne będą idealne, jeśli chcesz ściany, które zatrzymują się tuż pod sufitem.

Przez chwilę stajemy się filozoficzni ... czy naprawdę można to nazwać "Half Walls"? Może powinniśmy byli nazwać je "Częściowymi murami".
Kamera pierwszej osoby

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak Twoi Simowie postrzegają świat? Teraz możesz grać The Sims na własne oczy! Jest to coś, co naprawdę trzeba zobaczyć , aby uwierzyć. Wymienione tutaj elementy sterujące zapewniają wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć.

Shift + Tab
Wejdź / Wyjdź z trybu pierwszej osoby.
Strzałka w lewo / Strzałka w prawo
Zmień, który Sim aktualnie kontrolujesz, będąc w Pierwszej Osobie. (Dla tych z The Sims 4 Cats & Dogs możesz nawet spojrzeć oczyma swoich pupili!)
Lewy przycisk myszy
Interakcja ze światem.
Prawy przycisk myszy
Wybierz drugą stronę drzwi, ścian i podłóg. Umożliwia przechodzenie między pokojami lub na różnych piętrach.
Klawisz Shift (przytrzymaj)
Kontroluj kursor myszy podczas korzystania z kamery pierwszej osoby.
Wygląd myszy
Przenieś swój widok, niezależnie od miejsca, w którym obecnie znajduje się Twój Sim.
Klawisz Ctrl
Zrób kamerę z powrotem tam, gdzie szuka twój Sim.
Kółko w myszce
Dostosuj ustawienia Pola widzenia (przydatne, jeśli masz chorobę lokomocyjną.)
New Career - Styl Influencer

Narzędzia terenowe, aparat pierwszej osoby i nowa kariera ?! Jesteś szczęśliwym Simmerem! Od dziś możesz żyć swoim najlepszym możliwym życiem Sima w nowej karierze Style Influencer. Zaczniesz od małego, obserwując modę i raportując najnowsze trendy, ale nie minie dużo czasu, zanim zdefiniujesz nowe stylizacje, które są noszone przez Simów w całym mieście, lub przebudowujesz, by pomóc innym Simom wyglądać na fleece.

Ponadto dwa zupełnie nowe obiekty pomogą ci przejść przez tę karierę ...

Sketchpad
Szkicownik jest idealny dla artysty w podróży. Nie tylko możesz narysować szybkie szkice, gdy natrafisz na inspirację, ale działa jak kieszonkowe płótno dla malarzy. To najprostszy sposób, aby wyjść na świat i stworzyć piękne arcydzieła, które można wydrukować i powiesić na ścianie.
Simowie z poziomu 2 Malarstwo Umiejętność może używać szkicownika do tworzenia szerokiej gamy nowych dzieł sztuki. Znajdziesz go pod interakcją Illustrative Painting na szkicowniku.
Tablica stylów
Tablica stylu to kolaż inspirowanych materiałów Twojego Sima. Zbiór szkiców, zdjęć, wzorów i materiałów ożywa, gdy Twój Sim jest pod wpływem otaczającego świata. Gdy Twój Sim udoskonala swój własny styl, plansza może zostać zaktualizowana, aby odzwierciedlić obecny wygląd, który chcesz stworzyć.
Nowa odzież i przedmioty

Nie mogliśmy po prostu wydać karierze Style Influencer bez oferowania eleganckich nowych ubrań i dodatków, aby ubierać twoich Simów. Znajdziesz następujące nowe elementy dostępne w Create a Sim *:

2 kurtki; jeden dla kobiet, drugi dla mężczyzn
2 dżinsy; jeden ozdobiony kryształkami i jednym z kwasem wymytym
2 naszyjniki; jeden złoty łańcuszek i obandażowany kołnierzyk
1 złota bransoletka z łańcuszkiem
1 para rękawiczek bez palców
1 skrzypcowy kapelusz
1 para obcasów dla kobiet
* Niektóre z tych elementów wymagają postępu w karierze Style Influencer, zanim zostaną odblokowane.

I podczas gdy jesteśmy tak modne do przodu, my również poszliśmy naprzód i dodaliśmy zupełnie nowy kredens do przechowywania tych ubrań i nowe lustro ścienne, aby podziwiać swoje modne stroje w.

