Ulma i Seasons Living -trochę

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Ulma i Seasons Living -trochę

Post autor: kreatora » poniedziałek 09 lip 2018, 19:55

Chata ktorej nie pokazałam nigdzie , bo starterek ktory tez powstal w miedzyczasie przewija sie nieustannie w moim opowiadaniu . Teraz juz zreszta jest rozbudowany w czasie gry na maksa i ma sie nijak do oryginału.
zdjecia Alinki - Olivkasims
To co pierwsze nizej powstalo w celach powiedzmy - komercyjnych . Baza game .
aosBcTXo.jpg
b1C1yHtd.jpg
cqU4rqoy.jpg
dxE79vDJ.jpg
i nocą
zaldqZwp.jpg
Link do Galerii
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 75CA79FE15
A to najnowszy produkt tez komercyjny - tylko focie bryły. Zbudowany tylko z dodatku Psy i Koty oraz Pory Roku
Za boga nie chciało mi sie focic 5 sypialni i trzech łazienek . Tam udał mi sie najlepiej - według mnie - salon z kuchnia oraz 2 sypialnie z tych pięciu . reszta srednio przecietna :a_grin3:
09.07.2018_16-04-01.jpg
09.07.2018_19-33-00.jpg
link do Galerii
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 385454BB23
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » wtorek 10 lip 2018, 18:50

Muszę zacząć komentować domki... choć wolę literaturę ;)

Przede wszystkim zdjęcia bardzo dobrej jakości - ta gra jest naprawdę cudna i to widać. Foty flotami ale te dwa domki są naprawdę super! Zwłaszcza drugi - ten pokoik pod szkłem na górze razem z tarasikiem ogródkowy rewelacyjny! Sama się trochę bawiłam dachami ze szkła i nie są, niestety, zbyt funkcjonalne... tzn tam jest ta bezsensowna ściana, której nie da się zburzyć i która zasłania pole gry... trzeba chyba maksymalnie opuścić ściany a to już kłopot dla mnie. Z drugiej strony wygląda to bardzo atrakcyjnie!
Szkoda że nie obfociłaś drugiego domku ale od czego jest opcja ściągnięcia... zaraz sobie pobiorę. :)

Jeszcze dopiszę, bo teraz wpadło do głowy (tak mi się spodobał ten pokoik na poddaszu że olałam trochę resztę, za co przepraszam, ale już tak mam!) - bardzo ładnie kontrastujesz barwy elewacji budynku. To chyba kwestia oświetlenia odpowiedniego ale liczy się też odpowiedni dobór materiałów i odcieni... nie sztuką jest oblać całą bryłę jednym odcieniem spcegiełki. Podziwiam bo ja tak ńie umiem!
Obrazek

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 10 lip 2018, 19:29

@Aericia :hearts/heavy-black-heart:
Ja wlasnie tak skombinowałam - taki maly moj wynalazek , ze nie trzeba w tym pokoju maksymalnie opuszczac scian XD Wystarczy ta druga opcja , Sciana miedzy tarasem a pokojem zniknie ale ta szklana sciana zostanie XD i mozna operowac simem we wnetrzu pokoju z , widzac tą przeszkloną sciane. a takze zrobic zdjecie wnetrza ze trzema scianami , w tym przeszkloną - nie bedzie tylko tej tylniej murowanej na foci od tarasu. Trochę czasu mi to zajeło nim odkryłam jak mozna zamienic tylnia sciane dachu w sciane zwyklą No a potem jedzcze wiecej czasy by te sciana pasowala do wysokosci dachu. Dlatego moglam to sciane tylnia dachu pomalowac roznymi kolorami,
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 13 lip 2018, 16:01

Nie miałam możliwości wcześniej skomentować ostatniego domu, bo Galeria broniła mi do niego dostępu, niczym Rejtan.
Teraz zanim coś napiszę o jakiejś pracy, muszę ją bardzo dokładnie obejrzeć w grze, bo jak każdy przyszły nabywca zwracam uwagę na funkcjonalność oraz aranżację wnętrza.
Przyzwyczaiłam się do tego, że Twoje domy są grywalne i nie przeładowane mnóstwem wszelkich zbędnych sprzętów. W przestrzeni dominuje minimalizm i dzięki temu nie cierpi na tym komfort.
Poza tym każdy z domowników ma swoje cztery kąty, w których może poczuć się jak u siebie. Dzięki temu łatwiej jest stworzyć i zadbać o wspólną przestrzeń, która ma reprezentacyjny charakter, jak choćby aneks kuchenny w połączeniu z salonem.

