Wysłanie wiadomosci prywatnej niemozliwe

Tutaj możesz zgłosić wszelkie problemy związane z działaniem forum.
Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Wysłanie wiadomosci prywatnej niemozliwe

Post autor: kreatora » poniedziałek 11 cze 2018, 15:43

No jak wyzej. Pisze liscik - dlugi . Mam adresata i wszytko wygląda OK ,
Klik wyslij -pokazuje sie ze wyslane ale po sekundzie przestaje istniec. Nie ma w spisie wysłanych - nie ma nigdzie! Powtarzalam razy trzy ale teraz juz szlah mnie trafil. Czemu to znika>?
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » poniedziałek 11 cze 2018, 16:10

O, raz tez miałam problem z wysłaniem priwa. Z drugiej strony loguje sie z kilku różnych sprzętów i systemów wiec myslalam ze to jest powód. Zaraz postaram sie to sprawdzić ale może @Agusiamal będzie coś z tego rozumiała.
Obrazek

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 11 cze 2018, 17:24

Najlepszy kawał ze ja o Ciebie Ari liscik pisalam i ze tez nie skopiowalam do notatnika! Kretynka!
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » poniedziałek 11 cze 2018, 18:20

:( oj, coś o tym wiem, tak samo miałam na starym forum, tam mi znikały całe epistoły. Tutaj, odpukać, jeszcze się z tym nie spotkałam osobiście ale za to na innych forach tego typu proceder typu wylogowany w czasie pisania i zamiast swojego postu masz info ze musisz sie zalogować moze doprowadzić do białej gorączki. Cóż, platforma jest ułomna, toteż lepiej pamietać o zrobieniu kopii. :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Agusiamal
Administrator
Administrator
Posty: 96
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 22:07
Lokalizacja: Siewierz
Origin ID: agusiamal

Post autor: Agusiamal » czwartek 14 cze 2018, 12:25

Wysłałam próbną wiadomość do Ari - przerzuciło mi do folderu "oczekujące na odpowiedź" - może to dlatego, że Ari jest adminem. Nie mam tego w wysłanych. A czy dzieje się tak z PM do każdego użytkownika czy tylko do Ari?

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 14 cze 2018, 15:14

Ja tego nawet nie mam w oczekujących na odpowiedz, A wysłałam dwa razy. No i pytanie jest czy Ari dostała tę Twoją wiadomość. Moich nie dostała na pewno.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Agusiamal
Administrator
Administrator
Posty: 96
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 22:07
Lokalizacja: Siewierz
Origin ID: agusiamal

Post autor: Agusiamal » czwartek 14 cze 2018, 15:30

Zmienię jedną wartość, ale może się okazać, że najstarsze wiadomości się usuną.

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » czwartek 14 cze 2018, 16:00

Dostałam priwa od Agi. Odpisałam juz. Zobaczymy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Agusiamal
Administrator
Administrator
Posty: 96
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 22:07
Lokalizacja: Siewierz
Origin ID: agusiamal

Post autor: Agusiamal » czwartek 14 cze 2018, 18:54

Z tego co zaobserwowałam, to do momentu odebrania (przeczytania?) wiadomości przez odbiorcę, wiadomość widnieje w folderze "oczekujące na odbiór".

Aczkolwiek, do dzisiaj było ograniczenie do 60 wiadomości w folderze. Więc jeśli np. Aericia miała odebranych 50 wiadomości, to aby odebrać nowe musiała usunąć jakieś wcześniejsze. Teraz to ograniczenie jest zniesione. Nie wiem, co jeszcze mogę zrobić. Jeśli ktoś inny ma takie problemy niech pisze.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 14 cze 2018, 19:38

Lisciki od ciebie otrzymalam oppowiedzic na nie moglam Ale na dzis wyglada to tak. Przyjmowac lisciki moge i na nie odpisywac. Wysylac wlasnych nie moge bo znikaja w momencie wslania w niebycie'. Wyslalam Ci dwie wiadomosci testowe nowo stworzone. Na mur beton ich nie dostalaś. Dostalas tylko odpowiedzi na Twoje.
Czyli korespondencja jest jednostronna w moim wypadku,
Mam propozycie wiec - niech Ari wysle do mniie cokolwiek. Nawet trzy liteki XYZ napisane, wtedy jak bede chciala co so niej napisac to moge tam to napisac i to poleci jako moja wiadomosc Teoretycznie to bedzie szlo jako odpowedź na te XYZ. Agusi liscik mam wiec moge sobie tam do niej pisac gdyby taka koniecznosc byla.
Ale z tym nie ma pospiechu, bo to co chciałam Ari napisac sie przeterminowało , A na przyszlosc moge za kazdym razem prosic na czacie by ktos przyslal mi Hello w lisciku jesli bym miala potrzebę pilna na prywatną korespondncje z Tą osobą . Nie pisuje jednak czesto - wlasciwie ten priv do Ari to była moja pierwsza próba wysłania czegokolwiek do kogokolwiek tutaj.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Agusiamal
Administrator
Administrator
Posty: 96
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 22:07
Lokalizacja: Siewierz
Origin ID: agusiamal

Post autor: Agusiamal » czwartek 14 cze 2018, 19:59

Jedyne, co przyszło mi jeszcze do głowy to nadanie na nowo uprawnień. Mam nadzieję, że przy okazji nie spieprzyłam czegoś innego...

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 18 lut 2019, 22:41

@Agusiamal
Problem jest w tym , ze jak klikasz na spis uzytkownikow by wybrac adresata to tam jest zero - nul , tak samo zreszta jest z moderatorami - niby ta opcja jest ale praktycznie nie istnieje. Ktos nie uaktywinił tej opcji i nie ma spisu uzytkowników tam , a byc powinien o ile pamietam z podobnego nieofcjalnego forum.
Wiec jesli ktos do Ciebie wczesniej juz nie napisał - choc nie wiadomo jakim cudem mu sie to udało - to nie masz opcji korespondencji z nikim innym. Jedynie co mozesz zrobic to dodac "odpowiedz" na jakis starą wiadomosc dopisując nową treść.
EDIT
Wreszcie sie naumialam dodawać adresata XD Rok trwało nim wykrylam te opcje "znajdź uzytkownika" , ktora nie jest tym samym co spis uzytkownikow i jest w zupelnie innym miejscu . Niestety nie ma emotki na to jak tępy uzytkownik doznaje oswiecenia :84-nerd-face:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy z forum”