(Ts4) Red Towers Center - Centrum rozrywkowe.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

(Ts4) Red Towers Center - Centrum rozrywkowe.

Post autor: SimDels » piątek 30 lis 2018, 00:09

(PL) Centrum rozrywkowe w dwóch budynkach połaczonych ze sobą na wysokości 5 piętra.
W niższym budynku znajduje się kręgielnia, klub nocny i pub ze sceną dla muzyków oraz salon fryzjerski. Na dachu jest wrotkarnia.
W wyższym budynku znajdziemy niewielkie muzeum, klub karaoke, apartament hotelowy dla zmęczonych gości oraz basen na dachu.
Pomiędzy budynkami znajduje się niewielki deptak.

(Eng) Entertainment center in two buildings connected to each other at the height of 5 floors.
In the lower building there is a bowling alley, a night club and a pub with a stage for musicians and a hair salon. There is a roller skating on the roof.
In the upper building you will find a small museum, a karaoke club, a hotel apartment for tired guests and a rooftop swimming pool.
Between the buildings there is a small pedestrian street.


DOWNLOAD Red Towers Center (galeria)

DOWNLOAD Red Towers Center (zip)

DOWNLOAD/Info (SDW)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 03 gru 2018, 15:39

Oj, wzięło Cię na wieżowce :02S-grinning-face-smiling-eyes: , ale efekt rewelacyjny!!!
Fantastyczne centrum rozrywkowe :hearts/heavy-black-heart: , jest tam wszystko o czym może zamarzyć simowa dusza. Nie widzę dokładnie, czy to jest lodowisko, czy wrotkownica XD, ale zawsze można to zmienić w zależności od pory roku. Basen na szczycie tego drapacza chmur też wymiata, na dodatek lubię czerwony kolor więc wszystko mi sie podoba. :01-grinning-face: Koniecznie muszę go zwiedzić w grze, ale na razie mam "urlop" od Galerii, więc pobiorę dopiero jak tam wrócę. Pozdrówki :01-grinning-face:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 07 gru 2018, 13:49

Potwierdzam w całej rozciągłości :D , efekty są znakomite :a_bravo:
Sam widok przydymionych szyb i czerwonej konstrukcji, nasuwa mi tylko jedno skojarzenie - gorącej atmosfery i dobrej zabawy. Resztę komentarza dodam po dokładnym obejrzeniu tego centrum rozrywki :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 09 gru 2018, 23:31

Swietna modern architektura i znakomita aranżacja wnetrz ktore az są szalenie energetyczne. :hearts/heavy-black-heart:
Praktycznie sim ktory nie musi juz ani pracowac ani zarabiać moze stamtad nie wychodzić od rana do zmroku. Pasowaloby to centrum rozrywki i architektonicznie i wystrojem do Las Vegas gdyby w simsach byly kasyna. A własciwie szkoda ze nie ma... Ile emocji by było gdy sie sima pusci luzem bez kontroli to mogłby przegrac cały majątek. No ale tego EA nam nie dołozy bo i tak ma od metra kłopotów w rozmaitych krajach za "niemoralną" gre.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 11 gru 2018, 13:33

Dzięki wielgaśne Bobi! Chciałbym stworzyć coś tętniącego życiem na tyle na ile pozwala gra ,zawsze lubiłem tematyke ciut bardziej wielkomiejska niż w typowych wioskach z podstawy gry ale wiadomo, że największy zaciesz jest wtedy kiedy uda się coś wykombinowac samodzielnie stąd moje zamiłowanie do parceli publicznych - one przynajmniej w teorii wprowadzają dużo życia do...simowego życia (wiem, zamotałem się :D )

Elu fajnie to podsumowałaś ,ja tak sobie myślę, że twórcy gry chyba do dziś nie wiedzą za bardzo czy ta gra ma być bardziej dla dorosłych czy dla dzieci, starają się (i za to plus) nie przemycać przemocy i przedstawiac świat simów bez bezsensownych podziałów istniejących w świecie rzeczywistym ale z drugiej strony siłą rzeczy jest tu obecny hmm... "bara-bara" jak nazwali to twórcy gry więc obecność kasyn pewnie nie zmieniła by za mocno opinii ani krytyków ani zwolenników pegi12 w przypadku tej gry.
Też myślę, że takie kasyna byłyby ciekawe choć pewnie podpadają pod to czego realizatorzy i deweloperzy wolą się ustrzec.
Co do niewychodzenia z parceli to zawsze lubie kiedy na parceli publicznej jest miejsce do spania i jedzonko ,wtedy faktycznie można się pobawić swobodniej ludzikiem simowym bez patrzenia na zegarek/pasek potrzeb
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 11 gru 2018, 18:41

Zgodnie z obietnicą pozwalam sobie dodać kilka zdjęć pomieszczeń, na które szczególnie zwróciłam uwagę ze względu na ich urok:
redt.jpg
redt1.jpg
redt3.jpg
największym wzięciem cieszy się stoisko z jedzeniem na terenie kręgielni :)
redt4.jpg
mojego gwiazdora zaintrygował inny gwiazdor :D , chyba pozazdrościł mu sławy:
redt5.jpg
jest gdzie sobie powywijać, jak się będzie jeszcze miało siły :lol: po tym bieganiu po piętrach.
redt6.jpg
no i poddać się pełnej metamorfozie w ekskluzywnym salonie:
redt7.jpg
z tej opcji zrezygnowaliśmy :lol: na rzecz turlania :a_rolling:
redt8.png
faktycznie sim nie ma czasu się nudzić .... jedyne czego mu potrzeba to dobrej kondycji :09-winking-face:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 14 gru 2018, 21:33

Dziękuję ci Bobi ogromnie z całego serducha za to podsumowanie, za focisze i poświęcony na tej parceli czas, wspaniała niespodziacha <3 W kręgielni pojawiło sie nawet troche luda na starcie co jest miła niespodzianką.
Ps: gwiazdor w fajnej pozie z tym paluchem do góry ("mam pomysła!"-zdaje się mówić) i co miałem napisać już w inszym temacie jest autentycznie mocno podobny do kogos kogo znam w realu.
Ps: no niestety nie dano działającej windy jak w poprzednich wersjach gry ustawianej dowolnie na każdym piętrze, widocznie zbyt trudno było zrobić ;) Ale zawsze mamy schody dobre na kondycyje ludzików simosowych :D
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 25 gru 2018, 18:07

Z nieco "opóźnionym zapłonem" przezentuje także tu króciótki filmik w ramach testowego powrotu do zabawy w wideo (simowe) :)

Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaginiony Świat Delsa”