kuchnia.jpg
salon.jpg
Poza sypialnią pod gwiazdami, która posiada ten dodatkowy walor, że można się w niej poczuć prawie jak w planetarium:
podziwianie niebe z sypialni bezcenne.jpg
podoba mi się klimatyczna sypialnia umiejscowiona na parterze:
ulubiona sypialnia.jpg
Zauroczył mnie także tarasik na dachu budynku.
taras na dachu.jpg
oraz szklarnia,której chociaż nie sfotografowałam, ale za to miałam wrażenie przebywania w ulubionej palmiarni :hearts/green-heart: .
Wpuszczeni do środka światła dzięki wysokim oknom dodało lekkości całemu budynkowi i sprawiło, że pomieszczenia wydały się wyższe.
Swoboda i wygoda oto główne walory tego budynku :a_beer:

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 14 lip 2018, 18:36

Pierwszy dom widziałam już wcześniej i napiszę tylko, że jesteś czarodziejką base game. :cat_yes: Nie wiem, jak to robisz, że za każdym razem z tego podstawowego, ubogiego pakietu, potrafisz wykombinować rożne ciekawie i elegancko urządzone wnętrza. :02-grinning-face-smiling-eyes:
Drugi domek też zwiedziłam w grze i nacykałam sporo fotek, ale .... Bożenka mnie ubiegła. :03S-face-with-tears-of-joy:
Bardzo zgrabna bryła, świetnie wkomponowany przeszklony daszek i urocza oranżeria. Podoba mi się rozkład wnętrz, szczególnie parter z otwartą przestrzenią. Zdjęcie pięknie urządzonej kuchni już jest, salonu również, ale dodam jeszcze ujecie z innej strony.
salon.jpg
Świetny pomysł z wejściem do pawilonu ogrodniczego bezpośrednio z salonu!!! Zimą, czy w czasie deszczu, simy mogą z niego korzystać bez narażania się na negatywne nastrójniki typu katar, przemoczenie, niekontrolowane poślizgi, itp., czyhające na biedaków w taką pogodę. :23-face-one-eyebrow-raised:
Ślicznie urządziłaś każde pomieszczenie, a łazienki to już twój sztandarowy produkt z górnej półki. (tu fotka jednej z nich)
laz.jpg
I na koniec sypialnia na poddaszu, gdzie słoneczko budzi sima porannymi promykami słońca. :hearts/yellow-heart:
syp.jpg
Wspaniała praca Elu :a_bravo: :hearts/kiss-mark:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 15 lip 2018, 03:19

Dziewczyny nie wiem jak Wam dziekować za te focie! :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: W zyciu bym takich slicznych fotek nie zrobbila jakie Wy cyknęłyscie :cat_lovely:
Ari @Aericia dziekuje za przemiły komentarz :hearts/heavy-black-heart:
a Bobi @bobas52 :hearts/heavy-black-heart: i Gabi @Ktosik :hearts/heavy-black-heart: nie tylko za cudne komentarze ale i za oglądnięcie tego w grze i cudne forki
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 16 lip 2018, 02:07

Bardzo fajny ten pomysł z dachem, który bezpośrednio jest także pomieszczeniem. Z tego powodu bardziej porwał mnie drugi domek ale oba projekty sa super co doskonale pokazują także świetne foty dziewczyn. Zabujałem sie w tym pomieszczeniu na ostatniej komentarzowej fotce. Zawsze podobały mi się w Twoich projektach wewnątrz 3 rzeczy najbardziej-przestronne pomysłowe kuchnie, wesołe akcenty jak piesek w tym przypadku i zachęta do wielu rzeczy, które może tam potencjalnie robić simowy ludzik. Tu do tego bardzo spodobały mi sie bryły zwlaszcza ta druga z przeszkleniami, genialna praca!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » sobota 18 sie 2018, 14:18

Przepiękne te Twoje domki. Ta sypialnia pod szklanym dachem - nie ma takiej mocy żeby w niej przegapić wschód słońca :D. Czasem trudno uwierzyć, że większość Twoich prac opiera się wyłącznie na bazowej zawartości gry. Czlowiek włazi w galerię i aż kusi żeby pobrać to, pobrać tamto, bo takie śliczne :)
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

ODPOWIEDZ

Wróć do „Z Kreatorą przez świat”