Bracia mniejsi i ich upodobania.

Masz simowego pieska? A może kota? A może w ogóle masz cały zwierzyniec? Pochwal się! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Bracia mniejsi i ich upodobania.

Post autor: bobas52 » czwartek 30 sie 2018, 19:49

Uwielbiam wszystkie zwierzaki, które nie syczą, nie mają rogów i posiadają maksymalnie cztery łapki :D . W realnym świecie miałam białe myszki, chomiki, jeże, psiaka, kotki, chińskie kaczuszki, rybki i nawet papugę. Obecnie zadowalam się simowymi pupilami, które czasami wprawią mnie w zdumienie swoim zachowaniem :? np. Pazurkowi (szop) obcy jest savoir-vivre i będąc w gościnie bezceremonialnie potrafi ładować się gospodarzom do talerza :lol:
samoobsługa.jpg
suczka potrafi przypomnieć o tym, że miska jest pusta :
zapomnieli o nas.jpg
natomiast Pazurek w ramach oszczędzania łap, przemieszcza się po domu na odkurzaczu :geek:
łapy trzeba oszczędzać.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 30 sie 2018, 21:33

O rety przecudowne :05-smiling-face-open-mouth: :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: :cat_sad3: aż mnie zachęciłas żeby sie cos zwierzakami pobawić miodne ujęcia ta miska pusta i jeźdzenie na odkurzaczu :D Bombastyczne
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 30 sie 2018, 23:09

Super focie ! I genialny pomysł na nowy temat :) Ja zakochałam sie w kotach - nie bez znaczenia jest fakt , ze nie wymagają takiej obslugi jak psy. Sa jednak absorbujace na inny sposób, bo domagaja sie atencji, szczotkowania, głaskania no i przede wszystkim TEGO co ich pan ma na talerzu XD Zwierzak nigdy nie ucieknie jesli przynajmniej raz dziennie jego obrazek bedzie miał zielona barwę - znaczy jest super happy . No a drzekomietka swietnie go uspakaja podczas burzy i gdy jakis sprzet ho denerwuje, U mnie z reguły telewizor.:)
Ostatni kot u mnie jest zakochany w wannie sterczy pod nią godzinami i mysli o niej w obrazkach ,
Polubiłam tez tworzenie zwierzaków choc uzyskanie fajnego umaszczenia jest pracochlonne jak cholera i mam juz wyszykowanego nastepnego oryginalnie umaszczonego kota do nowej gry. Na stacie mialam mialam wrazenie ze zwierzaki niewiele dodaly go gry, ale teraz gdy specjalnie obserwuje swojego kota to zmieniłam zdanie. Kot ropieszczony i rozpuszczony jak dziadowski bicz , z najgorszymi cechami jakie mozna tylko wymyslic jest super zabawny :)
P.S Dziekuje za wykorzystanie Alter Ego w grze :) :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 09 wrz 2018, 10:47

Jak zaznaczyłam już na wstępie jestem miłośniczka zwierząt, dlatego z góry proszę o wybaczenie, że zanudzam Was zdjęciami moich milusińskich :) . Fotografowanie tych łobuzów sprawia mi ogromną radość i trudno mi się powstrzymać, aby się nimi nie pochwalić :mrgreen:
wiek szczenięcy.jpg
dawne miejsce zamieszkania.jpg
lubię kapiel.jpg
traktowanie z góry.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 09 wrz 2018, 15:36

Zarąbiste fociachy i komiks :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: Ostatnia scenka z kwestia szopa w dymku mnie rozjechała :D Twoje zwierzaki są naprawde miodne i motywują do tworzenia w piechokotowym casie :) Świetne zdjątki i kapitalne zwierzaczki. Sam na razie mam na zapisie tylko jednego zwierzaczka ale simowego nie zwierzaczkowego czyli delsiątko ale może niedługo zwojuje jakies zwierząrtko zwierzakowe po takiej motywacyji :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
pepe
Bloger
Posty: 67
Rejestracja: piątek 29 cze 2018, 11:01

