Ulubione światy w The Sims 3

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 3
Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels

Ulubione światy w The Sims 3

Post autor: SimDels » środa 25 kwie 2018, 22:26

Podzielcie się światami / miastami w których najlepiej sie Wam gra lub także buduje; otoczeniami pobranymi z sieci lub tymi oryginalnie wbudowanymi w grę i dodatki.
Osobiście poza światami, które wydłubałem samodzielnie (takowymi możecie podzielić się w tym wątku) lubiłem otoczenia z dodatku "Wymarzone Podróże" a zwłaszcza Chiny a także Rajską Wyspę ale poza tym zwróciłem uwage na Vice City inspirowane rzecz jasna mswiatem z gry GTA, może dlatego, że po raz pierwszy właśnie tu i to z samej podstawy gry autor stworzył duże miasto pełne wieżowców. Z pewnością stało się ono wzorem dla wielu innych gdzie bez gotowych "klocków| z dodatku "Po Zmroku" powstawały własnoręcznie budowane drapacze chmur. Mi osobiście w simsach brakowało z reguły bardziej wielkomiejskiego klimatu dlatego do tej pierwszej próby zrobienia czegoś kompletnie innego w The Sims 3 mam nadal spory sentyment.

Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Origin ID: SILVAbOREALIS

Post autor: Silvaborealis » piątek 27 kwie 2018, 16:20

Nie miałam wszystkich dodatków do 3, ale bardzo lubiłam grać w mieście z ''Nie z Tego Świata''. Przypasował mi tajemniczy klimat. Oprócz tego myślę że bardzo podobałyby mi się plażę z ''Rajskiej Wyspy'', ale te niestety oglądałam tylko na YT. ''Po Zmroku'' też było bardzo ciekawe,te kluby, styl życia. Zawsze żałowałam, że gdy sim się przeprowadzał do nowego miasta to od zera zaczynał, to akurat w 4 dobrze zrobili z przeprowadzkami, gra zapamiętuje status sima.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 16 maja 2018, 23:19

Mialam wszystkie dodatki plus miasta z zakupione w Store :)
Zdecydowanie Rajska Wyspa z plażami i kurortami, Mimo bugów, Cudowne krajobrazy nad wodą i pod wodą.
Najczęściej budowałam własnie na niej z tym ze tam tworzyłam sobie parcele w miejscach ktore mi sie podobały, Gralam tez najczesciej własnie tam,
Drugie miejsce Po Zmroku za kluby, fajne apartamentowce i WINDY oraz swietny wielkomiejski klimat, z budowniem tam gorzej było. Przerabiałam tam parcele publiczne , a własciwie przerabiałam całe miasto :) Jesli zas chodzi o grę to musze przyznac , ze wampiry Czworkowe sa ciekawsze.
ORIGIN ID Kreatora

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 20 maja 2018, 22:50

Moje ulubione miasto... Jest ich cała masa. Ale najukochańszym pozostanie Wyspa Gallahada (Isle de Gallahad). Drugim w kolejności zawsze jest to, którym aktualnie gram. A gram obecnie w Fussen. Wbrew pozorom - całkiem ciekawe.
Nie ukrywam, że dodatek Podróże jest moim ulubionym, a z miast do których Sim podróżuje - najbardziej podobają mi się Chiny. Są najlepiej dopracowane, mają niesamowity klimat. I te widoki... :21-grinning-face-star-eyes: :20-hugging-face: Gdy zastanowiłam się nad ilością fotek wykonanych we wszystkich trzech lokacjach - Shang Simla bije na głowę pozostałe.
Chińskie grobowce przechodzi się najszybciej, ale ja tam ciągle wracam - z sentymentu. Przepiękne gaje, szemrzące wodospady, zakątki tak urocze, że chce się to wszystko zobaczyć i dotknąć na żywo... Żaden ze światów nie ma też tylu artefaktów do kolekcjonowania. I piękne zabytkowe wazy, i jadeitowe zwierzęta zodiaku - tygrys, wąż i smok. Do tego kolekcja mniejszych figurek tych zwierzaków - w brązie, jadeicie, złocie i kamieniu. Do tego zwykłe kolekcje waz i mis oraz znaków grobowca. Oprócz tego mnóstwo unikatowych metali i kamieni szlachetnych. Jedynie fauna nie obfituje w jakieś wyjątkowe egzemplarze - trzy rodzaje żuków i dwa rodzaje motyli nie występujące gdzie indziej.

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » niedziela 27 maja 2018, 09:43

Uwaga, uwaga, to teraz Tokus:

KOCHAM. SUNSET. VALLEY. - jest to co prawda miasto podstawowe (i to jedno z tych najbardziej zbugowanych) ale po prostu je uwielbiam. Ten klimacik, to słoneczko, ta trawa, ojejujeju, gdy grałam w trójkę własnie to miasto wybierałam najczęściej.
Na drugim miejscu było moje kochane Appaloosa Plains, ponieważ często bawiłam się razem z końmi i ogólnym zwierzyńcem, ogólnie też całkiem przyjazne otoczenie.
Na trzecim było magiczne Isla Paradiso które jednak bugowało mi się częściej niż Sunset Valley :c

Ogólnie zawsze uwielbiałam i preferowałam otoczenia ze słońcem, z zielenią, takie bardziej przyjazne, niż mroczne i smutne.
Chociaż na dobrą sprawę nie było w trójce otoczenia, którego bym nie znosiła!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels

Post autor: SimDels » poniedziałek 04 cze 2018, 19:52

Faktycznie ten podstawowy świat był bardzo udany tez najbardziej z tych od EA lubiłem praktycznie podstawowy i oczywiście rajski.Z tym pływaniem łodziami dali czadu :) Najbardziej z tych oryginalnych polubiłem chyba ten chiński o którym wspomniała Ali, był bardzo szczegółowy i naprawde zaskakujący krajobrazem.

A dziś zakochałem się po uszy w pewnym światku do Sims3 ale dopiero dziś to sobie zainstaluje, wcześniej chyba kiedys trafiłem na temat o średniowiecznym świecie o nazwie Praaven :)
Bardzo ładnie szczegółowo wszystko wydaje się wykonane; mamy tu min. średniowieczne miasto na wyspie z zamkiem otoczone murami obronnymi ,realistyczne góry ,pola i wioskę z gotyckim kościołem. Trzeba pobrać kilka plików ale chyba warto, jak mi się uda to wrzuce jeszcze jakieś swoje screeny a narazie oficjalne obrazki reklamujące Praaven;

W sumie bardzo podobny zamysł na stworzenie świata miałem kiedyś i ja ale zanim ruszyłem z tym pomysłem, ktoś jak widać zrobił to perfekcyjnie.
Takie rzeczy sprawiają, że simowa Trójka jeszcze przez jakiś czas będzie żyć włąsnym życiem, podejrzewam ,że nawet wtedy gdy EA szumnie ogłosi SIms5 (obstawiam 2020 rok ale pozyjemy zobaczymy ;) )

Praaven pobierzecie TU
Załączniki
the-sims-3-praaven-02.jpg
Screenshot-37-1-1.jpg
Noon.jpg
Screenshot-32-3.jpg
tumblr_nzkyfthenC1uxrerxo2_1280.jpg
Screenshot-48a.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » wtorek 05 cze 2018, 17:11

Woah, trochę mi się kojarzy z Wiedźmina 3 O: Trochę z Novigradem, ale bardziej z Oxenfurtem :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 3”