Wyzwanie Positivity

Millie Bobby Brown przybył do świata The Sims, aby rzucić wyzwanie Twoim Simom, aby ukończyć Positivity Challenge! Niniejsza ograniczona wydarzenie czas jest aktywny w tej chwili, ale nie będzie wokół zawsze ... Masz czas do 04 grudnia th , 2018 uczestniczyć. Po prostu użyj telefonu swojego Sima, aby zadzwonić do koordynatora wydarzeń (zdziwienie, to Millie Bobby Brown), a ona zapewni wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć tworzenie sąsiedztwa Sima lepszym miejscem dla wszystkich.

Wydając wyzwanie pozytywne, odblokujesz nowe aspiracje dla swojego Sima. Różne nagrody są do zdobycia z każdym poziomem aspiracji, którą osiągasz, zakończoną nową potężną cechą Ambasadora Kindness, nadaną przez samą Millie Bobby Brown.

A teraz idź i wykonuj dobre uczynki!

Nazwij swoją własną karierę

Czy Twój Sim kiedykolwiek doświadczył niezręcznej sytuacji, w której musiał powiedzieć, że jest bezrobotny, skoro w rzeczywistości prowadzą oni finansowo udany styl życia? Być może prowadzą własny sklep detaliczny? A może są właścicielami wyczerpującej fabryki malarskiej, sprzedającej masowo produkowane dzieła sztuki dla maksymalnego zysku (bądźmy szczerzy, wszyscy byliśmy tam wcześniej). Teraz możesz wymienić i opisać ich tytuł, tak aby każdy System zarabiania pieniędzy Simsa zyska uznanie, na jakie zasługuje. Po prostu skorzystaj z telefonu swojego Sima, aby zarejestrować się w Ministerstwie Pracy i wpisać wszystko, co ci odpowiada.

Pierwsze wrażenia użytkownika

Dodaliśmy coś, co nazywamy grą "Pierwsze wrażenia użytkownika". Jeśli chcesz usłyszeć w wiadomościach, możesz wymawiać to jako fuh-too-ey w swobodnych rozmowach ze znajomymi. Naprawdę, to fantazyjny sposób powiedzenia, że ​​stworzyliśmy zupełnie nowy samouczek dla nowych graczy. Jeśli czytasz te notatki łatek, ta funkcja prawdopodobnie nie jest dla ciebie. To powiedziawszy, jeśli chcesz doświadczyć dulcet tony aktorka i komik Jessica Williams wyjaśniając, jak grać w The Sims 4, zapraszamy do spróbować.

Aktualizacje profilu galerii

Wprowadziliśmy kilka zmian w układzie profili użytkowników w galerii. Profil każdego gracza ma teraz cztery duże obrazy, które cyklicznie przeglądają treści, które przesłały. Treści od innych odtwarzanych przez Ciebie ulubionych nie pojawiają się już w Twoim profilu. Odnajdywanie treści od innych graczy, które dodałeś do ulubionych, możesz zrobić, przechodząc na stronę profilu, klikając "Zobacz katalog", a następnie zmieniając filtr "Wyświetl zawartość według:" na "Moje ulubione".

Aktualizacje kaprysów

W menu Opcje rozgrywki dostępna jest nowa opcja "Pokaż fanaberie", która pozwala włączyć lub wyłączyć kaprysy ... w swoim kaprysie.

Aktualizacje panelu Simology

Aby ułatwić zarządzanie wszystkimi informacjami przechowywanymi w panelu Simology, poszczególne sekcje tego panelu są teraz zwijane i rozwijane. Dzięki temu możesz wyświetlać informacje wyświetlane na ekranie, aby pokazać tylko to, co jest dla ciebie ważne.

Aktualizacje panelu relacji

Panel Relationship ma nowy filtr, który pozwala zobaczyć tylko twoich współpracowników.

