Faceci i czasem damy Kreatory

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Faceci i czasem damy Kreatory

Post autor: kreatora » sobota 25 sie 2018, 01:35

Strasznie ostatnio długo trwało nim wreszcie powstał taki egzemplarz faceta do nastepnej gry z ktorym bym chciała przebywac razem przez duzo simowych lat. Pietnastów wstepnych kandydatów wyladowało po sprawdzeniu w jak taki wytwór wygląda w grze wylądowało w koszu. W dodatku zaparłam sie na blondyna bo mi juz bruneci nosem wychodzili.
No i wreszcie mam ! Przestawiam Martina Vimesa - oczywiscie jak wyglada w grze , a nie w CAS , czy w pozie Galerii , bo chyba juz wszyscy wiedzą ze to co jest na foci Galerii ma sie nijak do tego duzo brzydszego egzemplarza co nam sie pojawia po pobraniu w grze, Ta uwaga jednak dotyczy tylko facetow . Dziewdzyny w grze w 80% przypadkow sa ladniejsze niz ich zdjęcie w Galerii, choć tez sie mozna naciąć :a_tounge2:
P.S Zdjęcia nie są upiekszane w programie graficznym - tylko zmieniony rozmiar i typ na jpg, poza tym nie tknięte, bo nie o to chodzi by fałszować rzeczywistość
25.08.2018_00-35-18.jpg
Nie mam pojecia dlaczego te zdjecie sie dubluje zapisane jest jako jedno!
25.08.2018_00-35-18.jpg
Załączniki
25.08.2018_00-37-07.jpg
Ostatnio zmieniony niedziela 28 lis 2021, 01:36 przez kreatora, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 25 sie 2018, 09:42

Wydaje się zupełnie inny od pozostałych i oczywiście bynejmniej nie przez kolor włosów. Niby sylwetka szczupła przystojniacka jak zawsze ale twarz jest nieco inna.
Bardzo atrakcyjny ludzik coś mi się zdaje, że będą zanim sznury gonić większe niz za poprzednikami a jeszcze jak rzuci tym spojrzeniem albinosa to może być ciekawie.
Świetny, oryginalny kojarzy mi się z ideałęm typu lata 50-60 usa nie wiem do końca dlaczego ,może tatrochę te przez fryz ale przez to wydaje mi sie świetny także jako potencjalna postac w jakimś story, komiksie czy filmie.
Nawet na tym zdublowanym zdjęciu wyobraził mi sie dymek komiksowy z podpisem "nie uwierzysz! Merlin Monroe zaraz tu będzie!" ;) ) Kapitalny sim ,świetna praca!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » wtorek 28 sie 2018, 00:44

Ma zdecydowanie łagodńiejszy wyraz twarzy od innych Vimesów - prawdopodobnie przez brwi, łagodniej osadzone nad oczami.
Przystojny, dobrze zbudowany gość. A jak tyłek? Mam nadzieję, że nie jest płaski! ;)
Jakie cechy mu dałaś?
Obrazek

Awatar użytkownika
pepe
Bloger
Posty: 67
Rejestracja: piątek 29 cze 2018, 11:01

Post autor: pepe » niedziela 02 wrz 2018, 08:57

Osobiście wolę brunetów, ale ten jest niczego sobie. Fajny chłopaczyna :03-face-with-tears-of-joy: Chętnie bym zobaczyła go też w innych kreacjach. Pozostaje czekać na jego przygody żeby go lepiej poznać :09-winking-face:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 03 wrz 2018, 18:32

W 2003 roku w programie "Europa da się lubić" jednym z uczestników był Fin - Toni Hyyryläinen. Twój sim przypomniał mi tego niezwykle sympatycznego przedstawiciela Finlandii.
Może to za sprawą blond włosów i jasnej oprawy oczu kojarzy mi się ze skandynawskim typem urody.
231958_mgn05s10b_83 a.jpg

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 12 paź 2018, 01:28

O rety, Vimes blondasek!!!
Bardzo ładne rysy twarzy, takie jakby łagodniejsze. Oczka też ma zabójczo niebieskie. :hearts/blue-heart:
Kocham wszystkich Vimesów, to jednak nie mój typ urody, wolę brunetów. :01-grinning-face:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 10 lis 2018, 06:01

Dorzuce dwóch :) ten pierwszy nizej to gosciu ktory tak nędznie wyszedl na fotce w Galerii razem z ta rudowlosą panną. Czyli Galeria ma sie nijak do gry. Wciąź mam gre z nim nieskonczoną ale musialam zacząć szkolić innego , bo na cholere mi archeoleog w simowym Hollywood ?
11.10.2018_05-23-04.jpg
I to jest właśnie ten przyszły aktor Adam Vimes ktory pospiesznie sie szkoli , mieszkajac w Mishuo w nedznym apartamecie z kotem. Poniewaz aktualka bedzie we wtorek zbiera biegiem tez kasę na nową chatę w nowym miescie. Dziurka w brodzie po tatusiu ale oprocz dodatkowo czarnych włosów niewiele po nim odziedziczyl. Inna sprawa ze przez czery dni wedrowal co pieć minut biedak tam i z powrotem z gry do CAS nim wreszcie uznałam że chyba juz lubię jego wygląd XD
aktor10.11.2018_04-54-58.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 10 lis 2018, 16:08

