..wschód słońca w Selvadoradzie..? wiejski krajobraz z Windenburga..? proszę bardzo :)

Strzeliłeś fotkę, która rozśmiesza cię do łez? Albo wzrusza? Podziel się z nami - też chcemy poczuć te emocje!
Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Re: ..wschód słońca w Selvadoradzie..? wiejski krajobraz z Windenburga..? proszę bardzo :)

Post autor: Fredra » poniedziałek 09 lip 2018, 21:49

To prawda, Pory Roku kolosalnie zmieniły światło w grze! ♥ Czasami oczu nie można oderwać. Tez mam najdłuższe pory roku, jeszcze nie widziałam zimy ale nie mogę się doczekać. Zastanawiam się nad przeprowadzeniem Simów bo na razie mają mieszkanko a ono nie daje w pełni poczuć zmian jakie zaszły wraz z nowym dodatkiem. Nie da się wykorzystać wszystkich możliwości. Mało piękne zdjęcia ale chciałam na szybko złapać światło w mieście
27.06.2018_22-42-11.png
27.06.2018_22-41-23.png
Testowo wpadłam na losowa parcelę pierwszego dnia zimy w Zatoce, byłam oniemiała jak zmienił się krajobraz. Jeszcze bez śniegu. Specjalnie dla tej panoramy nauczyłam się obsługiwać Gimpa xD
panorama.jpg

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » wtorek 10 lip 2018, 18:59

Myślę ze to mieszkanie w dzielnicy Bogaczy i Szpanerów - trzy poziomy, duże okna - byłoby idealne do obserwowania widoków... niestety, mi miasto szwankuje, za dużo botów się kręci i zostają mi tylko wiejskie chałupy na prowincji...
A ta panowarama to z Bridleton? Ja tam nie łażę, drażnią mnie te biedne, bezdomne stworzenia. Powinni nieco zredukować ich ilość albo przynajmniej sprawić, żeby nie chorowały bo ten... serce się kraje.

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » wtorek 10 lip 2018, 19:28

Tak, panorama z Bridleton Bay. Jak klikniesz na zdjęciu prawym i "otwórz grafikę w nowej karcie" to się powiększy bo tu strasznie mała się dodała. Fakt, ilość bezdomnych zwierzaków drażni, dziwie się że nie ma jeszcze żadnego moda na ich wyeliminowanie (a może jest tylko nie znalazłam?) ale to też zależy... Kiedyś chciałam zaadoptować psią przybłędę i jak na złość noc, zero, wszyscy już mieli właścicieli. Chciej bezdomnego zwierzaka to wszystkie się pochowają :cat_wondering:
A samej Zatoki nie jestem w stanie porzucić z tego powodu, zbyt uwielbiam jej klimat ♥

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 16 lip 2018, 22:59

Wszystkie zdjęcia cudne :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
Każde miasto ma swoje uroki, szczególnie teraz, gdy w mamy pory roku. Mnie najbardziej podoba się klimat jesienny i zimowy. :)
@bobas52 - mile mnie zaskoczyłaś Bożenko tymi fotkami z japońskim parkiem i małym kościółkiem, bardzo sie cieszę. :14-face-throwing-a-kiss:
Ja przypomnę kosmiczny Sixam :01-grinning-face:
Sixam galaktyuka.jpg
Sixam01.jpg
Sixam02.jpg
Tak wygląda zimą, w sumie nie ma wielkich zmian oprócz kry na wodzie :01-grinning-face:
Sixam.jpg
Zabawiłam się w ruchome obrazki. :02S-grinning-face-smiling-eyes:
Six.gif

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 24 lip 2018, 11:57

Kosmicznie piękny jest ten Sixam, Gabrysiu :14-face-throwing-a-kiss: . Zaczynam żałować, że jestem za stara na astronautkę :02-grinning-face-smiling-eyes:
Moi podopieczni, których porwali kosmici nie podziwiali tam widoków ... a szkoda, może dzięki temu mieliby milsze wspomnienia :03-face-with-tears-of-joy:

O ile w realu mniej lubię zimę i słotną jesień, o tyle w grze jestem pod ich ogromnym urokiem :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
jesienny Windenburg.jpg
prawie jak lodołamacz.jpg
poranek w Windenburgu.jpg
poranek w Windenburgu 1.jpg
zima w pełnej krasie.jpg
zima w pełnej krasie 1.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels

Post autor: SimDels » czwartek 26 lip 2018, 23:10

Niesamowite foty, bardzo spodobała mi sie urwana planeta Gabi, statek zimą oraz skąpane porannym światłem miasto, bardzo lubioe zarówno w grze jak i realu poranne i wieczorne czyli "bardziej ciepłe, żółte" światło słonecznne dzięki vczemu w tych porach wszystko wydaje się fajniejsze bardziej barwne. Przedostatniej foty Bobi zupelnie nie poznałem tzn tego co to za miejsce.
Mega foty dziewczyny!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels

Post autor: SimDels » czwartek 26 lip 2018, 23:10

(coś mi sie dubluje dziaj)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki z gry”