Krótkie historyjki obrazkowe

Zrobiłeś fajne fotki? Wrzuć je tutaj a ktoś na pewno stworzy fajną historyjkę.
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Re: Krótkie historyjki obrazkowe

Post autor: Alibali » poniedziałek 03 gru 2018, 17:54

O super sprawa. Tak mnie pochłonęło szukanie spsutych ceceków w grze, że nie mam czasu nasamo granie :( Dzieki więc za wyjaśnienie. Nie miałam dodatku i wam zazdraszczałam. Mam - i też zazdraszczam - coś tu ze mną jest nie halo? (Czytaj - babo, nie ściagaj cece tylko graj! GRAJ!)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 06 gru 2018, 09:45

Kto powiedział, że mężczyźni niechętnie chodzą do kosmetyczki ? Prawdziwy mężczyzna nie tylko zna wszystkie trendy dotyczące dbałości o urodę, ale nawet potrafi udzielać porad w tej dziedzinie :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
dbałość o wyglad.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 06 gru 2018, 23:44

No ale ceceki uzalezniają :D Cos o tym także wiem (wbrew pozorom) :D Bobi strojniś niesamowity z niego ale zaintrygował mnie ten latający robocik :O ALbo ja naprawde potrzebuje 5 lat żeby poznac sims4 albo niech mnie ktos oświeci co to i jak to :O
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 07 gru 2018, 12:13

Misiaczku, to coś to dron transmisyjny "Transmitować cały dzień". Można go nabyć w dziale Elektronika różne. Jest przydatny przy kręcenia filmików w plenerze i nie tylko :09-winking-face: . Świetnie wygląda i daje możliwość bezpośredniejszej transmisji. W sumie są dwa drony, ale ten kulisty to taka radosna kulka :02S-grinning-face-smiling-eyes:
transmisja na żywo.jpg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 09 gru 2018, 10:44

Jenyy, ale super ten dron! Oblukałabym w grze, ale moich Adonisów - Mikołajów nie stać póki co. Na dorobku są. Nikt im pożyczki udzielić nie chce :( Kurde - chyba na chwilę zmienię rodzinę na tę zarozumiałą gwiazdę na wzgórzach :)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 08 sty 2019, 12:33

Kontynuując temat gwiazdorzenia :09-winking-face: ,króciutka historyjka dotycząca simowych gwiazd i ich gwiazdorskich popisów :a_grin2:
plis.jpg
dedykacja.jpg
zabrać show.jpg
papuga nie siada.jpg
Oscar za reklamę.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 01 kwie 2019, 01:37

Usmiałem sie tak, że... papuga nie siada :D Świetne! :)
Tak wreszcie na chwile pograłem w trybie zycia i przy okazji sie skleciło to;
Załączniki
1x.jpg
2x.jpg
3x.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 01 kwie 2019, 10:52

:a_grin2: :a_grin2: :a_grin2: :a_grin2:

Nie tylko myśleć ale przede wszystkim powiedzieć co mają zrobić, bo inaczej można usłyszeć " przecież nie mówiłaś" - i wtedy tracimy wszystkie argumenty :lol:

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » poniedziałek 01 kwie 2019, 16:53

Tak sobie łaziłem po ruinach świątyni i zrobił mi się mini komiks:
Paweł 4a.jpg
Paweł 1a.jpg
Paweł 2a.jpg
Paweł 3a.jpg
Paweł 5.jpg
Paweł 6a.jpg
Paweł 7a.jpg
Paweł 8a.jpg
Paweł 9a.jpg
Co prawda kolejność pomylona ale to mało istotne.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 01 kwie 2019, 18:33

Podziwiam Elę i ciebie Pawle, bo moja podróżniczka do dziś nie dotarła do tej cholernej świątyni. Prawda jest też taka, że jak już było blisko, to wywaliło mnie z gry i straciłam cały zapis! Buuu
Ale patrząc na te fotki nabieram ochoty by tam wrócić, i... pokazać kościotrupom środkowy palec!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 04 kwie 2019, 15:47

Troche chyba utrudnili te zagadki , bo tym razem juz nie było tak z górki dla mojego sima XD Gdyby nie podkrecanie potrzeb to tydzien by nie starczyl zeby dowlec sie do skarbu o ile chcialo sie rozkopac wszystkie wykopaliska po drodze. A opcja wyboru "albo? albo?" ze znakiem zapytania zamiast jedynej pewnej odpowiedzi nieco mnie trzepła, gdy sie okazało na koncu ze zadna z tych dwoch opcji nie była poprawna i za kazdą sie obrywało , tylko byla poprawna trzecia nie wymieniona i do znalezienia zupelnie gdzie indziej, Juz tez nie wykopuje sie calej sterty artefaktow. Nie ma lekko - z terenu wykopalisk najwyzej mozna miec 5 góra, a z kopczyka 2. Gra jest duzo bardziej interesująca
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » czwartek 04 kwie 2019, 17:22

