(Ts4) Projekty na wyzwania

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

(Ts4) Projekty na wyzwania

Post autor: SimDels » sobota 12 maja 2018, 16:06

Tak jak w tytule, tu będe prezentować moje wypocinki związane z konkursami i zabawami w budowanie i meblowanie jak już w danym zadaniu podołam ;)

Pierwsza rzecz jest na pierwszą edycję Dream House Challenge czyli przebudowe starego domu bez naruszania ścian zewnętrznych. Pierwsza prace na to wyzwanie starałem się troszke przebudowac za pomoca dachów (coś mi sie zdaje,. że sie w tym za mocno zagalopowałem zresztą) a nazwałem swojego cudaka;

D.H.Project od nazwy zabawy.

DOWNLOAD (galeria)
Załączniki
12.05.2018_10-05-46jpeg.jpg
12.05.2018_09-46-54jpeg.jpg
12.05.2018_09-47-13jpeg.jpg
12.05.2018_09-46-09jpeg.jpg
12.05.2018_09-45-46jpeg.jpg
12.05.2018_09-45-21jpeg.jpg
12.05.2018_09-44-50jpeg.jpg
12.05.2018_09-43-36jpeg.jpg
12.05.2018_09-42-07jpeg.jpg
12.05.2018_09-40-50jpeg.jpg
12.05.2018_09-41-21jpeg.jpg
12.05.2018_10-03-57jpeg.jpg
12.05.2018_09-59-13jpeg.jpg
12.05.2018_10-02-13jpeg.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » sobota 12 maja 2018, 17:10

:03-face-with-tears-of-joy: Fakt, pojechałeś i to mocno :05-smiling-face-open-mouth:. Pomijam, że daszki zupełnie zmieniły wygląd zewnętrzny domku.
Domek jest zupełnie w Twoim stylu, tj. cegiełka, trochę deseczek i nieodłączna wieżyczka :01-grinning-face:, i właśnie dzięki temu jest Delsowo oryginalny. Z domu w typie klasycznej willi przekształcił się w typ domu podmiejskiego ...nieco starszego :05-smiling-face-open-mouth:. Ale przez to jest uroczo staroświecki.
Wnętrza są przytulne i bardzo ładnie urządzone. Na pewno bardziej nowoczesne, niżby na to wskazywał zewnętrzny wygląd domku. Bardzo mi się podoba jasny i lekki salonik z białymi mebelkami i przytulny kącik z narożną kanapą. Bardzo ładne zestawienie kolorystyczne.
Na uwagę zasługuje również bardzo fajnie urządzona kuchnia. Rozwalił mnie natomiast brak drzwi do sypialni i połączenie jej z rozległym salonem :03-face-with-tears-of-joy:. Misiek, mam pytanie :22-thinking-face:. Czy Ty masz awersję jakąś do drzwi ? :23-face-one-eyebrow-raised: :03-face-with-tears-of-joy:
Świetne jest też otoczenie domku. Pięknie wygląda tam stawek i mały wodospad.
Bardzo ładna, oryginalna i ciekawa praca :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » sobota 12 maja 2018, 18:32

Podoba mi się jak przerobiłeś bryłę :cat_lovely: Też się zabieram do tego wyzwania ale na razie guzik, wyczerpałam wenę :P
Domek zupełnie zmienił charakter. Kojarzy mi się trochę ze starym budynkiem małego dworca, przerobionym na chatę mieszkalną. Ok, może porównanie do dworca nie brzmi wyjątkowo fortunnie, ale miałam na myśli wszystko co najlepsze! Nawet tył z przeszklonym fragmentem w ścianie zaciąga mi nie wiedzieć czemu kamieniczką :D
To zdjęcie totalnie mnie bierze ♥ Lubie liście ♥
Obrazek
zresztą cały pokoik jest bardzo przytulny i ciepły. Piłabym herbatę ♥
Dobra robota! Widać kawał solidnej pracy włożonej w przeróbkę :13-thumbs-up:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 13 maja 2018, 23:32

Rozbawila mnie bryła - w pozytywnym sensie już w Galerii jak ją zobaczyłam. Chata jest w 90% modern współczesny choć te jednospadowe dachy dostawione do ścian miejscami juz lekko nawiązuja do początków XX wieku. Na górę dołozyles jeszcze wiezyczki - jedną z z neogotyku XIX wiecznego , a druga cholera wie z czego - wygląda na wiktoriańaką trochę. W sumie wyszla bardzo kreacyjna eklektyczna mieszanina stylów XD
Ale najwieksze zaskoczenie przeżyłam przy wnetrzach , Slicznie dobrane kolory ! Kuchnia swietna ! Nawet zielona sypialnia sie obroniła - bardzo trudno dobrać kolor scian i mebli do tego jadowicie zielonego dywanu m zeby troche wygasić te kolory. Tobie to się udało. Piekny salon tonący w zieleni roslin . Elegancki gabinet w bieli
No i najtrudniejsze chyba dla dekoratora wnetrz dobranie paru kolorów by powstała harmonijna całość. Za ten pokój duze brawa! Śliczny!
Obrazek
To chyba najlepsze Twoje wnętrza jakie u Ciebie widzialam ! Duzy szacun :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 14 maja 2018, 00:02

@Kropka Nie nie mam awersji do drzwi :D :hearts/green-heart: No ale fakt, lubię jak widać z jednego pokoju to co jest w drugim oczywi ście łązienki z tego wyłaczając :D Z dachami starałem sie świadomie pojechać ale szczerze mówiąc nie wiem czy do końca jesrem z tego efekta zadowolony :23-face-one-eyebrow-raised:
@Fredra dzięki zreasztą także za to porównanie ;) :hearts/green-heart: Dworce bywają dziełkami architektóry polecam budynek w Gdańsku, po nim napewno Wrocław ,stary w Katowicach i wiele innych bo to jakby nae patrzeć prawdziwe kolejowe pałace są (ten gdański ma nawet swój big ben ;) dlatego jest u mnie na 1 miejscu). Pewnie ide w te akmieniczki nawet podświadomie bo to lubie chyba njabardziej dziabać :) Trzymam kciuki za wenę choć sądząc po twoim ostatnim dziele chyba niekoniecznie cie opuściła :)
@kreatora dzięki Elu :D :hearts/green-heart: Mam wrażenie że tu wyjątkowo wnętrza wyszły mi lepiej niż bryła bo faktycznie... w sumie pacze na to i nie wiem do końca co o tytm mysleć. Początkowo mi sie podobało, potem chciałem skasowac te wiezyczki ale ostatecznie zostawiłem jako żywy eksperyment :D
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
krulih2
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 97
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 22:05
Origin ID: via2382

Post autor: krulih2 » środa 16 maja 2018, 14:27

Dom jest świetny, postarzyłeś go w pięknym stylu :hearts/heavy-black-heart: Jakby to ująć, mam wrażenie,że część domu to pozostałość jakiegoś starego budynku, to chyba przez ten daszek a`la mediwal , nie bardzo do mnie przemawia ta niby duża wieżyczka i czubata wieżyczka nad mini tarasikiem :cat_huh: Wnętrza robisz coraz ładniejsze i super łączysz obiekty, łuki są świetne i nie mam pretensji do otwartej sypialni na dole. Piękny klasyczny salon i łazienka :hearts/heavy-black-heart: Ciekawa sypialnia daje odczucie, że ten mebel jest modułowy. Oranżeria wygląda pięknie. Otoczenie domku prześliczne :hearts/heavy-black-heart: :a_bravo:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaginiony Świat Delsa”