Strona 1 z 1

Muzyka w The Sims 2

: czwartek 10 maja 2018, 01:55
autor: Marvi
Zamałpowałam (to dobre określenie, wziąwszy pod uwagę mój ulubiony utwór z The Sims 2) temat od Aari :D

Nie wiem jak tam Wasze odczucia związane z muzyką z dwójeczki, ale ja pamiętam mój kwik zachwytu nad stacją metalową w tej części :D Do dzisiaj zresztą pamiętam ją najlepiej i od czasu do czasu z rozrzewnieniem ją wspominam :D Za szczególnie udane uważam dwa kawałki:

Przede wszystkim: https://youtu.be/1mqMMZ7Cto0, które kojarzy mi się z kawałkiem The witch is born Gehenny :D
Bardzo liryczny kawałek: https://youtu.be/U027hApkRxU

Jako bonus podaje: https://youtu.be/ZImYV2gAth0, który brzmi jak knur metal* (wiem, quasi-doom).

Zachęcam do dzielenia się swoimi wspomnieniami :D


*podaje ilustracje definicji tru knur metalu w zjadliwej formie: https://youtu.be/3GZwBXi6UIo (jesli kogoś zainteresuje tytuł tego utworu, szanuję to, to jest toCock and Ball Torture - bardzo elegancka symfonia chrumkania xD).

Re: Muzyka w The Sims 2

: czwartek 10 maja 2018, 10:56
autor: SimDels
No wymiatają te kawałki tylko chwila... to naprawde było w Ts2 ? Toż to szok :D W sumie to by wszystko pasowało do wampirów także czwórkowych :D
Liryczny spodobał mi sie najbardziej i mimo wszystko to chyba największe zaskoczenie (niby w Ts2 sie bawiłem ale co ja tam wiem skoro z panelu budowania nie wyłaziłem a dodatków miałem chyba ledwie 2). Pierwszy też niezły i ogólnie muza w simsowej serii to ciekawy temat ,cza przyznać, że za każdym razem i tu się nieźle napracowano i zapożyczono.
No jestem pod wrażeniem mimo, że na codzień słucham łagodniejszych klimatów to i takie lubię bardzo ale żeby w simsach :O

Re: Muzyka w The Sims 2

: wtorek 08 sty 2019, 20:51
autor: Pablo
Też jestem pod wrażeniem że taka muzyczka była Ts2 ? Ale podobnie jak wielu innych graczy bardzo często ją wspominam mile,tym bardziej że zaczynałem swoją przygodę z simami właśnie od tej części. Aż mnie korci żeby ponownie ją zainstalować na laptopie i przypomnieć sobie ile miałem radochy grając w nią czasami po 24 godziny,mimo jej zamkniętego otoczenia lub światu.