Fredra wychodzi za mąż i się bezczelnie chwali ^^

O kocie, samochodzie, pracy i o niczym. Chcesz pogadać o czymś innym niż nasze piksele? Proszę bardzo!
Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Fredra wychodzi za mąż i się bezczelnie chwali ^^

Post autor: Fredra » piątek 15 lut 2019, 16:26

Kreatora mnie szturchnęła żeby założyć temat w którym będę mogła zrzucić zdjęcia swojej sukni ale pomyślałam, że w sumie jeśli ktoś będzie chciał się pochwalić swoim nowym kotem, doniczką, serwisem do herbaty, twarzą, cokolwiek... to to będzie dobre miejsce ^^

Na razie wywołuję temat ślubny!
A więc (bo zdań nie zaczyna się od "a więc") udało mi się kupić suknię ślubną :hearts/two-hearts:
Pod koniec sierpnia wychodzę za mąż i teraz już wiem, że nie będę musiała iść w dresach
Przywołuję @Alibali bo była zainteresowana fotami ^^





Jeśli ktoś nie ma fot, ale chce się podzielić swoją ślubną historią to też zapraszam!
Ostatnio zmieniony wtorek 27 sie 2019, 14:57 przez Fredra, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 15 lut 2019, 16:30

Bajkowa! Oby tak samo wygladala nastepnego dnia po slubie ! Bo jak pan mlody na nia nadepnie... :a_rolling:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 15 lut 2019, 18:02

Mój ty Szczypiorku młodziutki!!! Rozczuliłaś mnie do łez - naprawdę sobie chlipnęłam. Wyglądasz bajkowo. Bałam się, że to będzie jakaś beza, a to jest naprawdę cudne!!!
I takie romantyczne!
@kreatora Elu - niech no spróbuje nadeptać!
@Fredra Fredrusia ma 24 godziny na odwołanie wszystkiego :)
Spodobała mi się ta opisywana w necie panna młoda, którą mąż obraził tuż po zawarciu ślubu - w trzy minuty odwołała wszystko! I byli "po rozwodzie". To jest charakterna kobietka, choć niby pokorna Arabka! Nie pozwoliła sobą pomiatać!
https://www.papilot.pl/zwiazki/slub-i-w ... na-mlodego

Więc Fredrusiu - ostrzeż przyszłego ślubnego, by przypadkiem czegoś nie chlapnął :)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 15 lut 2019, 18:11

Nie wiem czy nie przykryłam tematu bo w międzyczasie wysyłałam fotki, odeszłam na chwilę i się zwiesiło... Więc podbijam :)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 15 lut 2019, 21:43

O rety, miodnie wyglądasz|! :) No i ogromnie podzielam Twoja radochę z tak waznego wydarzenia (nie wazne czy w sukni czy w dresach choc suknia rzeczywiście superowa!).
Życze Tobie i Młodemu najlepszego choc pewnie już sie troche znacie i jak rozumiem to tylko formalność acz jakże wazna i jakże przyjemna :) Najlepszego zatem raz jeszcze i dzięki za ten temat.
Sama idea dzielenia się swoją radochą lub reality persona tez jest ciekawa. Hugsy Fredru!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 16 lut 2019, 21:03

WOW! Cudna suknia, wyglądasz prześlicznie. :hearts/heavy-black-heart:

To jeden problem z głowy, trzymam kciuki, by reszta przygotowań do ślubu, poszła również sprawnie. :01-grinning-face:

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » niedziela 17 lut 2019, 01:32

