Bobasowe metamorfozy

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3363
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Re: Bobasowe metamorfozy

Post autor: SimDels » wtorek 02 sty 2024, 16:55

Świetne ludziki, tworzysz tak realistyczne (jak na możliwości tej gry) twarze, że moim zdaniem i z cc i bez cc są mega ale jak najbardziej warto sobie czasem urozmaicić zabawę bo i kto bogatemu zabroni :) Pamiętam jak mnie kiedys wzieło na ceceki w stylu gotyckim (w sensie średniowiecznym a nie amerykańsko halloweenowym) i co drugi sim biegał w chełmie z rogami nawet jesli gryzło sie to z elementami otoczeń :D reasumując-cię rozumiem (i Alutke tysz) :)
Teraz kiedy mamy koniki to te chełmy z rogami... no a dobra już nie truję , wracając do sedna - kapitalne ludziki tworzysz i nasuwa mi się tylko jedno ale (ale - naucz mnie tak tworzyć zwłaszcza simowe dziewczęta, które mi wychodza no... dziwne z urody :) :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 570
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » wtorek 02 sty 2024, 18:17

Świetny przystojniak i urocze dziewczyny. :) Bardzo fajnie Ci wyszły te ludziki, a włosy wyglądają o wiele naturalniej niż te z CAS, które bywają sztucznawe, choć człowiek z czasem się przyzwyczaja do wszystkiego. ;) Osobiście nie korzystam z cece ze zwykłego lenistwa, nie chce mi się pilnować aktualizacji, sprawdzania czy te nowe elementy są kompatybilne z kolejnym dodatkiem, czy nową wersją gry. Ostatnio odwlekam w nieskończoność granie w czwórkę, bo mi się modów nie chce zaktualizować... :D Z cecami bym pewnie przepadła. ;)
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3512
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 02 sty 2024, 20:07

Nooo, masz rację Perci co do aktualizacji. Nie przy każdej, ale przy tych bardzo ingerujących w CAS (jak np dodanie nowego przedziału wiekowego) trzeba było cece CAS-owe nieźle przewietrzyć! I teraz też często łapię się na tym, że nie widzę jakiegoś elementu makijażu, a tu się okazuje, że wymaga albo aktualizacji, albo usunięcia, bo nie współpracuje z nowymi skórkami... Albo nowe skórki nie współpracują z suwakami... Gdy dodano w grze funkcję przesuwania okien w dowolne miejsce - trzeba było poczekać na naprawienie i wymienić wszystkie okna cecowe. Gdy doszły zwierzaki, a wraz z nimi nowe interakcje z łóżkiem, szafką, wanną (tam gdzie kot mógł usiąść czy pies się położyć lub kąpać) - siadły wszystkie łóżka, szafki, wanny etc... Więc trzeba albo się z tym godzić i stoicko podchodzić do konieczności wymiany, albo... pozbyć się i grać czystą grą. Dla mnie grania Simem bez cece jest naprawdę bardzo wielkim wyzwaniem. Ograniczyłam meble tapety, rośliny - bo tego już mamy spory wybór gdy się uruchomi to co jest w debugu. Ale mejkapu i fryzur w debugu nie ma! I dla mnie w tym momencie gra jest bez sensu, bo chce mi się patrzeć z przyjemnością na moje ludki. Ale w sumie - gdyby obliczyć - to więcej czasu chyba spędzam na przeczesywaniu netu i selekcji tego co już mam, niż na samym graniu.

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 434
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » piątek 02 lut 2024, 20:52

Bożenko, Twoje postacie czy z CC, czy bez zawsze są charakterystyczne i świetnie się prezentują nie tylko na screnach, ale także w grze. Ostatnio pobrałam Twój "zespół" z CC włosami i chociaż u mnie wszystkie ludki były łyse, to jednak rysy twarzy, kształtne figurki i cechy charakteru jako grywalne postacie sprawdziły się doskonale (oczywiście "dorobiłam" im maxistowskie włosy).
Nieraz też mnie korci, aby pobrać i wykorzystać coś z CC (ostatnio znalazłam dziewczynę, która stworzyła cudne włosy dla simowych pań), ale chyba jeszcze nie dojrzałam aż tak bardzo do tego, aby jednak pobrać coś innego niż rzeczy z EA. Zresztą w TS4 i tak gram dosyć rzadko :(

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1799
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 03 lut 2024, 10:36

Kochani serdecznie Wszystkim dziękuję za jak zwykle ciepłe komentarze. Powiem szczerze, zaryzykowałam pobierając włosy inne niż proponowane przez EA, aby przekonać się jak będą prezentować się w grze. To, że nie popsuły mi gry uważam z sukces.
Chociaż na początku ciężko mi było przyzwyczaić do włosów czwórkowych simowych ludzików, to z biegiem czasu przestały mi przeszkadzać. Eksperyment uważam za zakończony, innych CC nie będę pobierać.

P.S Nie byłabym sobą gdybym nie zapytała o tą dziewczynę, o której wspomniałaś Stasiu, bo chętnie obejrzałabym jej propozycje. "Kupić" nie trzeba, a obejrzeć można :D .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”