POPRAWKI i AKTUALIZACJE

The Sims 4

Domyślny sortowanie galerii zostało zmienione z powrotem na najnowszy ze względu na popularne zapotrzebowanie.
Umieszczenie kafelków lub płytek podłogowych w trybie budowania nie spowoduje już spadku szybkości klatek.
Naprawiono spadki szybkości klatek, które wystąpiłyby podczas przekształcania ściany w ogrodzenie, gdyby ta ściana była przymocowana do dachu.
Korzystanie z narzędzia piwnicznego nie będzie już kolidowało z umieszczaniem płytek podłogowych na powierzchni partii.
Jeśli zaokrąglony kawałek talii został obrócony, próba usunięcia talii nie będzie już powodować błędu, a wiele z nich nie będzie już powodować zawieszenia gry.
Usunięto wiele wyjątków, które wystąpiły w Trybie kompilacji.
Simowie będą bardziej świadomi tego, kogo zdecydują, że warto opłakiwać Sima NPC.
Rośliny ogrodnicze będą musiały być podlewane i regularnie ponownie nawadniane.
Kierowanie Sima do roślin wodnych w ogrodzie już nie będzie powodowało, że Sim będzie stale leczył te same rośliny, ale zamiast tego podzieli się H2O z każdą rośliną, która jest w potrzebie.
Rośliny Birds of Paradise, które są pozyskiwane z rzadkich pakietów nasion, będą teraz kwitnąć z powodzeniem.
Wygląda na to, że nasi Simowie przeszli fazę bycia introwertyzmem; proszę wybacz im. Powrócili do spotkań towarzyskich w kawiarniach, barach i salonach.
Gra nie będzie już przypadkowo myśleć, że Sim jest w trakcie starzenia się, co wcześniej uniemożliwiło graczom podróżowanie lub zapisywanie w tym czasie.
Powiedziałeś, że nadal (celowo) nie możesz podróżować ani oszczędzać, gdy Sim naprawdę się starzeje ... wszystkiego najlepszego!
Maluchy korzystające z interakcji "Bedtime Story ..." podczas siedzenia na łóżku nie będą już powodować problemów z rutowaniem lub obcięciem z wybranym dorosłym Simem.
Możesz teraz wynająć firmę cateringową podczas imprezy towarzyskiej, klikając na Lodówkę lub Piec, nawet jeśli zdecydujesz się nie zatrudnić zakładu żywienia podczas konfigurowania imprezy.
Szklane okna będą ponownie wyświetlane poprawnie przy niskich ustawieniach grafiki.
Odtwarzanie z niestandardową zawartością nie powinno już powodować wyświetlania ikon w katalogu Create a Sim, by od czasu do czasu wyglądać na boki.
Dzieci z sąsiedztwa Simsów były czasami nasycone chęcią łowienia ryb. To sprawiło, że opiekun malucha pojawił się i pozwolił sobie wejść do domu bez zaproszenia. Nie pytaj, jak te dwie osoby są ze sobą połączone, wiedz tylko, że małe dzieci nie będą już chciały łowić, co z kolei powstrzymuje tych niezaproszonych nieznajomych od twojego domu.
Two Sims WooHooing na łóżku, które inny Sim uznał, nie spowoduje już, że inny Sim nie będzie już wymagał łóżka do spania.
Ok, ale poważnie ... to jest po prostu niegrzeczne. Żyjemy w społeczeństwie ludzi.
The Tea Magic Personal Brewer z czasem parzyła gorszą i gorszą jakość herbaty, aż mogła produkować słabą herbatę. Nie tylko to naprawiliśmy, ale odkryliśmy i naprawiliśmy podstawowy problem, który uniemożliwiał Simom kiedykolwiek warzenie doskonałej jakości herbaty. Ciesz się pyszną herbatą!
Portrety malucha nie będą już wyszarzone i powiedziano, że są "w przedszkolu" po powrocie dorosłego do domu.
Dzieci mogą ponownie używać telefonu komórkowego do robienia zdjęć innym Simom w różnym wieku, a Simowie w innych grupach wiekowych mogą ponownie umieszczać dzieci na swoich zdjęciach z telefonów komórkowych.
Zrzuty ekranu dla użytkowników komputerów Mac nie będą już działać odwrotnie.
Usunięto dziwny zielony odcień w oświetleniu zewnętrznym dwóch partii w Willow Creek.
Po prostu idźmy dalej i obwiniajmy tego na kosmitów.
Opcja Dopasuj włosy w Tworzenie Sima będzie teraz poprawnie dopasowywać brwi do koloru włosów Sima dla dzieci i małych dzieci.
Zapiekanki z tuńczyka nie mają już dwóch wielkości porcji, a zapiekanki warzywne można gotować w porcji dla całej rodziny.
Godziny pracy innych Simów w panelu relacji nie znikną po podróży Sima.
Jedzenie półtwardych buraków nie będzie już powodować smutku wegetarianom.
(Osobista uwaga - jedzenie półtwardego buraka makaronowego sprawiłoby, że byłem smutny).
Stół do jadalni, który może być wykonany przez Simów dzięki umiejętnościom do obróbki drewna, zapewni teraz ładnie zdobiony nastrój.
Cienie rzucane przez okna będą teraz poprawnie renderowane przy ustawieniach grafiki niższych niż Bardzo wysokie.
Interakcja "Jog to Clear Mind" zakończy się pomyślnie kaprysem "Go for a Jog".
Filtr "Dołącz niestandardową zawartość" w Galerii ma teraz odpowiednią podpowiedź wyjaśniającą jego funkcjonalność.
Simowie mogą teraz zamawiać Lalki Medycyny lub Voodoo na komputerach, które istnieją na innych platformach niż ich własne.
Plant Sims nie będą już zmieniać swoich fryzur, gdy ich potrzeba wody wzrośnie lub spadnie.
Widok przekroju ściany nadal będzie prawidłowo działał podczas dodawania Sima do aktywnego gospodarstwa domowego podczas odwiedzania domu gospodarstwa domowego NPC.
Bliźniaki urodzone od tego momentu będą teraz dzielić te same urodziny.
Wszystkie kaprysy związane z grilowaniem można teraz z powodzeniem ukończyć.
Zmniejszono liczbę obserwatorów mediów społecznościowych uzyskanych, gdy Sim z charyzmatem na poziomie 10 przesyła wirusowe wideo.
Dzieci, które potrzebują pomocy od innego Sima, aby spryskać potwora pod łóżkiem, mogły wcześniej wybrać tylko dorosłych Simów. Mogą teraz wybierać również Simów z innych grup wiekowych.
Fundamenty budynków były wcześniej oświetlone do góry nogami. Teraz są oświetlone prawą stroną do góry!
Naprawiono zawieszanie się, które mogło wystąpić w przypadku faworyzowania fragmentu treści w Galerii, a następnie faworyzowanie tego samego fragmentu treści po raz drugi w kanale informacyjnym.
Głośnik ścienny Winter Holiday Venue ma teraz wszystkie cztery warianty kolorów dostępne dla graczy, którzy nie posiadają również The Sims 4 Get to Work.
Schody bez ścian spadowych rzucą cienie po raz kolejny.
Przesłanie egzemplarza książki do recenzji literackiej nie spowoduje już kolejkowania dwóch wersji interakcji, z których jedna spowodowała niepowodzenie trasy.
Naprawiono problemy z przycinaniem w męskim karaibskim stroju.
Zaktualizowano koszulkę z karaibami, aby naszyjniki z chokerem pozostały widoczne podczas noszenia.
Zaktualizowano dywan Sim Idol, aby mieć wzór rombu.
Duże podwójne podwójne drzwiczki nie będą się nakładać na siebie podczas trzymania kursora myszy w trybie budowania.
Poprawiono cienie rzucane przez różne obiekty.
Panel Simology będzie teraz zachowywał dowolną wysokość, na jaką został ręcznie zmieniony podczas przełączania między Simami.
Błyszczące drewniane płytki podłogowe będą teraz błyszczące zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
Doprowadzenie kolejnego Sima do łez za pomocą skrzypiec spowoduje teraz, że Sim będzie smutny.
Obiekty w kategorii Dekoracje ścian w trybie budowy będą teraz wliczane do wymagań dotyczących dekoracji ścian w obiektach muzealnych.
Zabrać się do pracy