Dzięki ^^
O mały włos nie skończyłam w bezie :P Strasznie się zafiksowałam na tę suknię:
https://www.morilee.com/product/bridal- ... ing-dress/
Jechałam po nią aż do Torunia, myślałam o niej bez przerwy od dwóch lat bo jest najpiękniejsza na świecie. Ale jak ją ubrałam... Wyglądałam jakbym miała 40 lat i 40 kg więcej. Niestety żeby wyglądać jak pani ze zdjęcia trzeba być panią ze zdjęcia lub ważyć 20kg i mieć 180 cm wzrostu :P
Przymierzyłam kilka w tym stylu na miejscu, byłam bardzo nakręcona na taką spódnicę w motylka ale jakoś nie chciało się dopasować. W końcu postanowiłam zdać się na panią z salonu, która przyniosła mi to koronkowe cudo. Stwierdziła, że jak już trochę mnie poznała to wiedziała że to suknia dla mnie bo pasuje do mojej "romantycznej urody i dzikiego temperamentu".
Pani jak widać jest dobrym sprzedawcą, wie jak opchnąć towar xD Nie ważne, podziało. Z przymierzonych około 10 sukien to była jedyna w której zrobiłam "łał" jak zobaczyłam się w lustrze.
I taka techniczna bzdura, mogę w niej nie mieć stanika co ogromnie ułatwia sprawę bo suknia ma całkiem odkryte plecy (tu nie widać bo to model w rozmiarze chyba 34, pokazowy, więc ja jej nie dopinałam) i pięknie podkreśla talię ♥ Nie ma wielu świecidełek, nie znoszę jak moje ubranie się świeci, mam wtedy uczucie tandety. Podoba mi się u innych ale na sobie nie znoszę. I ta koronka w liście! ♥ Mamy cały ślub w klimacie leśnym, potem sesję zdjęciową w lesie, kocham las więc koronka idealnie pod pasowała♥

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 17 lut 2019, 16:50

Och, Fredziu, moja córka stała się torunianką wychodząc za swojego wybranka. Studiowała tam na Wydziale Sztuk Pięknych na UMK - no i stało się... Toruń poznałam trochę jeżdżąc do córki na stancję - nieczęsto, ale dużo zwiedzałyśmy... Gdzieś córcia musiała "upchać" natrętną macierz...

Ta sukienka z linku jest prześliczna - żadna tam beza... Ty prawdziwej bezy nie widziałaś :) Tylko rzeczywiście - trzeba być do niej i szczuplutką i wysoką, bo te warstwy mogą dodać wagi niekoniecznie pulchnej ale niskiej dziewczynie...

Mam za sobą ślub córki i syna. I przeżycia (niezapomniane nerwy) związane z wyborem stroju. Dobrze, że masz już tę kreację, że wisieć sobie będzie spokojnie i czekać - i nie będziesz przeżywać nerwów podobnych do moich, gdy ciotka przyszłego męża postanowiła wziąć "sprawy w swoje ręce" - dosłownie, bo prowadzi własny salon sukni w Gdańsku, więc "znasię" i jej należy powierzyć strój i wystrój itede bzdury). Do tego doszedł szantaż emocjonalny (to chrzestna matka pana młodego i cena uszycia sukni będzie prezentem) Efekt był taki, że w dniu ślubu zszywała elementy sukni na córce! A suknia wyszła drożej niż z salonu, i do dziś wisi u mnie na strychu. Co ja się nerwów najadłam!
Cały zresztą ślub to było jedno wielkie pasmo nieporozumień... Ale to osobna historia...
Tobie, Gąsiorku, życzę abyś olśniła wszystkich nie tylko Pana Młodego - w tym ważnym dla ciebie dniu.

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 18 lut 2019, 08:33

Wyglądasz w niej zjawiskowo :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

Życzę Ci aby reszta przygotowań do ślubu była równie udana jak ten zakup. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » poniedziałek 18 lut 2019, 16:57

Fredusiu, suknia jest śliczna a Ty w niej wyglądasz pięknie i bajkowo :hearts/heavy-black-heart:. Najlepszych i najpiękniejszych chwil na razie przed ślubem :14-face-throwing-a-kiss:. Pozdrawiam serdecznie :20-hugging-face: :hearts/blue-heart:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 17 sie 2019, 20:51

@Fredra dra... Fredrusiu, godzina zero albo dziś, albo za tydzień?? Myślę ciągle o Tobie... Życzę Ci wspaniałego humoru, mocnych nerwów i mocnej głowy :) Reszta to pryszcz :)
Na weselu, na którym bawiłam się ostatnio wielką frajdą i zabawą było urządzenie do robienia fotek - było na stole mnóstwo "przybrań" i przebrań - ludzie chichocząc ochotnie cykali sobie prześmieszne fotki, coraz odważniejsze w miarę, jak ubywało trunków na stołach... Niżej podpisana natrzaskała sobie takich fotek, że hoho... A na początku goście patrzyli na tę zabawę z daleka - to dzieci głównie szalały...
Napisz po wszystkim - jak się sprawy potoczyły, czy bawiłaś się dobrze, czy nie przepłakałaś pół nocy w toalecie, bo jakiejś wredocie nie spodobało się menu albo wystrój sali... Czytając dzisiaj na wirtualnej artykuł o takiej tematyce - pomyślałam o Tobie natychmiast...