Z jednej strony to bardzo dobrze że zaczynają tworzyć trochę trudniejsze zadania w grze bo gra zaczyna robić się ciekawa na miarę innych RPG.
Mnie zbadanie ruin w dżungli Selwadorskiej zajęło aż trzy wizyty po minimum 3 dni simowe.
Natomiast ubicie roślinki w tym nowym pakiecie 2 realne dni po 6 godzin.
Mam nadzieję że pracownicy Maxisa tym razem przygotują jeszcze trudniejsze zadanie lub parę w nowym rozszerzeniu jaki ponoć ma wyjść w czerwcu(bo takie przecieki zaczynają się w necie).

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 04 kwie 2019, 19:41

W czerwcu coś dopiero powiedzą nt nowego dodatku. Zapowiadają też zaprzestanie w czerwcu wspierania gry na systemach 32 bitowych. Więc ci, co jeszcze się nie przesiedli z windows xp (a znam takich) - już nie pograją długo. Bez porządnej aktualki gra zacznie się sypać dość szybko.
No to jesteście oboje ode mnie lepsi, bo ja tej Selvadorady nie ogarniam :(

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 04 kwie 2019, 23:45

Zakomiksowałeś praktycznie prawie instrukcje obsługi piramidy :D Nie rozumiem sam siebie bom w Serca Doradzie był jeno chyba 2 może max 3 razy a przeca to jest świetne otoczenie Moim zdaniem powinni pójśc jeszcze bardziej w strone sandboxa niz przygodówek ,np fajna opcja byłoby samodzielne dobieranie sobie tego czy dane otoczenie ma byc podróznicze czy nie plus naturalnie inny status parceli jako hotelu a inny jako mieszkalnej np z większymi rachunkami przy tej pierwszej.
Załączniki
1z.jpg
2z.jpg
3z.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » piątek 05 kwie 2019, 13:32

Świetne chmurki dałeś swoim ludzikom Michaś :lol: A to zdziwienie gościa "..Coo??? Ja mam w tym mieszkać..." wycisło mi łzy śmiechu z oczu. Ludek myślał że trafi do rezydencji a dostał
zwykłą czynszówkę.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 07 kwie 2019, 00:40

To zapowiada nam się drama jakaś. Skłócone stadło z aspiracjami :) Ja tam cieszyłabym się z mieszkanka w takiej "czynszówce" - o dach nie trzeba się martwić... I o wywóz nieczystości :) Aletakich ludków za sąsiadów chyba bym mieć nie chciała:)
Pan to nowa wersja Delsa? Całkiem całkiem :)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 07 kwie 2019, 10:13

Dzieki! Nie ma genetycznie nic z Delsem no ale spod delsowatej łapki nwyszedł więc pewno cuś tam będzie podobnego, to przerobiony klon innego "skandynawskiego" ludzika na potrzeby nowego miasta. Jakos nie mogę znaleźc czasu by na spokojnie cos pofilmować/pofocić bo dopiero wtedy pozanudzam całym otoczeniem :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » niedziela 07 kwie 2019, 12:02

Michaś u Ciebie jest podobnie jak i u mnie,każdy nowy ludzik jest podobny mniej lub bardziej do twojego avka i tego nie wymażesz gumką. To twój znak rozpoznawczy bo nawet gra jak pamiętasz tworzy NPC na podobieństwo simowego Delsa :lol:

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » poniedziałek 22 kwie 2019, 16:13

Samo życie :)
komiks fani 1.jpg
komiks fani.jpg
komiks fani 2.jpg
.

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 25 kwie 2019, 10:36

Mnie tam nikt nie wywalił z CAS-u ( no chyba, że o czymś nie wiem :D), a kręgosłup coraz częściej daje znać o sobie :(
Kiedy gwiazda domowa dzwoni z listą spraw do wykonania, lepiej nie przedłużacz nawet najlepszej zabawy :) bo finalnie może być krucho :lol:

Daliście czadu chłopaki. Aby nie rozpijać młodzieży, sama się poświęcę i wypiję za Wasze zdrowie :a_drink:
Ostatnio zmieniony czwartek 25 kwie 2019, 15:30 przez bobas52, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zróbmy sobie komiks”