Jakość zdjęć i angielskiego

Masz problem z grą? Nie chce się uruchomić? Poszukaj odpowiedzi lub zadaj pytanie.
Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Jakość zdjęć i angielskiego

Post autor: kreatora » poniedziałek 13 sie 2018, 10:06

1.Powszechnie odnotowano pogorszenie sie jakości zdjęć po aktualizacji. Problem został zgłoszony do EA, Jak na razie brak reakcji EA.
Mozna to obejść mie uzywając klawisza C w grze tylko robiąc focie klawiszem tym do robienia streenow calego ekranu.U mie niestety napis na tym klawisu jest nieczytelny wiec go nie mogę podać :60-weary-face: . Focie w takim wypadku będą ostre.
Niestety taka focia zeby ja uzyskać po jej cyknięciu wymaga posługiwania sie programem graficznym jak większość pewnie wie. Paint wystarczy. No i jest to szalenie kłopotliwe bo trzeba spuscic po cyknięciu grę na pasek by focie tym programem graficznym zapisać.
2. Kto uzywa google chrome a zdarza mu sie koniecznosc spłodzenia czegoś po angielsku niech zainstaluje sobie tą aplikacje. W podstawowej wersji jest darmowa i nawet w tej podstawowej wersji poprawi wam kazdy tekst, wstawi przecinek gdzie trzeba i zadba o waszą gramatykę.
https://chrome.google.com/webstore/deta ... lhen?hl=en
Ostatnio zmieniony piątek 01 lut 2019, 09:55 przez kreatora, łącznie zmieniany 1 raz.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 13 sie 2018, 11:37

Nie ma co, EA potrafi jak nikt inny "ulepszyć" swoje produkty i usługi :O Pewnie jednak masowo napływają (oby) zgłoszenia o tym co tym razem zrąbano więc może będa mieli motywacje żeby to naprawić.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 13 sie 2018, 12:00

@SimDels Właśnie "twittnęli" ze w następnej aktyalizacji to naprawią XD Bardzo mnie śmieszy te ich obecne "ćwierkanie " na Twitterze. Odpowiadać na forum zdaje się im zabroniono XD
Wiadomo dlaczego- wszystkie fora EA maja zostac zlikwidowane w najblizszej przyszlosci, bo to na dziś zrodło antyreklamy , a nie reklamy ich produktu. Fora to dziś głównie ściany płaczu dla graczy którym gra sie spieprzyła , albo ksiegi zażalen i pretensji dla tych których gra rozczarowała. Po cholere im taka antyreklama?
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » czwartek 16 sie 2018, 17:29

Uroczo. Mnie jakoś w ogóle gra się tnie po tej pogodowej aktualce. Jednego dnia jest ok, chodzi w miarę płynnie z Modami i siedmioma Simami w wielkiej chałupie, nazajutrz ścina mi dwa Simy w małym domku mimo wyjęcia modow. Czy to komp? Nie sądzę, bo przecież to ten sam sprzęt, nie włączam w tle żadnych programów, szaman mi wyłączył jakieś śmiecie co w tle przeszkadzały...
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy techniczne”