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » poniedziałek 19 sie 2019, 22:35

@Alibali Godzina zero wybije w sobotę o 16:00 a ja już jestem na granicy wytrzymałości psychicznej :D Mam momenty kiedy po prostu siedzę odrętwiała ze strachu nie zdolna do złożenia logicznego zdania.
Jutro jadę odebrać suknię a dziś dostaliśmy nareszcie obrączki ♥ ze stali damasceńskiej, złota i z wygrawerowanym wewnątrz odciskiem palca ♥
U nas takich atrakcji nie będzie... bo nie będzie wesela :D Robimy tylko długi obiad-kolację dla najbliższej rodziny :) A zaoszczędzone pieniądze przeznaczamy na dziką podróż ^^
P_20190819_195454_vHDR_Auto.jpg
P_20190819_195524_vHDR_Auto.jpg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 19 sie 2019, 23:02

Piękne te obrączki... Co do wesela - to przyjęcie w restauracji jest coraz bardziej popularne. Pięknie podany obiad - z całym rytuałem - przystawki, aperitif, zupa, drugie, tort na deser - przy pięknie nakrytym stole może sprawić dużą frajdę... I będzie miłą pamiątką jeśli wszystko jest dopięte na cacy. Małe prezenciki dla gości przy nakryciach(ten zwyczaj przywędrował z zachodu i się panoszy :)), świeże kwiaty, świece...
Nie martw się tak. Odpuść. Znasz prawo Murphego? Jeśli coś ma pójść źle - to pójdzie - bez względu na twoje zmartwienie... Więc olej to. Wszystkie wpadki wspomina się z uśmiechem. Albo żałuje się czegoś do końca...
Ja np żałuję, że zabrakło mi odwagi i zrezygnowałam podczas ceremonii w USC z nazwiska rodowego na rzecz nazwiska męża... A na usta cisnęło mi się, by powiedzieć (gdy urzędnik zapytał) że chcę dodać nazwisko męża do swojego... Wtedy to był raczej ewenement... A dziś? Kuzynka posunęła się do tego, że została w ogóle tylko przy swoim... A nasz sąsiad przyjął nazwisko żony. A ja do dziś żałuję tej decyzji. Wtedy czułam ogromną presję, a trzeba się było postawić.. A tak - mam wrażenie, że zostałam ograbiona z autonomii... Wystawiona na sprzedaż...

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 26 sie 2019, 18:40

kartka dla Fredry.jpg
Buziaki :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 26 sie 2019, 21:22

Fredru - odezwij się rychło, bo umieraaaamy z ciekawości!
I też przyłączamy się chórem zgodnym do życzeń!

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » wtorek 27 sie 2019, 15:00

Na razie tylko szybciutkie dziękuję za życzenia 😍
Jeszcze nie wróciliśmy do domku xP
Jestem chodzącym szczęściem ^^
P_20190825_105317_vHDR_Auto.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 27 sie 2019, 15:31

Super :) tak trzymaj (z tym chodzacym szcęściem) i tak pozostań :) Gratulacje
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 27 sie 2019, 18:45

Obys pozostała w tym stanie jak najdlużej :hearts/beating-heart: Życze cudownej podrózy i nie zapomnianych wspomnień :a_car: :a_beer:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » wtorek 27 sie 2019, 21:10

Gratulacje! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 27 sie 2019, 23:05

Rety! Czyli wszystko się udało. Brawo! Fruwaj sobie - Baloniku Szczęścia! A jak przyfruniesz, to nam zdasz szczegółową relację! Rzadko nam się trafiają takie imprezy na forum!

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym”