Modern Kiwi - dom dla Bożenki

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Modern Kiwi - dom dla Bożenki

Post autor: Ktosik » piątek 11 maja 2018, 23:18

Modern Kiwi

Typ parceli: mieszkalna
Wielkość parceli: 30x20
Koszt: 121.509 $

DOWNLOAD

Domek zbudowany dla Bożenki @bobas52 :14-face-throwing-a-kiss:
To niewielka parcela z ogrodem, w którym starałam się umieścić kilka rozrywkowych elementów. Jest tam boisko do koszykówki, basen, jaccuzi, kącik grillowy, holograficzna gra, piaskownica dla dzieciaczka oraz mini ogród dla lubiących grzebać w ziemi. :06-smiling-face-open-mouth-smiling-eyes:
Natomiast dom, zgodnie z życzeniem Bożenki, jest urządzony nowocześnie, lecz zarazem przytulnie. Nie lubię takich surowych modernów, i mam nadzieję, że Tobie też się wystrój spodoba.
Parter to w większości otwarta przestrzeń, mieści się tam z salon połączony z kuchnią, z której jest wyjście na patio. Pokój dla jednego dzieciaczka oraz jego zwierzaczka. Rodzice doszli do wniosku, że zamiast braciszka, dostanie pieska lub kotka do towarzystwa. :03-face-with-tears-of-joy:
Na parterze, przy głównym wejściu do domu, znajduje się hol z garderobą i kącikiem muzyczno- logicznym, czyli jedni sobie w szachy graja, a drudzy pinkają. :03-face-with-tears-of-joy: Z holu jest wejście do łazienki oraz schody wiodące nas do głównej sypialni na piętrze. Góra to azyl rodziców, czyli sypialnia, tarasik i mała pracownia, pozwalająca rozwijać zainteresowania gospodarzy. :01-grinning-face:
Zapraszam do oglądania. :10-smiling-face-smiling-eyes:
01Akiwi tumblr.jpg
02kiwi tumblr.jpg
03kiwi tumblr.jpg
04kiwi tumblr.jpg
ogród2 tu.jpg
06kiwi tumblr.jpg
05kiwi tumblr.jpg
08kiwi tumblr.jpg
09kiwi tumblr.jpg
syp2 tu.jpg
07kiwi tumblr.jpg
taras tu.jpg
gabinet tu.jpg
I na koniec rzuty :)
Rzuty KIWI tumblr.jpg

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » piątek 11 maja 2018, 23:26

Świetny domek! Niesamowite te dachy i wspaniała zieleń - odważnie ale działa!
Piękny basen - basen to mistrzostwo po prostu, sama bym w nim popływała. Wnętrze domu też super, choć najbardziej podobały mi się łazienka i pokoik malucha. Popatrzę sobie jeszcze.
Obrazek

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 12 maja 2018, 00:31

Szalenie oryginalna bryła i nowatorskie jak dla mnie dobranie tekstur plus kształt dachu-genialna praca co do bryły z pięknym otoczeniem jednak jak to u Ktosika na budowie bywa praktycznie za każdym razem, genialne sa i wnętrza; Ogromnie spodobał mi się salon z kominkiem i coś co zawsze robię u siebie zupełnie na "oślep" czyli pokój dziecków :O
Bombastisz jest także łazienka i pokój z ukośnie postawionym łuchem. rzeczywiście jest nowoczesnie ale i bardzo przytulnie także za sprawą barw. Viekawym pomysłem jest tez gabinet archeologa-naukowca dzięki czemu zamieszkały tam ludzik lub rodzinka napewno nudzić się nie będzie. Bobi przeglądając ten domek zapewne zasiądzie sobie wygodnie także w nowoczesnym patio na zewnątrz wszak pogoda w simsowym świecie wciaz dopisuje ;) Wspaniała oryginalna praca Gabi!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » sobota 12 maja 2018, 14:40

O ja cie kręcę!
Widziałam go w galerii i od razu rzucił mi się oczy, kształt domu jest świetny! Te dachy to mistrzostwo świata, sama bym w życiu na wpadła na taką kombinację ♥
Łazienka jest cudowna, przepiękne kolory, bardzo podobają mi się żółte akcenty. Salon z kominkiem i "krzywymi" oknami to bombonierka pomysłów! Fantastycznie rozplanowany pokój, bardzo przytulny i stylowy. Co to u licha jest nad kominkiem? :O Zgaduje, że telewizor ale mamy coś takiego w grze?! Nie mam pojęcia jak to jest zrobione, czad! I kącik nad basenem z żaglami na słupkach, prze-pię-kne! Zawsze mi się podobał ten baldachim ale jakoś nie umiem go zgrabnie wkomponować w całość a ty zrobiłaś to tak lekko.
Super chałupka ♥

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » sobota 12 maja 2018, 15:54

Smakowite śliczności :11-face-savouring-delicious-food: to na początek :09-winking-face:. Modernik jest prześliczny. Sam pomysł z białymi, wygiętymi daszkami powoduje, że jest to chyba jeden z najbardziej oryginalnych i niezwykłych domków jakie widziałam :hearts/heavy-black-heart:.
Wnętrza, jak zawsze u Ciebie, pięknie i perfekcyjnie wykończone. Najbardziej urzekł mnie salonik :hearts/heavy-black-heart:


Gabi.jpg

Jednym słowem, klasa, szyk i elegancja w każdym calu. Śliczna praca Gabuniu :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Nicol.K
Twórca
Twórca
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 15:30
Origin ID: Nicollete

Post autor: Nicol.K » niedziela 13 maja 2018, 14:00

Velmi hezký moderní dům pro Boženku :hearts/heavy-black-heart:
Útulné a pěkně zařízené pokoje s prostornou kuchyní se mi líbí :hearts/blue-heart: Posezení na terase i v zahradě bude příjemným relaxem a taky bazén pro milé osvěžení :hearts/green-heart:
Skvělá práce Gabi a pěkná prezentace :a_bravo:

Awatar użytkownika
krulih2
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 97
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 22:05
Origin ID: via2382

Post autor: krulih2 » środa 16 maja 2018, 13:49

Wspaniała innowacyjna budowla i extra kolory na zewnątrz :hearts/heavy-black-heart: Za ogródek też masz ode mnie wielkie :hearts/heavy-black-heart: Wspaniałe wnętrza , ciepłe , klimatyczne , pięknie dobrane kolory i świetne pomysły na użycie obiektów z gry. Extra praca , bardzo me gusta :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 20 maja 2018, 23:32

Domek oglądałam w grze i w grze wygląda nawet pięć razy lepiej niz na fotkach :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
Bryła jest super oryginalna i pieknie wyglada ten zielony kolor elewacji skontrastowany z białymi dachami.
Wnętrza jak zawsze mistrzostwo świata. Przyznam sie, ze od razu podkradłam idee tej deski podlogowej z Psów i Kotów do swojej chaty, bo wyglądała w Kiwi wyjątkowo elegancko o ślicznie współgrała z dywanami. Nie moge napisać ktore wnerze przypadło mi do gustu najbardziej bo WSZYSTKIE mi się szalenie podobały. :06-smiling-face-open-mouth-smiling-eyes:
Wnetrza nie przeładowane ozdobami, nawet dywany dałas mniejsze co dało efekt wyrafinowanej elegancji , - Elegancja bowiem nie polega na napchaniu ile sie w pomieszczenie dekoracji, czy obrazów ale na wykorzystaniu tylko paru idealnie dobranych, do kolorów scian, zasłon podlogi i mebli. No Ty tą sztuke masz w małym paluszku. :a_bravo:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 21 maja 2018, 12:15

Po pierwsze pragnę podziękować za ogrom :hearts/heavy-black-heart: , które widać na każdym kroku w tym projekcie. Budynek posiada nie tylko smakowitą i ożywczą kolorystykę, ale przede wszystkim ciekawą konstrukcję. Jestem pod wrażeniem nowatorskich rozwiązań jakie zastosowałaś w przypadku dachów. Użycie ażurowych ścianek i wysokich okien, nadało całej konstrukcji jeszcze większej finezji.
1g.jpg
zauroczył mnie cudowny kącik wypoczynkowy na świeżym powietrzu:
2g.jpg
zachwycający przydomowy basen:
3g.jpg
wyrafinowana elegancja salonu:
4g.jpg
przewiewna i wspaniale dobrana kolorystycznie sypialnia:
5g.jpg
ciekawa mini pracownia:
6g.jpg
oraz urokliwa łazienka:
7g.jpg
Całość godna najwyższej pochwały. Ode mnie dla kiwi :hearts/green-heart:

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » czwartek 24 maja 2018, 22:01

Pięknie dziękuję za to, że tu zajrzeliście i pozostawiliście po sobie ślad w postaci komentarzy. :hearts/heavy-black-heart:
Miło mi, że domek sie spodobał i życzę ludzikom Bożenki radosnego pomieszkiwania. :01-grinning-face:
buziaczki.png

Awatar użytkownika
Mattoowy
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 13:22
Origin ID: Mattoowy
Kontakt:

Post autor: Mattoowy » piątek 25 maja 2018, 10:47

Koncepcja z kiwi jako motyw przewodni mi się bardzo podoba! Bryła totalnie powalająca, otoczenie i malutka piaskownica - uwielbiam takie szczegóły! W środku wszystko idealnie spasowane, od ścian poprzez meble aż do najmniejszej ozdóbki! Nasza Bobi to szczęściara że ma takiego architekta ;) Jestem totalnie zachwycony Gabi :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Post autor: Silvaborealis » piątek 25 maja 2018, 15:15

To jest domek z efektem wow! Jak tylko spojrzałam na pierwsze zdjęcie to sobie pomyślałam -chcę go! Bardzo pozytywne zewnętrze i wnętrze, kolorki bardzo pasują. Dobrze rozplanowane pokoje, widać dla simki o konkretnych zainteresowaniach. Ogródek miły do wypoczynku i aktywności. Bardzo ładnie ci wyszły ażurowe ściany, to chyba najbardziej mi się podoba w całości. Nadają przestrzenności i charakteru. Świetnie dopełniają archeologiczne dekoracje.

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 01 paź 2018, 20:36

@Mattoowy , @Silvaborealis = ogromnie się cieszę, że ten "owocowy" domek Wam sie spodobał. Wielkie dzięki za komentarze :14-face-throwing-a-kiss: :14-face-throwing-a-kiss:

ODPOWIEDZ

Wróć do „U Ktosika na budowie”