Bracia mniejsi i ich upodobania.

Masz simowego pieska? A może kota? A może w ogóle masz cały zwierzyniec? Pochwal się! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Origin ID: bobas52

Bracia mniejsi i ich upodobania.

Post autor: bobas52 » czwartek 30 sie 2018, 19:49

Uwielbiam wszystkie zwierzaki, które nie syczą, nie mają rogów i posiadają maksymalnie cztery łapki :D . W realnym świecie miałam białe myszki, chomiki, jeże, psiaka, kotki, chińskie kaczuszki, rybki i nawet papugę. Obecnie zadowalam się simowymi pupilami, które czasami wprawią mnie w zdumienie swoim zachowaniem :? np. Pazurkowi (szop) obcy jest savoir-vivre i będąc w gościnie bezceremonialnie potrafi ładować się gospodarzom do talerza :lol:
samoobsługa.jpg
suczka potrafi przypomnieć o tym, że miska jest pusta :
zapomnieli o nas.jpg
natomiast Pazurek w ramach oszczędzania łap, przemieszcza się po domu na odkurzaczu :geek:
łapy trzeba oszczędzać.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels

Post autor: SimDels » czwartek 30 sie 2018, 21:33

O rety przecudowne :05-smiling-face-open-mouth: :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: :cat_sad3: aż mnie zachęciłas żeby sie cos zwierzakami pobawić miodne ujęcia ta miska pusta i jeźdzenie na odkurzaczu :D Bombastyczne
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 30 sie 2018, 23:09

Super focie ! I genialny pomysł na nowy temat :) Ja zakochałam sie w kotach - nie bez znaczenia jest fakt , ze nie wymagają takiej obslugi jak psy. Sa jednak absorbujace na inny sposób, bo domagaja sie atencji, szczotkowania, głaskania no i przede wszystkim TEGO co ich pan ma na talerzu XD Zwierzak nigdy nie ucieknie jesli przynajmniej raz dziennie jego obrazek bedzie miał zielona barwę - znaczy jest super happy . No a drzekomietka swietnie go uspakaja podczas burzy i gdy jakis sprzet ho denerwuje, U mnie z reguły telewizor.:)
Ostatni kot u mnie jest zakochany w wannie sterczy pod nią godzinami i mysli o niej w obrazkach ,
Polubiłam tez tworzenie zwierzaków choc uzyskanie fajnego umaszczenia jest pracochlonne jak cholera i mam juz wyszykowanego nastepnego oryginalnie umaszczonego kota do nowej gry. Na stacie mialam mialam wrazenie ze zwierzaki niewiele dodaly go gry, ale teraz gdy specjalnie obserwuje swojego kota to zmieniłam zdanie. Kot ropieszczony i rozpuszczony jak dziadowski bicz , z najgorszymi cechami jakie mozna tylko wymyslic jest super zabawny :)
P.S Dziekuje za wykorzystanie Alter Ego w grze :) :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 09 wrz 2018, 10:47

Jak zaznaczyłam już na wstępie jestem miłośniczka zwierząt, dlatego z góry proszę o wybaczenie, że zanudzam Was zdjęciami moich milusińskich :) . Fotografowanie tych łobuzów sprawia mi ogromną radość i trudno mi się powstrzymać, aby się nimi nie pochwalić :mrgreen:
wiek szczenięcy.jpg
dawne miejsce zamieszkania.jpg
lubię kapiel.jpg
traktowanie z góry.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels

Post autor: SimDels » niedziela 09 wrz 2018, 15:36

Zarąbiste fociachy i komiks :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: Ostatnia scenka z kwestia szopa w dymku mnie rozjechała :D Twoje zwierzaki są naprawde miodne i motywują do tworzenia w piechokotowym casie :) Świetne zdjątki i kapitalne zwierzaczki. Sam na razie mam na zapisie tylko jednego zwierzaczka ale simowego nie zwierzaczkowego czyli delsiątko ale może niedługo zwojuje jakies zwierząrtko zwierzakowe po takiej motywacyji :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
pepe
Asystent

Post autor: pepe » sobota 15 wrz 2018, 15:57

Urocze te pierwsze zdjęcia jak się razem bawią. No i ostatni komiks :hearts/heavy-black-heart: :03-face-with-tears-of-joy: Śliczne zwierzaczki!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze kochane maleństwa”