Nie przepadam za blondynami, Elu, ale twój blondas bardzo mi się spodobał. Ma zdecydowanie delikatniejsze rysy, i wydaje się też przez to, że to taki delikatniejszy "w obejściu" typ.
Natomiast bruneci obaj rysami twarzy przypominają mi machos z Ameryki Południowej. Ten pierwszy brunet podoba mi się bardziej, niż ten drugi. Ten drugi to taki brutal nieco, hę?
Ciekawa jestem ich w grze. Chyba podreptam do galeryi by ich pobrać i oblukać w grze. Choć sama wiesz - czas goni, do wtorku pozostało niewiele i sama też nadganiam :) Co ja gadam - moje Simki ganiają jak wściekłe, by się naumieć, wzbogacić i chałupę wyposażyć.
Powiem ci jeszcze na zakończenie, że chyba w żadnej odsłonie The Sims nie było Simów tak charakterystycznych, by bezbłędnie przypisać je jednej jedynej autorce bez możliwości omyłki. Do czasu pojawienia się rodu Vimesów. W tej kategorii zdobyłaś wszystkie nagrody Elu. To jest twoja marka, a na tyłku każdego powinna być pieczątka - made by Kreatora :) Ze znaczkiem - wszelkie prawa zastrzeżone!
Nikt zresztą nie ośmieliłby się nawet przerobić twojego mena, a nie tylko podpisać, że jest jego :)
Pozdrawiam weekendowo!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 10 lis 2018, 16:25

@Alibali
Tego drugiego Alu w Galerii nie ma i nie bedzie bo niestety przegapilam jego urodziny i zostala mu na amen cecha z dziecinstwa "rezolutny " co w grze sie objawia tym ze ma wciaz nastrojnik "smutny" choc aktualka Maxisa jakoś wplynęła na to ze to nie objawia sie ani w jego nastrojach codziennych ani zadnymi pragnieniemi typu wypłacz sie czy nawet namaluj smutny obraz. Czyli skutkow to nie ma zadnych w grze natomiast ten cholerny nastrojnik jest jak byk widoczny constans i raz ze to jest denerwujące , a dwa oznacza ze sim ma "usterkę" ale nie zmieniłabym go teraz na zadnego innego. Na poczatku likwidowalam to regulatorem nastrojnikow, ale gdy sie okzalo ze to wnajmniejszym stopniu nie wplywa na jego charakter w grze - z nastrojnikiem smutny potrafi byc jednoczesnie rozbawiony czy flirciarski i zero w nim smutku - odpuściłam. Niestety nijak tego nie moge zlikwidowac na amen nawet tym eliksirem do usuwania cech ktory ostatnio doszedl do kupienia za punkty satysfakcji. Przylepil sie do niego ten obrazek na amen choc dzieki aktualce ktora probowala zlikwidowac ten bląd nie skutkuje to niczym. Kiedys mialam simke z tym samym bugiem i po prostu nie dalo sie nią grać wiec wiem ze teraz ten nastrojnik juz nie działa mimo ze jest widoczny :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 10 lis 2018, 18:16

Muszę się zgodzić z Alą, że Twoje chłopaki są nie do podrobienia. Masz na nie zdecydowanie patent.
Adam Vimes z wejściem nowego dodatku nawet nie będzie musiał się zbytnio starać aby zostać GWIAZDĄ :12-ok-hand: ... jest mu to pisane od chwili narodzin.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 12 lis 2018, 10:56

Pierwsza fota naprawde świetna, ujęcie jak z reklamy (tak zrobiłbym znów coś z humorkiem choć foto jest bardziej poważne niz do reklamy hamburgera) lub filmowego dzieła wprost z Simswood. Bardzo ciekawe i zgodze się, że juz zupełnie w Twojej marce te ludziki są, mówiąc inaczej ciężko byłoby np oistatniego faceta podrobić jeśli byłoby to wogóle mozliwe. Mają w sobie jakiś realizm i kojarzą mi się trochę retro. Nadal mam w swoich przepastnych zbiorach Twojego pierwszego Vimesa, którego bardzo polubiłem w grze ale i czasem bawię sie innymi ludzikami ,chętnie obaczę i te ostatnie jak będzie okazja bo i zachowanie maja mocno charakterystyczne choć także nieco różne. Apropos planu filmowego to cos czuje, że skoro nie jeden Vimes świetnym aktorem w swoim simowym życiu jest to co to będzie dopiero na planie filmowym :) Ciekawe jak wypadnie Twoja postac lub kilka róznych w tej roli kiedy juz doczekamy się Simswoodu. Świetne ludziki, mogłabys tu opisac który i czy najbardziej zaskoczył Cię w grze. Póki co trzymam kciuki za karierę Adama :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 24 lis 2018, 00:30