Liczniki sklepów, które stają się brudne, można teraz ponownie wyczyścić.
"Lice Cold Retail Freezer" i "Cat Loves Food Inc. Professional Grade Warming Rack" po raz kolejny zaktualizują swój wygląd, gdy żywność zostanie w nich umieszczona.
Grim Reaper nie będzie już zamarznięty w miejscu, jeśli Sim aktywuje efekt Neighbourhood Hivemind przez satelitę Scientist, podczas gdy w toku trwa martwy Sim.
Sprawia, że ​​myślisz ... Naukowcy bezwiednie wynaleźli świat bez śmierci, tylko dla tych z nas w Maxis, by się wtrącać i zabrać.
Po osiągnięciu 7. poziomu kariery lekarze nie będą przypisywani do stroju pielęgniarskiego jako odzieży roboczej.
Jako detektyw, próba odcisków palców kryminalisty, który znajduje się w celi więziennej, nie będzie już powodować, że detektyw będzie pozostawał bezczynny.
Zberzenie Sima za niewłaściwe zachowanie podczas korzystania z posiadanego sklepu detalicznego nie będzie już powodować, że Twój własny Sim stanie się nieproszony i nie będzie mógł uzyskać dostępu do wnętrza budynku na jego parkingu detalicznym.
Męscy Simowie noszący stalowe buty na palcach w połączeniu ze spódnicą (nazywa się to modą, patrzcie w górę) wcześniej mieliby swoje nogi znikające. Na szczęście to naprawiliśmy.
Naprawiono problem polegający na tym, że zmiana płci obcego spowodowała, że ​​obcy pojawił się nago.

