Przywitanie

Fajnie, że do nas dołączyłeś! Albo dołączyłaś - nie dyskryminujemy tu nikogo. Chcielibyśmy cię troszkę poznać. Może coś nam o sobie opowiesz?
Gosik
Bloger
Posty: 73
Rejestracja: piątek 11 maja 2018, 23:05
Lokalizacja: Gdańsk

Przywitanie

Post autor: Gosik » piątek 11 maja 2018, 23:24

Cześc!
Aericia wysłała mi wiadomość o tym że wiela osób musiało sie tu przenieść. W takim raz jestem i ja :12-smiling-face-sunglasses:
Ci z tamto forum znają mnie i wiedza czym sie zajmuje ale skoro temat "przywitaj się " to napisze i tu.
Mam na imie Gosia i w tym roku skończyłam 26 lat, jestem po studiach ratownictwa medycznego i teraz pracuje jako ratowniczka. Całe życie mieszkam we Włochy a dopiero kilka lat w Polska, dlatego niektóre słowa totalnie przekrecam.
W simsy wolę grać rodzina niż budować/tworzyć simy dlatego raczej wpisy z tej tematyka będą żadko :09-winking-fac Wstawie tu temat z moją rodzinka Fiołek, która niektórzy już znaja ale to za kilka dni. Mam na dzieje że na te forum będe tak samo dobrze sie bawić i czuć jak na tym starym :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » piątek 11 maja 2018, 23:35

Hej, Gosiu!

Jesteś już użytkownikiem i możesz pisać spokojnie na całym forum. :)
Bardzo mi miło, że do nas dołączyłaś i koniecznie pokaż nam dalsze losy Fiołków.
Oczywiście, możesz bawić się dobrze na obu forach (tam zostało przecież wiele miłych osób)!
Obrazek

Gosik
Bloger
Posty: 73
Rejestracja: piątek 11 maja 2018, 23:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gosik » piątek 11 maja 2018, 23:39

Przez te kilka miesiąc tyle sie u nich zmieniło że nie wiem co opisać, przedewszystkim na początek musze rozwiązać jakoś problem i chyba z pomoc bedziecie musieli przyjść Wy bo ja już nie mam pomsł jak to zrobić :03-face-with-tears-of-joy:
Właśnie Fiołków, dzięki w koniec wiem jak to odmienić :03-face-with-tears-of-joy: Nie wiem ile czasu ja i mąż siedzieliśmy i próbować to odmienić
Ostatnio zmieniony piątek 11 maja 2018, 23:40 przez Gosik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » piątek 11 maja 2018, 23:40

Nie ma problemu. :) Ja mogę Ci poddać kilka pomysłów, haha!

Gosiu, strasznie lubię to, w jaki sposób piszesz o rodzince "Fiołki" :) i naprawdę nie przeszkadza mi, że je inaczej odmieniasz.
Jeśli już chcesz to zrobić tak po polsku dobrze to będzie:
M. Fiołek, Fiołkowie
D. Fiołka, Fiołków
C. Fiołkowi, Fiołkom
B. Fiolka, Fiołków
N. Fiołkiem, Fiołkami
Msc. Fiołki, Fiołkach
A rodzina to normalnie Fiołek - wiem, skomplikowane to. :/ (np. Kasia Fiołek)
Ale serio nikomu to tu na pewno nie przeszkadza. Przecie to Simy są a one nawet po ludzku nie gadają (tylko coś tam blablabla po zimowemu). :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 12 maja 2018, 00:03

Miło znowu Cię widzieć Gosiu. :01-grinning-face:
Życzę dobrej zabawy na Simtopii, i chętnie zapoznam się z losami twojej rodzinki simowej. :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 12 maja 2018, 00:23

Witaj Gosia! :) Bardzo fajnie i tutaj Ciebie widzieć, ciekaw jestem erypetii Twojej simowej rodzinki więc mam nadzieje,że i na tym forum opowiesz nam conieco o tym :)
baw sie dobrze, pozdrawiam ! :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » sobota 12 maja 2018, 06:36

Witaj Gosiu :20-hugging-face:. Cieszę się że tu do nas trafiłaś i że będziesz kontynuować u nas historię rodziny Fiołków :19-slightly-smiling-face:
Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci wspaniałej zabawy :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 12 maja 2018, 09:01

