Aktualizacja 24.05.2018

Informacje o najnowszych aktualizacjach gry The Sims 4
Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 587
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Aktualizacja 24.05.2018

Post autor: kreatora » piątek 15 cze 2018, 10:56

Przeklejona z infa EA
Zacznijmy od początku... Od głowy! Gustowny melonik, który wcześniej był dostępny tylko dla kobiet, może być teraz noszony przez wszystkich. Możesz wyglądać zabawnie bez względu na płeć.
Dołożyliśmy wszelkich starań, by naprawić błąd, przez który Simowie stawali na meblach w zatłoczonych miejscach. Simowie nie będą już stawać na stołach piknikowych, jakby chcieli odegrać scenkę ze „Stowarzyszenia umarłych poetów”.
Tragiczny klaun będzie teraz zawsze nosił odpowiedni dla siebie strój. Tragedia klauna przestała być przynajmniej tragedią modową.
Trofea MySims są teraz mniej rzadkie.
Naprawiliśmy błąd powodujący zawieszenie się gry przy próbie wybudowania schodów obok pomieszczenia z niższymi ściankami budowlanymi.
Inny problem był trochę bardziej skomplikowany. Pozwólcie, że wyjaśnię. Jeśli Twój Sim miał dziecko z innym Simem, który nie mieszkał w tym samym domu, a potem dziecko zmieniło się z niemowlaka w małe dziecko, ten Sim tracił możliwość opuszczenia parceli. Teraz może ją już opuścić! Oczywiście Sim nadal może wpaść, jeśli para za sobą zatęskni. Zaraz, to przecież przez takie sytuacje wpadliśmy w kłopoty!
Teraz, jeśli nakryjesz okrągły selvadoradyjski stół do jadalni lub „Obiad na stole” firmy Zastawiona Kuchnia, możesz posprzątać z nich naczynia. Nie myśl, że tak łatwo wykręcisz się od porządków.
A oto pozostałe poprawki.
Wielkie pranie
Wyszorowaliśmy, osuszyliśmy i wyprasowaliśmy wiele z nastrójników od prania, które wywoływały problemy z Simami. Dla przykładu, pozytywne animacje będą pokazywać się tylko w przypadku pozytywnych nastrójników i będą one mniej częste.
Miejskie życie
Teraz możesz śpiewać duety karaoke z członkami grupy! To uczyni Wasze szalone wypady jeszcze lepszymi. Tylko nie wybierz przypadkiem jakiegoś ponurego utworu!
Witaj w Pracy
Znów można kupować ciastka w komercyjnej chłodziarce „Generująca zysk”. Tak, zlitowaliśmy się nad Wami.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Mój komentarz do powyższego infa EA:
Czyli bardzo nieznaczne poprawki, ktore nie powinny mieć wpływu na Wasze CC i mody.
Natomiast nastepna aktualizacja do Pór Roku oraz sam dodatek mogą być groźne - po zanstalowaniu dodatku i po aktualizacji do niego na pewno niektóre CC zwiazane z CAS oraz wiekszosc modów bedą wymagały wymiany na nowe dostosowane do tego dodatku i aktualizacji wersje.
ORIGIN ID Kreatora

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualizacje gry”