Zbierać się

Baristas opuści kawiarnię po zakończeniu zmiany.
Zaktualizowano niektóre skyboxy w sąsiedztwie Windenburga, aby chmury nie były już wyraźnie widoczne z górami.

Życie w mieście

Rośliny na festiwalach będą uprawiać zbiory gotowe do ponownego pobrania.
Targanie się cenami u sprzedawców na straganach doprowadzi teraz do wyświetlenia prawidłowej ceny, w której faktycznie będzie pobierane gospodarstwo domowe.
Zostało to również naprawione w innych paczkach, które obejmują stoiska ze sprzętem producenta.
Dekoracje świąteczne (wymagane The Sims 4 Seasons), których nie można usunąć, nie będą się pojawiać na balkonach apartamentów.
Tricky małe gnomy nie będą już pojawiać się poza mieszkaniem podczas tradycji Holiday Gnomes (wymaga The Sims 4 Seasons).
Wprowadzono ulepszenia do opóźnień symulacji w niektórych dzielnicach San Myshuno.
Jeśli Sim jest na wydarzeniu, takim jak Opera, Koncert, musical lub Cyrk, kolejna podróż Sima nie spowoduje już, że Sim na imprezie opuści to wydarzenie wcześniej.
Simowie znów będą ożywiać się prawidłowo, gdy bawią się końcówkami podczas gry na elektronicznej klawiaturze.

Koty i psy

Potrzeby kotów lub psów, które żyją w innym gospodarstwie domowym, nie zaczną się już na niskim poziomie, gdy Twój Sim odwiedzi ich dom.
Kąpanie się psa w "Trapezoidalnej wannie pułapki" (Wymaga The Sims 4 Fitness Stuff) będzie teraz prawidłowo wypełniać wannę wodą.
Zaktualizowano kobiecą fryzurę, która jest długa, z prostą środkową częścią, która nie powoduje już obcinania twarzy Sima.
Naprawiono t-shirt, który powodował, że łokcie Simsów pochylały się w bardzo dziwny sposób.

Pory roku

Simowie nie będą już mieli trudności z dekorowaniem Ever Delfin, Evergreen Holiday Tree, gdy zostanie on umieszczony obok niektórych dekoracji ściennych.
Jeśli Sim jest w pracy lub szkole w dniu święta, nie wróci wcześniej do domu z pracy / szkoły, jeśli inny Sim w gospodarstwie domowym podróżuje gdzieś podczas wakacji.
Simowie mogą teraz WooHoo w stosach liści, które budują się na zewnątrz.
Użytkownicy komputerów Mac, którzy grają w trybie Laptop, koszmar Sweet Treats dobiegł końca. Rośliny w niektórych dzielnicach nie będą już renderowane w odcieniach różu i fioletu w okresie jesiennym.
Drzewa z liśćmi powinny rzucać cienie po raz kolejny, dla graczy, którzy obserwowali problemy z pewnymi konfiguracjami sprzętowymi.
Gdy pada deszcz, NPC będą teraz prawidłowo umieszczać swoje parasole, gdy będą wchodzić do budynku w pomieszczeniach.
Kapelusz Świętego Mikołaja nie będzie rzucał cieni na gałki oczne twojego Sima.
Gnomy nie będą już łamać niełamliwych przedmiotów.
Twarze Malucha nie będą już powodować przycinania podczas noszenia niektórych czapek z The Sims 4 Seasons.
Ojciec Winter nie zdecyduje się już na przeprowadzkę do domu w twoim mieście.
Każdy kolor "Stolika Umbrella" kosztuje teraz tyle samo simoleonów, ile można kupić.
Simowie nie będą już odradzać się w sąsiedztwie i pozostaną bezczynni w miejscu podczas Upadku, jeśli nie ma dużych stosów liści w obszarze otwartych ulic w okolicy.
Błyskawica nie będzie już uderzać w światła basenu, które wcześniej powodowały pojedyncze znaki w pulach, których nie można było usunąć.
Outdoor Retreat