Witaj Gosiu :) :hearts/blue-heart:
Miło Cię widzieć po tak długiej przerwie. Gramatyką się nie przejmuj - wszyscy wiemy, że polski język dopiero szlifujesz i nie czujesz się w nim jeszcze zupełnie swobodnie :) Podejrzewam też, ze simom w Twojej rodzince, o ile nie są snobami i nie chcą szpanować* jest raczej obojetnie czy będą się nazywać rodzina Fiołek czy famiglia Viola :a_smile:
*PS Tłumaczenie dla następnego słowka z popularnie wzywanego slangu w Polsce do Twojego słownika
"szpanować" - popisywać się w celu zaimponowania komuś .
Czekam na opowieść co sie tam u nich działo :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Gosik
Bloger
Posty: 73
Rejestracja: piątek 11 maja 2018, 23:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gosik » sobota 12 maja 2018, 11:39

Dzięki za tak miły odzew, nie spodziewałam sie że Fiołki zyskaja taka ciekawość. Tylko mam zagwozdke czy wstawić tu cały temat z Fiołkami z tamtego forum czy zacząć tu jakby ciąg dalszy. Nie wiem czy rozumiecie o co chodzi.

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » sobota 12 maja 2018, 12:24

Cześć! Fajnie jest Cię poznać!
Totalnie zazdroszczę włoskiego pochodzenia i medycznego wykształcenia :cat_lovely: Czekam na historyjkę, chętnie poczytam! Buziaki!

Gosik
Bloger
Posty: 73
Rejestracja: piątek 11 maja 2018, 23:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gosik » sobota 12 maja 2018, 14:33

Dzięki, być może dziś Fiołki zawitają na Simtopie.
Czasami Włoski korzenie są upierdliwe w Polsce, u nas to normalne że wszyscy robią wszystko po woli w swoje tempo i nie przemeczaja się. Gdzieś czytała że Włochy to najgorszy kraj do załatwianie spraw biznesowych :D i chyba coś w to jest ;)

Awatar użytkownika
severuska
Pisarz
Pisarz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 13:15
Origin ID: eyvee

Post autor: severuska » niedziela 13 maja 2018, 09:44

Hejka Gosiu witamy cie cieplutko na forum :) Miłego spędzania czasu, fajnie, że do nas dołączyłaś <3

Awatar użytkownika
krulih2
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 97
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 22:05
Origin ID: via2382

Post autor: krulih2 » środa 16 maja 2018, 13:20

Witaj serdecznie Gosiu :20-hugging-face:
Cieszę się,że dołączyłaś do nas :cat_happy: Fajnie spędzonego czasu na forum i super zabawy Ci życzę :a_jumping:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 16 maja 2018, 19:13

Witaj Gosiu. Miło, że dołączyłaś do naszego grona :14-face-throwing-a-kiss:
Jestem miłośniczką serialu "Na sygnale", który pokazuje trudy pracy ratowników medycznych. Szacun, że wybrałaś taką właśnie profesję.

Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Post autor: Silvaborealis » czwartek 24 maja 2018, 22:39

Miło Cię poznać, witaj :)

Awatar użytkownika
Mattoowy
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 13:22
Origin ID: Mattoowy
Kontakt:

Post autor: Mattoowy » środa 06 cze 2018, 17:16

Hejka! :01-grinning-face:

Gosik
Bloger
Posty: 73
Rejestracja: piątek 11 maja 2018, 23:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gosik » poniedziałek 18 cze 2018, 22:11

Bobas ten serial nie jest lubiany wśród prawdziwych ratowników. Zdecydowanie nagina rzeczywistość, ratownictwo to zdecydowanie mniej "bohaterski" zawód niż pokazują w ten serial. Oczywiście zdaję sobie sprawa z tego że oglądanie jak 6 raz wyjeżdżają do złamania ręki albo zawrotów głowy czy zemdlenia byłoby nudne, noi wyposażenie karetką to jakaś porażka.
Nie chcę zgłębiać się w ten temat bo nie mam zamiaru zbrzydzenie tego serial, sama z nimi pracowałam jako konsultant medyczny przy nagrywaniu kilkunastu odcinków i czeski z nudów obejrzę.

Awatar użytkownika
Nicol.K
Twórca
Twórca
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 15:30
Origin ID: Nicollete

Post autor: Nicol.K » sobota 23 cze 2018, 21:22

Srdečně Tě zdravím Gosiu a přeji Ti milou zábavu :a_rolling:

Gosik
Bloger
Posty: 73
Rejestracja: piątek 11 maja 2018, 23:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gosik » środa 27 cze 2018, 11:35

díky, pozývam vás, abyste četli histrori o mé rodině, protože jsem vás ještě neviděl😊❤ (Omlouvám se, jestli jsem udělal nějaké chyby, ale ten jazyk jsem se dozvěděl asi před 6 lety)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”