Krótkie historyjki obrazkowe

Zrobiłeś fajne fotki? Wrzuć je tutaj a ktoś na pewno stworzy fajną historyjkę.
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Origin ID: Aschantka

Re: Krótkie historyjki obrazkowe

Post autor: Alibali » poniedziałek 03 gru 2018, 17:54

O super sprawa. Tak mnie pochłonęło szukanie spsutych ceceków w grze, że nie mam czasu nasamo granie :( Dzieki więc za wyjaśnienie. Nie miałam dodatku i wam zazdraszczałam. Mam - i też zazdraszczam - coś tu ze mną jest nie halo? (Czytaj - babo, nie ściagaj cece tylko graj! GRAJ!)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 06 gru 2018, 09:45

Kto powiedział, że mężczyźni niechętnie chodzą do kosmetyczki ? Prawdziwy mężczyzna nie tylko zna wszystkie trendy dotyczące dbałości o urodę, ale nawet potrafi udzielać porad w tej dziedzinie :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
dbałość o wyglad.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 06 gru 2018, 23:44

No ale ceceki uzalezniają :D Cos o tym także wiem (wbrew pozorom) :D Bobi strojniś niesamowity z niego ale zaintrygował mnie ten latający robocik :O ALbo ja naprawde potrzebuje 5 lat żeby poznac sims4 albo niech mnie ktos oświeci co to i jak to :O
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 07 gru 2018, 12:13

Misiaczku, to coś to dron transmisyjny "Transmitować cały dzień". Można go nabyć w dziale Elektronika różne. Jest przydatny przy kręcenia filmików w plenerze i nie tylko :09-winking-face: . Świetnie wygląda i daje możliwość bezpośredniejszej transmisji. W sumie są dwa drony, ale ten kulisty to taka radosna kulka :02S-grinning-face-smiling-eyes:
transmisja na żywo.jpg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 09 gru 2018, 10:44

Jenyy, ale super ten dron! Oblukałabym w grze, ale moich Adonisów - Mikołajów nie stać póki co. Na dorobku są. Nikt im pożyczki udzielić nie chce :( Kurde - chyba na chwilę zmienię rodzinę na tę zarozumiałą gwiazdę na wzgórzach :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zróbmy sobie komiks”