Podczas używania programu Manage Worlds do edycji partii w docelowym świecie katalog trybu budowy nie będzie już wyświetlał elementów debugowania bez użycia oszustwa.
Simowie nie będą już mogli skakać po wyjściu z namiotu.
Simowie nie będą już kontynuować trasy, gdy usiłują usiąść w pokoju miłosnym, który został rozłożony na ognisko.

Dzień spa

Zmiana na ręcznik w siłowni lub spa nie będzie już powodować, że Sim od czasu do czasu nosić dodatkowe akcesoria.
Simowie nie będą już utknąć, gdy na sali gimnastycznej pojawi się lekcja jogi.
Po długim, ciężkim dniu pszczelarstwa (Wymaga The Sims 4 Seasons), Sims będzie teraz w pełni usuwał swój pszczelarski skafander po przejściu do sauny lub stołu do masażu.

Jeść poza domem

Naprawy, które są wywoływane w restauracjach, będą teraz prawidłowo naprawiać wszelkie uszkodzone przedmioty na parkingu.
Stacja radiowa Jazz jest teraz dostępna we wszystkich urządzeniach stereo.

Wampiry

Wampiry nie będą już próbowały "włamać się" do miejsc, które wcześniej uniemożliwiały graczom podróżowanie lub zapisywanie ich gry podczas przerwy.
Wampiry, które zaczęły palić w słońcu podczas podróży z dala od domu, nie będą dalej palić, gdy wracają do domu i wycofują się do środka.
Dostosowanie Mrocznej Formy Wampira nie może już od czasu do czasu powodować problemów z innymi strojami Sima.
Wampiry nie będą już automatycznie pomagać sobie na talerzu po ugotowaniu posiłku o rozmiarze rodzinnym lub imprezowym.

Rodzicielstwo

Ustawienia stołu nie znikną, gdy Simowie usiądą do jedzenia.
Nisko zawieszone "Mason Multi-Jar Lighting" nie będzie już powodować, że Simowie będą kończyli trasę, gdy zostaną umieszczeni w pokojach przy średniej wysokości ścianach.

Przygoda z dżunglą

Simowie nie będą już otrzymywać zaproszeń do baru w Selvadorada, które wcześniej pozostawiałyby ich w dżungli.
Tylko jeden element ochronny zostanie zużyty w tym samym czasie, kiedy zostanie użyty do uratowania Sima przed różnymi atakami zwierząt podczas eksploracji dżungli Selvadorada.
Stacja radiowa Latin Music jest teraz dostępna do wyboru na tańszych zestawach stereo.
Miejsce Cantina w Selvadoradzie nadal będzie grało świąteczną muzykę latynoską, nawet jeśli twój Sim zdecyduje się nie płacić rachunków domowych na czas.
Simowie nie będą już kontynuować trasy podczas próby rozpakowania ich worek na lunch podczas odkrywania ukrytych obszarów Selvadorada.
Koszula odkrywców nie będzie już powodować pojawiania się dziwnie kolorowych plam na karku Sims.
Etykiety narzędziowe relikwii powinny teraz poprawnie pojawiać się po tym, jak Sim dowiedział się o klątwie lub błogosławieństwie relikwii.
Wartość relikwii z wstawionym do niej kryształem będzie teraz poprawnie wyświetlana w etykiecie narzędzia relikwii w celu uwzględnienia wartości kryształu.
Zaostrzyliśmy grafikę na ikonie mapy Selvadorada.

Rzeczy z filmu na Hangoucie

"Ekrany Projectotron Indoor & Outdoor Movie" nie mogą być umieszczane na stołach lub stojakach telewizyjnych.

Artykuły dziecięce

Utwory w stacji radiowej Tween Pop są teraz oznaczone prawidłowym wykonawcą i tytułem utworu..........................................................................................................................................................................................
Nie pytajcie o sens niektórych sformułowań :65-flushed-face:, ja ich sama nie rozumiem :a_angry2:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualizacje gry”