Kochana, nie będę obiektywna, bo od lat nie potrafię oprzeć się urokowi Twoich Vimesów. :hearts/heavy-black-heart: Na dodatek są brunetami, i to już sprawia, że ich lubię.
Obydwaj przystojni, ale drugi ma bardziej wyraziste rysy twarzy, co w zawodzie aktora na pewno jest atutem. Oczami wyobraźni już widzę te tłumy piszczących wielbicielek proszących o autograf. :03-face-with-tears-of-joy:
Buziaki :hearts/kiss-mark:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 09 gru 2018, 23:20

I oto Jerry Vines ktorym teraz gram :) ten akurat bedzie później w Galerii z zyczeniami swiatecznymi bo udalo mi sie go zapisać bez CC :)
a30.11.2018_22-47-11-2.jpg
b30.11.2018_22-42-09.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 10 gru 2018, 13:49

Mimo pewnych podobieństw to jest kolejna postać nieco inna ,z profilu zupełnie inna choć także fryzur pewnie sporo daje (niech no wreszcie dadza krótki irokez czy coś to może i moje nie będą wszystkie łyse biegały :D ) wydaje sie bardzo wypracowana jesli chodzi o rysy twarzy resztę wraz z cechami chatakteru napewno lepiej zobaczy,c sobie w życiu tzn w grze więc fajnie, że go wrzucisz :) Z ciekawości zapytam czy to młody dorosły czy młodzik bo sprawia takie wrażenie młodszego troche od pozostałych.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 10 gru 2018, 22:05 przez SimDels, łącznie zmieniany 1 raz.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 10 gru 2018, 17:25

@SimDels Zgadłeś Misiu XD Tu jeszcze jako nastolatek jest . W grze go robilam jeszcze jako mlodzika. A ze potem jeden facet z Maxisa chcial moje sejfy ze wzgledu na bug co opisałam, to przed ta operacja wyslania mu sejfów wyjelam wszystkie mody z gry oraz przede wszystkim sejfy bo musialam sejf wyslac bez modu - cholerny wicked sie zapisuje w sejfie wiec potrzebowalam swiezutki sejf - postarzyłam go i on był testerem tego bugu, Modow nie bylo ale cholerny EA bug "ogródkowy" został ! Mam nadzieje ze go wreszcie zlikwidują!!! Wtedy udalo mi sie go zapisac juz jako doroslego bez CC. No to teraz wiadomo co trzeba zrobic by zapisanego goscia z CC z tego CC oskubać XD ale jest to operacja pracochlonna :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 11 gru 2018, 00:32

Ach te twoje Vimesy. Tak charakterystyczne są dla ciebie - jakby miały pieczątkę na policzku - made by kreatora. Podziwiam ciebie że tak długo prowadzisz jedną linię genetyczną. Ja szybko się nudzę i tworzę różnorodne postaci. Teraz gram moimi mikołajami ale długo bardzo grałam podróżniczką Hilary.
Co to za bug ogródkowy - bo nie jestem w temacie?

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 11 gru 2018, 19:16

Do tej pory oczekiwanie na święta miało zupełnie inny wymiar. Bardziej wiązało się z możliwością odpoczynku po szaleństwie przygotowań. Teraz ten czas oczekiwań umili mi myśl, o czekających nas świątecznych życzeniach od młodego przystojniaka :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

Pociągłe rysy twarzy, marsowa mina zbuntowanego nastolatka i zadziorna fryzura w pazurki - wypisz, wymaluj tatuś w młodszej wersji ... i jak tu się oprzeć urokowi takiego łobuziaka.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 17 gru 2018, 00:40

Teraz mam lepszego - a tym tutaj juz koncze grać . Ten tu u gory prezentowany do tego nowego nawet nie umywa w grze, ten nowy to chyba najlepszy sim jak dotad dla mnie ale musze tego amanta pozbawic CC by go zapisac i wyslac na swieta :) . a
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 17 gru 2018, 01:03

Pokazuj prędko razem z cece :)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 19 gru 2018, 16:57

Jest juz w Galerii - bez CC Co sie nawalczylam z gra by go z tego CC obedrzeć to moje. Nie mam czasu go teraz pokazywać. Szaleństwo przedświateczne :)
Będzie w mojej następnej grze to i tu trafia i jego fotki z komiksem albo na konkurs foci. Na razie gram jeszcze tym co wyzej , a on jest w połowie kariery. Niemniej ogladałam tego gościa probnie w grze przez 5 minut i chyba go polubię , choc to co w Galerii a to co w grze jak wiecie to dwie rozne sprawy, :)
Tu jest jak w Galerii :)
Jack.jpg
Jack1.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”