Post autor: pepe » sobota 15 wrz 2018, 15:57

Urocze te pierwsze zdjęcia jak się razem bawią. No i ostatni komiks :hearts/heavy-black-heart: :03-face-with-tears-of-joy: Śliczne zwierzaczki!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 30 wrz 2018, 15:44

Ostatni komiks z szopem i piesiem dla mnie wygrywa na luzie konkursowe komiksowe tygodniowe rywalizacje w innym temacie. Boski humor!
Ale wszystkie zdjecia sa przemiłe i zabawne. Zdecydowanie masz super talent i dorobienia pieknych zdjęć i do tworzenia zabawnych dialogów.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 12 paź 2018, 01:01

Och, same słodziaki i na dodatek jeszcze humorystycznie przedstawione. :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
Całkowicie się zgadzam z Elą, masz niezaprzeczalny talent do fotografowania ciekawych momentów z gry i dopisywania zabawnych komiksowych dialogów do nich.

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 22 lis 2018, 11:38

Podglądam sobie w grze zachowania różnych zwierzaczków, świetnie się przy tym bawiąc, bo one są naturalne. Ludzikami sterujemy, a zwierzak zachowuje się zgodnie z tym co mu w danej chwili ... w duszy gra. Na pierwszy ogień idzie moja ukochana suczka Nelka.
1.jpg
nauka dobrego wychowania 1.jpg
następnie rozkoszny fenek :09-winking-face:
2.jpg
bez kompleksów.jpg
Kropkowe pupile, czyli suczka Mija i zaadoptowany kociak Frędzel :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
Kropkowa rodzinka.jpg
moje posłanie.jpg
egoistka.jpg
Delsowe zwierzaczki :01-grinning-face:
Miśkowe pupile.jpg
oraz reszta menażerii, która dzielnie towarzyszy swoim opiekunom
meldunek.jpg
wędrowniczek.jpg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 24 lis 2018, 19:02

Świetne te zwierzaczki. Łapie za serce ten kociaczek ukradkiem zbliżający się do psiego posłania. Psy prześliczne, szczególnie ten kropkowany okaz springer spaniela (?)
Czy to są wszystko zwierzaczki w twojej grze? Ja chcę lamparta i tego kropkowanego!
Tak sobie myślałam oglądając focie - jak ty ogarniasz całe tałatajstwo jeśli wszystkie ono jest w jednej rodzince!
I coś sobie uświadomiłam przy okazji - czego mi brak w czwórkowych zwierzakach - papugi! Ale takiej na wyższym poziomie. I nie zdychającej po kilku simowych dniach - to zawsze doprowadzało mnie do rozpaczy w trójce! Ktoś mi podpowiedział, że aby przedłużyć życie ptakom - należy je mieć cały czas w wyposażeniu. Ale czy to jest frajda?

Nie wpadli też twórcy gry na to, by z okazji debiutu nowego dodatku nie dodać wraz z nim do zwierzęcego CAS-u jako nową rasę - tygrysa, lamparta czy pumy :( Mogli dodać lisa czy szopa, a lamparta i tygrysa nie?

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 27 lis 2018, 00:49

Przemiodne te Twoje zwierzaki ! :) Faktycznie łapie za serducho ta scenka z odsuwaniem kociątka z posłania, delsowe urzekają u Ciebie miłością :D Krasnoludków w akcji jakoś jeszcze nie widziałem bo jak rozumiem one ozywają jak w jakims horrorze i broją ? Piękne jest także to foto z panią trzymająca piesoliska na rękach!

Ps: Ali ,może pokaże się nowy dodatek czy tam akcesoria "mój pierwszy tajgrysek" czy coś z=w tym typie skoro zrobili to z chmikiem :D A na serio to chyba gdyby nie krytyka to takie rzeczy by odchodziły cześciej ze strony EA/maxis
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 27 lis 2018, 01:37

Te gnomy pojawiają się jak urządzasz Święto dziękczynienia czy jakieś inne - przyłażą wtedy i rozrabiają po domu. A w prezencie zostawiają paczki nasion - za darmo. Dużo paczek :) Nie pamiętam już z jakiego powodu jeden duszek u mnie się wściekł. W każdym razie na interakcję otrzymaj błogosławieństwo czy jakoś podobnie - zareagował alergicznie i poczerwieniał ze złości (nad głową ukazała mu się czerwona łuna haha). A mojego sima poraził prąd od tego anty - błogosławieństwa.
gnomy.jpg
gnomy porażenie.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 27 lis 2018, 01:42

Nieźle :O Chyba musze w te krasnoludki sobie twez pograć, dzięki za info, pewnie dłuuugo bym nie woadł na to, że specjalnie święto cza wyprawiać by bestyje ożyły.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 27 lis 2018, 11:43

Przyznam się szczerze, że takiego najazdu gnomów jeszcze nie przeżyłam :07-smiling-face-open-mouth-cold-sweat: . Obrodziło Ci Alu na tym święcie dziękczynienia :a_jumping: ... chyba było za co dziękować :a_grin2: .
Świetne zdjęcia.

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » środa 16 sty 2019, 02:34

Co prawda miałem dużo mniej tych gnomów ale też jeden poraził mi sima.

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 18 cze 2019, 07:40

Po braciach mniejszych :hearts/heavy-black-heart: ,przyszła pora na większą siostrę :09-winking-face:
kolaż z Nessie.jpg

która zamieszkuje wody Windenburga w okolicach klifów. Do pani z jeziora dużo jej brakuje, ale czyż nie jest piękna :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 20 cze 2019, 10:22

Super teraz to już pełna opowiesć z tym stworzakiem w rolach głównych :) Faktycznie jak sie obejrzec to stworzaków w ts4 jest naprawde sporo ;)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 23 cze 2019, 09:17

Czas na " nową miłość" :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: .

Tak się składa, że delfiny od zawsze fascynowały mnie. Są one nie tylko najbardziej przyjacielskimi lub opiekuńczymi istotami, ale także najbardziej inteligentnymi. Naukowcy uważają, że porównując stosunek wielkości mózgu do ciała, delfiny zajmują 2 miejsce zaraz po człowieku.
Bywają narcystyczne, bo podobno potrafią rozpoznać się w lustrze i uwielbiają podziwiać same siebie :09-winking-face: Mają bardzo delikatną skórę, ranią się przy najmniejszym dotknięciu twardej powierzchni. Jednak dzięki ich szybkiemu leczeniu, nawet najgłębsze rany mogą zostać zagojone w krótkim czasie.
Niektóre delfiny potrafią zrozumieć nawet 60 słów. Okazują też oznaki samoświadomości. Wśród różnych gatunków delfinów długość życia wynosi od 12 do 80 lat.

Przedstawiam Błękitka, który zawojował moje serce od pierwszego kontaktu wzrokowego :D
nowa miłość.jpg

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 22 sie 2019, 22:52

Ja jednak w dalszym ciagu przeferuje koty. :cat_happy:

Jak kot bronił głupiego wlasciciela przed wampirem
catsLLL.jpg
A po powrocie do chaty tak wyglądał - caly dumny. Przeciez uchronił pana przed wyssaniem! Autentyk - usmialam sie z jego pozy po tym zwyciestwie - bo Vlad uciekł.
20.08.2019_04-30-15.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 23 sie 2019, 22:25

Mnie też za serce ujął ten delfinek. Jest uroczy. Dziewczynki grając najnowszym dodatkiem syrenkowym były zachwycone!
Kocisko dzielnie obroniło pana! Przypomina mi to realne sytuacje z moją Lolką w roli "obrońcy" swojego pana... przede mną! Mała szuja miskę i przytulasy przyjmuje z godnością ( i łakomstwem)... Ale pana broni przede mną jak... niepodległości! Niech no tylko wyciągnę rękę w jego kierunku, gdy ona jest w pobliżu! Jak strzała jest natychmiast na miejscu, na straży. I szczerzy swój bezzębny prawie pyszczek (rozchwiane ząbki trzeba było usunąć, bo nie mogła gryźć). Zawsze mnie to rozśmiesza - taka nastroszona kupka nieszczęścia :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze kochane maleństwa”